logo O2 na mobil ?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Agent 1. 9. 2006 08:34

Agent píše:Ráno jsem se probudil a měl jsem na displeji O2-CZi. Rozhodně jsem to nečekal, ale bylo mi divné, že je tam to i. Tak jsem zkusil restartovat telefon a co se nestalo. Mám tam znovu EUROTEL-CZ. Co s tím mám teďkon dělat? Nechci tam mít Eurotel do konce života.o/quote]

Kdyby se náhodou někomu stala to, co mně, tak jsem se byl ptát na prodejně. Řekli mi, že tu nastavovací SMS posílají několikanásobně, takže mi přijde ještě minimálně jednou.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod koblih.jr 1. 9. 2006 08:37

Co musím udělat, aby se mi název změnil? Čekám jak blázen a stále nic.. Není to podmíněno třeba hovorem s infolinkou nebo něčím podobným?
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mig_all 1. 9. 2006 08:37

taktez mam " O2´mezera´-´mezera´CZ " ta pomlcka je hroznaaa!
Mig_all
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 1. 9. 2006 08:44

Agent píše:
Agent píše:Ráno jsem se probudil a měl jsem na displeji O2-CZi. Rozhodně jsem to nečekal, ale bylo mi divné, že je tam to i. Tak jsem zkusil restartovat telefon a co se nestalo. Mám tam znovu EUROTEL-CZ. Co s tím mám teďkon dělat? Nechci tam mít Eurotel do konce života.o/quote]
Kdyby se náhodou někomu stala to, co mně, tak jsem se byl ptát na prodejně. Řekli mi, že tu nastavovací SMS posílají několikanásobně, takže mi přijde ještě minimálně jednou.m/quote]


jo, ke mě už se to dobejvalo asi třikrát :D

ale já jí sem nepustil :P
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 1. 9. 2006 08:53

Taky tam mám už od rána O2 - CZ. Dřív jsem byl rád, že Sony Ericsson nezobrazuje celý EUROTEL-CZ, ale jenom ET-CZ (je pak líp vidět tapeta :) ), tak jsem rád, že to nový logo je taky takhle krátký (ale ty mezery si mohli odpustit, to to logo prodlužuje, nebo to mohli psát taky třeba O2 CZ
RedeeMrd
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 1. 9. 2006 09:04

Ptám se znovu:
Co musím udělat, aby se mi název změnil? Čekám jak blázen a stále nic.. Není to podmíněno třeba hovorem s infolinkou, kouzelnou SMS, tajemným zaklínadlem nebo něčím podobným?
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sir_joseph 1. 9. 2006 09:09

2koblih.jr: zkusils zavolat na tu O2 linku.. 800 02 02 02 jinak newím, ale myslím si, že čím máš mobil novější, tak by se ti to tím pádem mělo zobrazit. Já mám Nokii 6230 a mám to tam od zapnutí mobilu..
sir_joseph
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mig_all 1. 9. 2006 09:16

zkus byt firemni zakaznik a pracovat ve velke prazske firme:-) a mel bys logo zmeneno v 0:00:01 :-)))))
Mig_all
Junior

Odeslat příspěvekod lipisak 1. 9. 2006 09:17

na moji 6670 porad EUROTEL-CZ trochu me to stve na Vodafone se mi to zmenilo hned.Nejakej trik nebo napad???
lipisak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod abuk 1. 9. 2006 09:19

Já mám na 6let starym alcatelu o2! :)
abuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 1. 9. 2006 09:20

A já mám zatím nejmladší model z portofilia Finů (ano, N73) a stále na mě čumí Eurotel - CZ... Infolinka pomůže, říkáte?
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sir_joseph 1. 9. 2006 09:20

Pche, tak to newím, podle čeho to rozlišujou.. Paušální/Go zákazníci nebo jak? :eh
2koblih.jr: já mám nokii 6230 a O2 - CZ mám.. newím jestli to pomůže, ale zkus to.. ;)
sir_joseph
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas26 1. 9. 2006 09:27

ani jsem nevypínal telefon a na mé firemní K600i mám taky logo O2...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yonderboy 1. 9. 2006 09:29

logo se mi samo zmenilo pres noc. nemusel sem ani vypinat foun a mam tam 02 - CZ

to miluju tyhle chytraky.... :mrgreen:
yonderboy
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 1. 9. 2006 09:30

Dám tomu 24hodin, pak natvrdo volám operátorovi. :) Ano, tomu OUTŮ.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků