názor na kradené mobily

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jointislav 30. 9. 2006 20:51

jaký máte názor na kradené mobily?celkem mně to štve když sem ted slyšel že jeden chlap koupil nokii n91 za 3 tisíce :o mě se tato věc vůbec nelíbí a také mně naštvaly inzeráty jako hledám kradený mobil do 1 tísíce :twisted:
Naposledy upravil jointislav dne 1. 10. 2006 19:50, celkově upraveno 2
po trávě se nechodá po trávě se směje!!!! :-)
jointislav
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 1. 10. 2006 08:08

Proste ma stesti. Ale musi si umet zmenit IMEI (ani nevim jestli to u nokii doma je), protoze telefoni cislo neni jediny co je u operatora ulozeny.
PS: Kdyz te to tak stve, zajdi brzo rano na nejaky velky autobusovy nadrazi a muzes si koupit taky ;)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jointislav 1. 10. 2006 08:15

asi máš pravdu....
po trávě se nechodá po trávě se směje!!!! :-)
jointislav
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinez 1. 10. 2006 08:18

Je to hnus...
In the beginning there was nothing. And the Lord said 'Let There Be Light!' And still there was nothing, but at least now you could see it.
Martinez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jointislav 1. 10. 2006 08:38

ale zase mně mrazí představa kdyby mi ho někdo ukradl a pak ho prodal a já nevěděl kdo to uělal brrrrrr!
po trávě se nechodá po trávě se směje!!!! :-)
jointislav
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 10. 2006 09:55

Je to zvěrstvo, když třeba narazíte na svůj mobil v bazaru.
jointislav: Uprav si tu hrubku v názvu tématu.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 1. 10. 2006 19:40, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 1. 10. 2006 18:50

Změnit imei u nových Nokií se už nevyplatí finančně a je to trestné.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod McZerro 1. 10. 2006 18:56

podivejte kdyby lidi ty levné mobily ze zastaváren nekupovali tak by se ani nekradly...
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 1. 10. 2006 19:04

mobil si odemně nikdo jinak než násilím neukradne, a i to jde ztuha :twisted: takže mě osobně to moc netíží, ale jinak mě to docela štve. hlavně že ty svině bazáristi to rádi vykoupěj. to je hafo zlo...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod Slávek 1. 10. 2006 23:37

Myslíš, že každej na tobě pozná, že si ho ukradl?
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod frito22 2. 10. 2006 18:45

raz som bol v servise . teta prisla stratila 2 mobili . pravdaze tam boli ten kto ich ukradol ZAHODIL SIMKARTU!!!!!teta si ich odkupila nazad bez simkarty BOLI UPLNE NOVE A NA KAZDOM KREDIT PO 1000-SK.v bazaroch sa predavaju mobili aj ked si to nemyslite!Aj ked taku N93 by som za 5 hned bral aj keby bol kradnuty .Ale ty co ich kradnu nech ich daju vsetkych vykastrovat odtrhnut nechty rozpucit prsty a nech si idu dalej kradnut.
6610i,N70,Hiphone,HTC tytn II,N73,HTC touch diamond
frito22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinez 2. 10. 2006 19:11

Kdyby si to někdo nekupoval nebudou se krást (jak už bylo ostatně napsáno výše) takže bych spíš nechal "vykastrovat odtrhnut nechty rozpucit prsty a nech si idu dalej kupovat" (little bit upraveno), ty co kupujou :) ...
In the beginning there was nothing. And the Lord said 'Let There Be Light!' And still there was nothing, but at least now you could see it.
Martinez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 2. 10. 2006 19:25

To by muselo fungovat u všeho zboží, nejen u mobilů, a to je pěkná blbost.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod frito22 3. 10. 2006 09:46

Martinez píše:Kdyby si to někdo nekupoval nebudou se krást (jak už bylo ostatně napsáno výše) takže bych spíš nechal "vykastrovat odtrhnut nechty rozpucit prsty a nech si idu dalej kupovat" (little bit upraveno), ty co kupujou :) ...:/quote]
tak niesi nahodou ty vykastrovany? mi tak pripomina ako keby si ich chranil ..keby sa nekupovali tak by neboli takze asi tak...ú..
6610i,N70,Hiphone,HTC tytn II,N73,HTC touch diamond
frito22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 3. 10. 2006 10:01

já bych všechny ty mobily, počítače a internety zakázal (upraveno z nějakýho reálnýho rozhovoru) :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků