Rapidshare

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Techo 4. 9. 2006 21:02

2Pix píše:mimoto, spocitej si 15gb x 30 dni a pak vem 7 Euro a vydel to, vyjde ti ze to je vlastne zadarmo v pomeru na GB dat :-)



Neviem ci sa tu len nehras ze mas premium, lebo rapidshare ma v podmienkach jasne napisane: 3 GB/den s tym ze ak nestiahnes 3 GB prenasa sa ti do dalsieho dna az do max 15 GB. Takze ziadnych 15 GB x 30 dni nehrozi.

Mimo to za warez platit zo zasady nikdy nebudem, to je podla mna uplne smiesne. Zas nepotrebujem stahovat 24/7 a to co potrebujem postahujem trochu dlhsie, aky problem?
Techo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2Pix 4. 9. 2006 22:40

tak bud ..

A) neumis cist
B) neumim ja cist
C) spatne to maj popsany ...

ale faktem zustava to, ze denne stahuju 10 a vic :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Junior

Odeslat příspěvekod Techo 5. 9. 2006 00:25

Tak potom neviem, mozno zvysili limit, ale na ich stranke to je vazne napisane, ked kliknem na premium-downloads a uplne dole:

"Sole exception: Max. 3000 MB of downloads per day, but 15000 MB burst-downloads!
This means, we will always add 3000 MB to your traffic-account per day (max. 15000 MB).
If you empty your bucket every day, you can download 3000 MB per day."
Techo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peťula 6. 9. 2006 08:32

jannnn píše:presne tak, sendspace.com je asi nejlepsi. zadne limity, zadne reklamy a bannery, 300Mb soubor. nachapu proc lidi furt ten rapid tolik pouzivaji....


No nevím,jestli je zrovna senspace.com nejlepší. :hm Zkouším už nejmíň týden si něco stáhnout a furt to píše,že nejsou žádný volný sloty.Na rapidu si první věc stáhnete hned,pak už je to omezený,ale raději chvíli počkám,než abych si nestáhla nic. :wink:
Peťula
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 6. 9. 2006 12:48

Říkám pouze UploadPort.com :tleskani

\\ Majkl vP.: Citace odstraněny. Netřeba citovat poslední příspěvek.
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalibor 10. 9. 2006 13:41

doporučuju
Kód: Vybrat vše
http://www.nasdilej.cz

limit 1028Mb
Kód: Vybrat vše
http://www.filefactory.com

limit 300Mb
Kód: Vybrat vše
http://depositfiles.com/en/

limit 300Mb
rapidje dobrej na stahovaní,ale na uploading je strasne pomalí,vadi my že jsou limity
dalibor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 9. 2006 20:36

Muze mi nekdo napsat neco vic o tom docasnym zruseni FUP u CTc? MAm od nich adsl...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salex 21. 9. 2006 15:42

Mam premium na rok tak som v pohode ;-)
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků