Dvě minuty ticha pro Eurotel

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zekon 31. 8. 2006 21:23

mobilman: 51% znamená rozhodující slovo...
Končím, tento topic byl založen na jiné téma. Dobrou noc a zítra si to oslavte. Jinak je tam napsáno "společný podnik".
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 1. 9. 2006 06:48

no, tak já se přidám... :cry:

Eurotele, díky ti za všechno, první mobilní síť v ČR, skvělé služby, několik prvenství a vůec za všechno, cos mi umožnil i neumožnil ;). Díky!!! Nezapomenu na tebe! Bude se my stýskat... :( :( :cry: :cry:

Obrázek

:tleskani :tleskani :( :( :cry: :cry:
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod míša777 1. 9. 2006 07:46

Stýskat se mi nebude, nebyla to pro mě až tak silná značka jako Paegas a Oskar.

A navíc je to jedna banda s ČT.
Pro každého, každý den.
To dává smysl.
Stačí říct.
Je to ve vašich rukou.
míša777
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 1. 9. 2006 07:49

Právě jsem se probudil a hledím, že na displeji mého telefonu vesele svítí logo 02 - CZ. A Eurotel definitivně zmizel. Nečekal jsem, že to půjde tak rychle...
Deleted user

Odeslat příspěvekod sir_joseph 1. 9. 2006 08:23

Děkuji Ti za tarif Pohoda a za služby, které jsi nám věnoval (volání po 3. minutě zdarma).
Eurotele, budu postrádat tvé milé logo, nápadité webovky, portál ET Live!, ba i název EUROTEL - CZ na displeji svého mobilu.. Měl jsem tě rád Eurotele. :cry:
Něco starého končí, něco nového začíná.. :D O2 - CZ :) Juchůůůůůů :mrgreen:
sir_joseph
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod parradoxx 1. 9. 2006 08:46

Díky Eurotelu patří i za videohovory za 1Kč a po třetí minutě zdarma. Kdy jindy se vám podaří volat celý den jen za cenu asi 72 Kč bez daně??
parradoxx
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 1. 9. 2006 09:20

Parradoxx: ta cena 72 Kč mě moc nesedí. Hovor v síti GSM max. 65 minut tj. cca 22 hovorů za den. Nevím, kolik stojí minuta, když budeme počítat 3Kč*3min=9Kč * 22= 198 Kč. Jedině snad video hovor tj. cca 66 Kč. Ale kolik lidí videotelefonuje??? Nebo počítám blbě? Tak pak se omlouvám.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 1. 9. 2006 09:23

Dekuji Eurotelu za tarif fun go, txt go, volejte trem kamaradum zdarma a za vynikajici signal.. Za tu dobu co jsem u Eurotelu si nemam na co stezovat, jinak se mi bude po Eurotelu styskat :cry: :cry: , ale zaroven se hodne tesim na to co predvede a prinese O2-CZ.. Sbohem ET :tleskani :tleskani :tleskani
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 1. 9. 2006 09:38

Díky za sms do všech sítí za 2kč!!A za víkendové volání zdarma,ze kterým jsem si užil tolik srandy díky za to,že jsi teď o2 :D :lol:
abuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod parradoxx 1. 9. 2006 10:51

Zekon píše:Parradoxx: ta cena 72 Kč mě moc nesedí. Hovor v síti GSM max. 65 minut tj. cca 22 hovorů za den. Nevím, kolik stojí minuta, když budeme počítat 3Kč*3min=9Kč * 22= 198 Kč. Jedině snad video hovor tj. cca 66 Kč. Ale kolik lidí videotelefonuje??? Nebo počítám blbě? Tak pak se omlouvám.
R. /quote]
¨

Já jsem mluvil o videohovoru, vyšlo to levněji než klasický hovor a ještě jsme se viděli. Díky Eurotelu za to
parradoxx
Junior

Odeslat příspěvekod Asspenn 1. 9. 2006 11:50

Milý Eurotele,

děkuji ti, že jsem už před 14 lety mohl mobilně telefonovat, že jsem mohl zažít odchozí hovory za 17 Kč/min a příchozí tuším za 14, že jsem mohl mít Nokii 620i bratru za 35.000 na leasing, že skoro všechny mé další mobily byly za korunu, čímž se to trochu vykompenzovalo, a že jsem nakonec dnešním dnem změnil operátora aniž bych hnul prstem.

A protože jsi mne za ta léta naučil efektivně telefonovat, takže dnes má firmička vystačí se čtyřmi tarify od 60 do 150 minut, asi změním operátora v brzké době opět, protože halířky jsou talířky. Na to mi Vodafoní Nabito 300 (600) vyhovuje ideálně, stejně jako u TM 4G na net.

Tak sbohem. Bylo to krásné, ale bylo toho dost.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frissone 1. 9. 2006 11:57

diky... :D
Frissone
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 2. 9. 2006 18:44

Děkuji ti Eurotele za Víkendová Volání zdarma.
Žes mi umožnil stahovat obsah z ETL! bezplatně. Že jsi uznával některé reklamace. A samozřejmě za výborný tarif Pohoda.
Měj se.... nikdy na Tebe nezapomenu...Viz. můj podpis
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Acorp 2. 9. 2006 18:55

Díky Eurotele.
Díky za vše.
Eurotel forever.
Acorp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 2. 9. 2006 19:20

Eurotel pro me zustane jako nejlepsi sit, uvidim co prinese jeho zoxygenovana mutace O2.. Ale ja O2 fandim jelikoz mi nahradi muj eurotelek :tleskani
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků