Reklamy českých operátorů - diskuze

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dominikv 29. 8. 2006 10:44

jaká (a jetu) je ta 1. dlouuha reklama? bylo to,jak si objednali mobil, pak jim ho prinesla i babicka apod... teda myslim,ze byla 1. ... ;)
dominikv
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x655 29. 8. 2006 10:47

Já bych řekl, že 1. reklama tu ještě bohužel není. Stáhl jsem skoro všechny.
x655
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 8. 2006 11:46

No moc pěkné. Ještě by to chtělo ten sitcom, co natočili. Spot měl snad 5 minut a moc se nevysílal.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 29. 8. 2006 18:34

Fíla: Nenavrhneme MobilManii založit katalog reklam, podobně jako je Katalog mobilů?? : )
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 29. 8. 2006 18:48

Nějak nechápu k čemu je to dobrý?? :hm

Z 80% jsou reklamy Oskara naprosto úděsné :hm
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod sandra 29. 8. 2006 18:53

Jasně věc názoru, to beru :wink:

Pro mě je to hrůza, obecně reklamy nesnáším, ale na Vodafone jsem alergickáa TV přepínám. Pro mne nemají žádný nápad a ani pěknou hudbu-o ničem (nemyslím to zle) :wink:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod esquire 29. 8. 2006 18:56

sandra: Souhlasím s Fílou. Navíc mnohé z reklam Oskara se staly kultovními. Jistě je tu hodně fanoušků těchto reklam, takže pro ně je toto téma.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 29. 8. 2006 18:58

To máš asi pravdu, já jsem se zorientovala nyní na Vodafone, připadá mi, jako by ty reklamy dělal "puberťák" a možná ten by do toho dal více nápadu a vtipu. :wink:

Jinak mě z reklam utkvěla v hlavě ta na kofolu s tou holčičkou, tatínkem řezajícím stromek a prasátkem :mrgreen:

Jinak se mi líbí líbí ovšem reklamy na T-Mobile, hlavně kvůli hudbě :mrgreen:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod esquire 29. 8. 2006 19:04

sandra: Třeba nedávné reklamy Vodafonu na portál live! byly taky poměrně vtipné. Mnozí lidé to i psali různě po chatech "Mám tady zprávu, že se ztratila náká modelka. Nejseš to ty??" nebo "Můj horoskop říká, že dneska potkám novou lásku.". : )
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 29. 8. 2006 20:06

esquire: právě tato reklama se mi zdá naprosto úděsná :?

Fíla: ano, je to přesně ta, kterou myslím, trefil jsi to skvěle :wink: :tleskani
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod doctorx 29. 8. 2006 20:16

Vodafone uz neni oskar, uz je to jen company zenouci se za ziskem. Reklamy o tom hodne vypovidaji, jak se profiluji. Vodafouni reklamy bych zaradil k tem horsim. Jinak uvnitr company to uz taky neni to co byvalo, delaji se brutalni zmeny. Bezny zamestnanec v podstate nevi, kdy bude vyhozen. Pouze ritolezci tam tedka maji zelenou. Tj. 3/4 radoby manazirku a tak podobne.
Vodafone je uz jen ....
doctorx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mig_all 30. 8. 2006 10:27

At si rika kdo chce co chce, Oskar mel vzdy negenialnejsi reklamy vseho druhu! Melo to napad melo to vtip proste vsechno! Vodafone na ne moc dobre nenavazal. Kam se na Oskara hrabou dnesni PRIMITIVNI REKLAMY viz. Eurotel holka na plazi! Nebo Přilííítnou broučci 10krat za sebou! "To bych z toho Milane blil!" :-) ne vazne je to ta nejtrapnejsi ubohost jakou jsem v mobilni reklame kdy videl! To uz byly lepsi i +-5 minutove bloky s rodinkou od Eurotelu, a u toho uz jsem taky pomalu dostaval zachvaty odporu! :-(
Mig_all
Junior

Odeslat příspěvekod míša777 1. 9. 2006 23:00

nemáte někdo tu jednu z prvních reklam na Oskara, jak tam ten chlápek vystoupí z auto a venku prší a on si zabouchne klíče v autě?

pak tu ještě není ještě na super reklama o TGN ve spermobance...
Pro každého, každý den.
To dává smysl.
Stačí říct.
Je to ve vašich rukou.
míša777
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scandiaca 2. 9. 2006 19:37

Ahojte všichni!
Koukám, že to co mám už bylo publikováno :-)) Mám na vás ohromnou prosbu... Už hrozně dlouho sháním rozhlasovou reklamu s tim šéfem co zapomněl na časový posun... Znáte to určitě "Irenko" :-)) "Už volali z Rejkjavíku kvůli dodávce tuňáků???"
Zbožňuju tuhle reklamu... Prosím, pomozte!
Proti gustu...
Scandiaca
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x655 3. 9. 2006 10:45

Někde jsem to už viděl, asi tady, ale jinak je to Leftfield - Release the Pressure.
x655
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků