O2 - hrubé osekání prémiových bodů u BENEFIT

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 8. 9. 2006 10:57

ales76: Platí od 1. září po přebarvení Eurotelu na O2.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek73 8. 9. 2006 11:01

Mobilmanii bych nic nevytýkal, zatím v tom nemá jasno ani O2. Na první straně Vám ještě dává bonus 500 bodů, pak už jen 100. Zatím ještě nejsou kompletní stránky, takže musíme vyčkat, zda ještě nezkrouhnou odměny. Podmínky jsou napsány nesmyslně, neboť z toho vyplývá, že je tvoří na několik let dopředu. Je v tom spustu nejasností a zmatků. Jedno je jisté, málo platící zákazníky nechtějí.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 8. 9. 2006 11:01

Nebýt Majkla,tak se ani nic nedovíme.Pročpak o tom ani nebyla bleskovka?? :x
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 8. 9. 2006 11:04

Zdenek73: Kde je řeč o těch 500 bodech?? Nikde jsem to nenašel. Navíc, to jsou určitě definitivní podmínky a už se s nimi hýbat nebude, leda ještě k horšímu. A odměny, tak ty se ještě více zdraží, aby už si nikdo nemohl "koupit" za ně ani pár SMSek. A platnost bodů uděláme rovnou jen na rok, abychom naše zákazníky pořádně přidusili. : (
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek73 8. 9. 2006 11:12

500 bodů: v sekci Jak se stát členem
100 bodů: v sekci Jak sbírat body
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 8. 9. 2006 11:14

Zdenek73: Těch 500 bodů bylo dříve, je to evidentně stará a neaktuální informace. Bohužel. : (
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod illusha 8. 9. 2006 11:18

esquire píše:ales76: Výtah z jejich stránek.


b]Věrnostní bonus**:*/b]

* 300 bodů
illusha
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek73 8. 9. 2006 11:19

esquire: Taky si myslím, bohužel. Mají ten přechod stejně nějaký divný. Měl jsem problém i se změnami služeb, chtěl jsem rušit TOP balíček Víkend,ale 1.9. bylo napsáno, že už nepůjde aktivovat, tak jsem si ho radši nechal a teď koukám, že aktivace znovu jde, takže opravdu vymýšlí a počítají a počítají, až jednou zjistí, že nejsou O2, ale pro lidi až Operator3.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod urbanb (novy) 8. 9. 2006 11:21

Mně se líbí jak tady všichni křičí, ale můžete mi ukázat který jiný operátor takovéto podmínky má. Měl jsem, mimo jiné, paušální číslo u TM a za zři roky s měsíčním účtem kolem 1600,- Kč, jsem dostal dvě láhve vína a pouzdro na mobil. U ET, dnes 02, jsem od roku 1999, kdy běží program Benefit, si za Benefit body pořídil asi 150 litrů benzínu, 4 telefony a volné minuty. Pokud se Vám to zdá málo tak nevím, nevím. Mým hrubým propočtem jsem každý rok při dvou paušálních číslech, díky benefit bodům, ušetřil více jak 250 Kč měsíčně na každém čísle.
urbanb (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 8. 9. 2006 11:22

illusha: Pokud máš vysoké faktury, tak je to pro tebe výhodnější. Což je i jasný signál od O2: "Kdo platí málo, toho nechceme." Ale co ti obyčejní zákazníci, co mají faktury kolem 500-600 Kč?? A těch je rozhodně většina. Pro ně je to velké znevýhodnění. : (

Zdenek73: Zdá se, že chtějí udělat všechno pro to, aby zákazníci využili přenositelnosti čísel. Naštěstí to už dnes není problém.

urbanb: Jak už jsem napsal, pro běžné zákazníky s útratou kolem 500 Kč je to znevýhodnění.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standam 8. 9. 2006 11:32

esquire píše:illusha: Pokud máš vysoké faktury, tak je to pro tebe výhodnější. Což je i jasný signál od O2: "Kdo platí málo, toho nechceme." Ale co ti obyčejní zákazníci, co mají faktury kolem 500-600 Kč?? A těch je rozhodně většina. Pro ně je to velké znevýhodnění. : (
e/quote]

Vidis a bejvali casy, kdy jsi neprovolal ani korunu a jednou za dva a pul jsi dostal od Eurotelu poukazky na benzin za 1000kc .... jooo jooo ty byli casy :mrgreen:
Standam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek73 8. 9. 2006 11:33

urbanb: Jenže si musíš uvědomit, že Eurotel měl dražší paušály než konkurenční operátoři, a tak právě ten Benefit program, který dovedl k dokonalosti, zčásti kompenzoval to drahé volání a přivedl k Eurotelu mnoho drobných zákazníků. Tohle ale tímto O2 definitivně pohřbil. Také jsem za poukázky pořídil ledacos včetně slev na telefon, ale co se teď změnilo pro věrné dlouholeté zákazníky? Jak už bylo psáno, telefony stejně drahé jako pro nové zákazníky, slevu z Benefitu už teď ztěží uplatníme, teď znevýhodnění programu pro méně volající, snaha narvat nás na Max tarify, což je moc nestojí, takže O2 jen opisuje od T-Mobile, defacto je to tarif HIT a nějakej ten věrnostní program má T-Mobile také až od nějakého vyššího tarifu.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 8. 9. 2006 11:35

Standam: No jo, to se už asi nevrátí. : ( Nejhorší je ta nehorázná změna úplně v tichosti. Ale taky proč by to oznamovali, že?? Ale co, máme tu přenositelnost čísel. Jen aby na to O2 nedoplatil.

Zdenek73: Zcela souhlasím. Navíc ty telefony za stejné ceny jako pro nové zákazníky, navíc s nutností platit vysoké záruky. No jo, co jsme taky mohli čekat od Telefoniky, že?? Prostě typické manýry žlutého bratra se teď projevily ukázkově. : (
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standam 8. 9. 2006 11:41

Silne mi to pripomina dobu kdy skoncil Paegas a nastoupil T-mobile.
Po pul roce s T-mobile jsem mazal jiz podruhe k Eurotelu :)
...treba se zacina risovat i druhy odchod :mrgreen:
O2 ma opravdu obdobne taktiky jako jeho mensi konkurent.
Standam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 8. 9. 2006 11:43

Standam: Vždyť jste se všichni těšili na "nový proud v komunikaci". Tak tady ho máte. : )
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron