Samsung D600e

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sR chce D600 12. 9. 2006 17:02

Zdravim,
chtel bych se zeptat lidicek, co maji D600, jestli by mi nemohli dat tip, odkud ho koupit.. anebo aspon odkud jste ho kupovali. Nechci dovoz, tak patram po solidnich shopech.
Z operatoru ho nabizi jen T-Mob, jenze mam Vodafone, tak se bojim, ze bude bloknuty jen pro T-Mob - telefon jsem nekupoval snad tri roky, ( Samsung SGH-S500 slouzi doted paradne a i vzhledem si s nynejsima telefonkama ma stale co rict :) ), tak vubec nevim, jestli operatori upustili od blokovani telefonu nebo jak to je.. Anebo pokud by nekdo vedel, kde se da koupit v kamennem obchode pobliz Olomouce, budu taky rad.

Predem diky za rady!
sR chce D600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aspiryn 12. 9. 2006 19:26

Cau, ja jsem z okoli Olmika a taky jsem shanel nejak D600,ale marne akdyz jo tak se mi zdala draha a nejak jsem neveril tem obchodum,nakonec jsem ji koupil od T-mobile pres jejich eshop,mobil pokud vim tak uz nedelaji ze jsou blokly,takze myslim ze bloklej nebude,ale nebyl by problem jim napsat email a zeptat se jich.
Takze nakonec pres eshop a telefon byl dokonce v jake s twist sadou.
Platil jsem jen telefon postovny a balny zdarma,uplna pohoda a jeste jsem se domluvil na case kdy budu doma a dorucili mi ho az k baraku.
Tak to necham na Tobe................. :hm
aspiryn
Junior

Odeslat příspěvekod sR chce D600 12. 9. 2006 19:37

Cau, no ja prave po te twist sade pokukuju, povazuju to za nejjistejsi volbu - ze tel. bude v 100%stavu.. ale zase se bojim toho, ze bude bloknutej, tak jestli by to bylo jak rikas, jdu do nej hned zitra :) zkusim napsat mail do t-mob. a uvidim, snad bude ok.

dik za radu
sR chce D600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aspiryn 12. 9. 2006 19:40

Nemeas zac,ja to videl taky jako jediny mozny reseni,kdy si budu 100% jistej ze telefon bude ok,a kdy kolik ho muzu reklamovat,a nebude zadnej problem.
Jinak telefon je to dost dobre....
cau
aspiryn
Junior

Odeslat příspěvekod sR chce D600 12. 9. 2006 19:48

hmhm, ted jsem na strankach TM nasel neco, co jsem predtim prehlidnul.
Maji pod zalozkou telefony primo volbu "odblokovani telefonu" a stoji tam ( citace ) "Návody pro odblokování konkrétních typů telefonů, které jsou prodávány naší společností tarifním zákazníkům (Twist sady jsou blokovány)."

Takze twist sadu urcite ne..
Ale dival jsem se na cenu telefonu v twist sade ( 7 154,- ) a na cenu telefonu bez smlouvy ( 7 799,- ) a rozdil sesti stovek neni zas tak rozhodujici. Tak mam asi jasno :)
sR chce D600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sR chce D600 12. 9. 2006 19:50

Ja po nem pokukuju snad uz pul roku :) takze vim oc bezi ..

Nemas prosimte zmaknuty uz nejaky stranky s vychytavkama apod ? Byl bych ti moc vdecnej.. anebo nejaky uzitecny diskuze
sR chce D600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 9. 2006 20:14

ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sR chce D600 13. 9. 2006 13:15

diky, nektere veci jsou uzitecne :idea:
sR chce D600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jetel 13. 9. 2006 13:21

nevim proc bys mel tolik priplacet, kdyz ti to skoro vsude odblokujou za max 200Kc
didaktik gama + videoterminál meteor
jetel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sR chce D600 13. 9. 2006 14:52

hm, no to je uz jedno. Nastesti nejsem ted ve financni tisni, tak me tech par stovek navic moc nerozhodi. Pro priste ..

a nahravaji i novejsi software ? nevim kde se to u nas da udelat ( prostejov ) .. v praze by asi problem byt nemel, ze ?
sR chce D600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogo.spk 16. 9. 2006 07:34

Tak jak to dopadlo? Přišel ti už od T-Mobilu? Byl blokovanej nebo ne?
gogo.spk
Junior

Odeslat příspěvekod sR chce D600 17. 9. 2006 10:26

jojo prisel do 3dnu. Blokovanej neni, ale je na nem logo T-Mobilu, coz me trochu stve .. ale co se da delat
sR chce D600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 21. 9. 2006 11:21

Nevíte někdo kde se dá sehnat český manual k Samsung PC Studio 3 ???
Šumící tráva
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků