servis siemensů

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod McZerro 29. 7. 2006 07:27

rád bych se zeptal jaké jsou vaše zkušenosti se servisem (tuším že jediný je v Praze) siemensů. Já měl na své CX 65 závadu a už je tam skoro měsíc... :roll:
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman 29. 7. 2006 07:32

Pokud je ten telefon v záruce je doba na odstranění závady 30 dní, pak lze žádat vrácení peněz.
Iceman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 29. 7. 2006 07:46

V Brne jsem byl spokojen. Telefon do tydne opraven, fw prehran do 40 minut ap.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NicolasB 29. 7. 2006 07:52

V Brně taky spokojenost mel jsem na C55 zavadu a do dalsiho dne to bylo opravený.
NicolasB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 29. 7. 2006 14:42

Se servisem v Praze mám nejlepší zkušenosti. Opravy většinou na počkání, nejhůře týden. Ty opravy a přístup, i když profesionální byly však tak časté, že jsem s celou rodinou přešel na Nokie a máme klid :)
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 29. 7. 2006 17:24

Iceman píše:Pokud je ten telefon v záruce je doba na odstranění závady 30 dní, pak lze žádat vrácení peněz.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 7. 2006 17:27

Měnil jsem joystick, posílal jsem to, ani ne do 14 dnů to bylo.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ekim 30. 7. 2006 19:14

McZerro: Siemens si muze menit co chce. Tebe zajima obc. zakonik Par 622 odst. 2. Navic telefo kupujes u prodejce nikoliv u siemense. Pokud se prodejce bude cukat mas jedine reseni. Soudni znalec a pak si nechat proplatit i posudek a pokud taky nebude chtit pristoupit tak zaloba. Siemens menil podminky nikoliv u koncovych utivatelu ale u prodejcu coz tebe nemusi zajimat. Ty se drz presne literou zakona a nemaj sanci.
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod McZerro 2. 8. 2006 11:27

a ještě jeden dotaz. Bere se 30 libovolných dní jako měsíc a nebo 30 PRACOVNÍCH dní? Je to docela rozdíl a aby se mi nevysmáli
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 2. 8. 2006 11:40

Řekl bych, že třicet běžných dnů. Pracovní se nerozlišují.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlinda 2. 8. 2006 22:24

Je to 30 dní kalendářních normálních.
Na základě 634/1992 Sb. zákona o ochraně spotřebitele § 19 odstavec 3 je lhůta na vyřízení reklamace 30 dní, po uplynutí této lhůty má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit.

Tento měsíc jsem to dvakrát aplikoval, shodou okolností u telefonu Siemens (byl po čtvrté v servisu - vždy chyba FW, a po třetí reklamaci neuznali 3x vadu FW jako stejnou vadu - to by bylo na soudního znalce) a u jedné PC firmy.
Hlinda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fridge 4. 9. 2006 10:28

Já mam zkušenost se servisem PPI-ETC v Praze,

Kód: Vybrat vše
www.ppi-etc.cz


je to solidní servis, vždycky byl mobil zpátky do 14 dnů, naposledy jsem tam dokonce zapomněl SIMku, bez problémů, vrátili, neprovolali ani kačku a dopravu (mobilů v záruce) maj zadarmo přes DHL tam i zpátky.
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sramo 4. 9. 2006 21:06

Ja jsem s prazskou Radlickou taky max spokojeny. Mnou rozbite sluchatka hned vymenili za nove! Jeste ze mam Gold Class kartu,hh
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků