Jaký telefon s MP3, T9 bez diakritiky do cca 8 tisic?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 9. 2006 12:38

W810 od VF bych nechtěl... Má hrozně customizovaný menu a přijde mi že má hrubší displey(neemá, ale subjektivní dojem je že má)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 12:45

Jak hrozně? Jestli mě po kliknutí na prohlížeč hodí na stránku vodafonu mi je vcelku ukradený, stejně připojení používám jen na icq. Nějaký decentní logo bych taky snesl. Mě právě zarazilo, že na jejich stránkách je ten telefon vyfocený bez jakékoliv úpravy.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 9. 2006 13:10

Má ůplně jiný menu.... jako nokia 6234. Všechny VF Live! telefony maj stejný menu... ZAjdi do VF a zkus
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 9. 2006 13:12

Článek popisující "vodafonní" verzi modelu W810 je kupř. zde.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 9. 2006 13:16

Koukám že každej má svý W810... Eště O2 :mrgreen:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 14:20

Majkl vP. píše:Článek popisující "vodafonní" verzi modelu W810 je kupř. uurl=http://www.walkmanphones.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=106]zde[/url].

Hmm... takže od vodafonu si ho nekoupim. Pěkně to podělali s prominutím.

V tom případě asi začnu uvažovat o té K750i nebo W700i.. je mezi nima nějakej výraznej rozdíl, krom přiložené karty?
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 9. 2006 15:02

K750 nemá Walkman funkce(třídění mp3 podle alb interpretů apod), ale má auotmatické zastřování což je Big výhoda... Navíc do K750 jde nahrát FW z W800, takže pak budeš mít walkman fce. Jestli se ti víc líbí W, kup si D750, je skoro stejná... U W700 je jen 256Mb karta, což je málo, takž stejně musíš koupit větší
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 15:13

Aha... no ještě to promyslim. Ono než mi telefon vrátí ze servisu,t ak to ještě pár dní potrvá a pak další reklamace s odstoupením od smlouvy taky bude chvíli trvat. Třeba mezitím tu W810i zlevní. Uvidíme.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mazo 5. 9. 2006 18:05

ja by som z tychto moznych fonov zobral predsa len tu w810i, pretoze sa mi najviac paci a je najnovsi. A k tej kustomizovanej od VF: aky je problem dat si tam "cisty" software? teda okrem zaruky...
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 5. 9. 2006 18:29

Právě ta záruka. Vím, jaký sem měl vždycky bobky, když mi klekla flashnutá SX jednička, nereagovala na nabíječku ani na připojení k pc...
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sramo 6. 9. 2006 07:17

Vubec tady neberete v uvahu jine znacky... Ja treba cekam BQ-S E71!!! Ma uplne vsechno co pozadujes, navic ma mnohem lepsi displej nez 750ka, je hezci a zkladnejsi a hlavne bz mela stat jen 5k! Kaydou chvilku by mela byt venku...

PS: jank vice founu od BQ-S je pod tvoji cenou a umi toho mnohem vice...
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 6. 9. 2006 10:25

No ze siemensu sem teď na chvíli vyléčenej... design je dost individuální záležitost, mě se třeba extra nelíbí.. cena je sice nižší, ale zas není v balení paměťová karta, takže rozdíl se oproti K750i smaže.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gromm 6. 9. 2006 14:04

Doporučil bych třeba K750i, když začne blbnout joy, tak snad týden bez mobilu vydržíš, ne? Ale já mám K750 skoro rok a s joyem pohoda :wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 6. 9. 2006 14:13

Jo, vydržet není problém, ale radši bych, aby k takový situaci vůbec nedoško... přece jen když už něco koupim, tak chci aby to fungovalo a ne akorát hledat servis :)
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 9. 2006 14:23

Tak Sony Ericsson W810 jsem nakonec v tomtéž obchodě objevil za 8500 Kč. Myslím, že ta pětistovka navíc už velký průvan v peněžence neudělá... :hm
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků