Satron - mobilky.cz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 30. 8. 2006 20:24

super! dobře mu tak! :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berunka 30. 8. 2006 20:50

M65: COI jsme taky zkoušeli ale na něho je krátká, může tak maximálně na kamenný obchody
Berunka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr_One 31. 8. 2006 20:04

To Berunka: Velmi Vám fandím a obdivuji Vás, jestli jste pročetla můj případ (na začátku této diskuze), z mé strany byl také pokus o vyřešení problémů přes ČOI, ale bezvýsledně. Soudní cesta je pro mne bohužel časově nereálná. Držím Vám palce a sem s Vámi !
»» Petr_One® ««
Petr_One
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 31. 8. 2006 20:39

určitě pak napište výsledek, snad ten člověk dostane zabrat. TAky držím palce ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 31. 8. 2006 21:15

taky něco povím z vlastní zkušenosti. Kámoš si objednal z mobilky.cz motorolu MPX 220, ale nevyhovoval mu operační systém, zbytečně složitý. Tak sedl na vlak a jel až z moravy do Prahy do prodejny Mobilek a motorolu bezproblému vyměnil za jinej stroj. (6230i)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas1990 31. 8. 2006 21:37

Asi pred pul rokem jsem si u Satronu kupoval SE W900i. S telefonem jsem plne spokojen, akorat hands-free bylo rozbite. Nicmene mi ho okamzite vymenily.
tomas1990
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Berunka 31. 8. 2006 21:46

Strny88: Nějak si nejsem jistá jestli bych od nich ještě nějaký telefon chtěla, kdyby to aspoň sám nabídl že telefon vymění. Ne jenom se se mnou hádá o absolutních kravinách a je to kdo z koho. Jsem docela flegmatik takže takový chlap mě naprosto nemůže vytočit:)
Berunka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Berunka 31. 8. 2006 21:50

To Petr_One:jj četla jsem váš případ. Vzhledem k tomu že studuju tak časová náročnost mi nevadí, kdo by se rád neulil ze školy:)i když ted už na to nepotřebuju omluvenku od maminky :lol: Už sem to předala právníkovi takže po neděli jdem na to. Se nenechám okrádat nějakým takovým....A jestli má pan Bártek zbytečných pár set tisíc navíc určitě mu prohraný soud vadit nebude. Jinak díky za podporu, si to všechno snad vytisknu at vidí kolik lidí stojí za mnou:)
Berunka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sramo 1. 9. 2006 15:31

Taky jsem si od nich asi pred dvema lety koupil mobila (tehdy jsem o jejich povesti neslysel). Byl to muj vysneny SX1 a za celkem dobrou cenu. Kdyz mi ale zacali vypisovat jejich zarucak, tak jsem rikal, ze jejich nechci a ze chci origo siemens. Rikali, ze mi ho vypisou, ale nedostanu ten jejich -trhalo mi to zily! :) Kdyz jsem pak byl primo na Radlicke po roce reklamovat (mnou) rozbite sluchatka, tak mi je hnedka za nove vymenili. Secteno podrtzeno -proste jsem si misto jejich zarucaku vyzadal origos od vyrobce a bylo po problemu.
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 3. 9. 2006 21:52

Si měl štěstí, že to nebyl dovoz, jinak by si cáloval a origo záručák nedostal.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sramo 3. 9. 2006 23:19

ani nevim, jestli to byl dovoz. V krabici byl jen nemecky navod a pokud si pamatuju, tak origos siemens zarucak vytahli nekde zpodpultu :lol: kazdopadne origos a noproblemo
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JamX 4. 9. 2006 19:38

Něco se stalo, ale adresy 123mobil.cz, mobildodomu.cz a mobilportal.cz už nejsou Satron. Resp. se to tak aspoň tak jeví.
Fizz > 8110 > 3210 > 6210 > 6310i > 6230i > E50 > E52 > SE Vivaz
JamX
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 4. 9. 2006 19:53

JamX: spíš si to někdo převzal na sebe...v kontaktu je uvedený někdo jiný s jinou adresou, ale je tam napsáno, že na té adrese není obchod a nelze tam zboží vyzvednout...což je dost divné...podle mě je to dál Satron, jen vedený pod někým jiným...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ekim 4. 9. 2006 20:34

mno jednoduchej trik napsat to na lojzu ale firmu vedes porat ty....
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod Well-being 4. 9. 2006 20:45

JamX píše:Něco se stalo, ale adresy b]123mobil.cz[/b], mobildodomu.cz a mobilportal.cz už nejsou Satron. Resp. se to tak aspoň tak jeví.
Naposledy upravil Well-being dne 5. 9. 2006 09:45, celkově upraveno 1
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků