Proč právě Motorola

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martas06 19. 8. 2006 23:50

Co se tyka "tuneni" telefonu,motorola je prakticky posledni co?
Byvaly jeste siemense,rady x65 a 75,jenze po prichodu a odkoupeni SiemensMobile firmou BenQ uz si ani neskrtnete.U S88 ani nahodou...snad jeste EL71 a S68 neco malo ale neni jisty ze vyrobce v tomhle trendu(jeden model "jakoby" siemens,druhy "sikmac") bude pokracovat.Krome motoroly uz teda zbyvaji jen smartphony ale to uz je zas neco jineho a zasluhy na tom ma hlavne OS.
Jinak me celkem mrzi ze od uvedeni modelu MPx220(smartphone s WM2003) uz motorola nic podobneho,tedy alespon u nas nepredstavila.....MotoroluQ nepocitam a zrejme ani neprestavi.
Smartphony prave nejsou jejich silna parketa(konkurence je tvrda) a tak se radsi venuje tomu co ji jde nejlip,tj. "Vecka" a samozrejme sem tam i nejaka klasika,jako E398,ROKR,L6 a L7(ty jsou vazne dobre)
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wolfov 20. 8. 2006 03:39

l.i.b.r.a píše:No a co by ste taky s takovym thredem cekaly jinyho.. :oboze

Jinak ja neberu ze nekdo ma fakt rad motoroli, ale to co se tady psalo mi prijde az moc zveliceny, ale jinak vam to neberu :wink: Jinak uznavam ze nejradeji mam NK a to vazne hafo ale proti motorole nic nemem, hlavne diky jejich modelech mpx 200 a 220 tim si u me motorola udelala fakt velky plus :wink:


    Boze to je cestina!Kam jsi chodila do skoly?Nekdy neuskodi,kdyz si po sobe prectes to,co jsi napsala...
    Jsem s motorolou take spokojeny.Mel jsem 3 - Mpx200,E1000 a V3.Ted si koupim EL71.Ne proto,ze bych s Razrem nebyl spokojeny,ale mozna je to posledni klasicky Siemens,co si koupim,tak si je chci jeste uzit.

    To,ze Motorola dela malo SmartPhonu,neni pravda,jak uz psal Pakin.Vyrabi je predevsim pro Asii,kde do nich cpe Win a Linux.Predevsim ma uspech se smarty s dotykovym displeyem,coz je samozrejme,protoze cinske a japonske znaky se jaksi na klavesnici nevejdou :mrgreen: .

    A k poruchovosti.Kazdy vyrobce jednou za cas vyrobi neco,co se kazi.U motoroly to byl v posledni dobe model V300 - to byla opravdu hruza!

    Pokud uvazim,ze SE ted zacina prodavat K800i a porovnam ho s temer 2,5 roku starou E1000(E398),vychazi mi az na fotak(ktery stejne vetsina lidi zatim az tak casto nevyuziva)temer stejne.Pokud nekdy nekdo slysel,jak hraje E1000 pres stereo repracky a nebo dokonce do sluchatek,pak mi da za pravdu,ze Walkmany od Sony nejsou jedine slusne hrajici phony.

    Design Motorol byl vzdy na vysoke urovni.Samozrejme,ze se nelibi vsem,ale kdyz se podivate treba na tenhle kousek,rozbusi se Vam srdce...
Obrázek

    Pokud se nekdo mezi Motorolama nevyzna a nebo by se chtel podivat,jake telefony(myslim tim i ty neprodavane v CR)ma tato spolecnost na svedomi,mrknete sem.
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 8. 2006 13:32

Wolfov: Hezky jsi to napsal, zvlášť ten červený text :wink:
Je to škoda, že u nás Motorola neprodává mnoho ze svých modelů. Třeba taková A910 nebo Q... Škoda no.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 20. 8. 2006 13:53

Taky uvažiji o motorole-mé m65 jsou 2 roky a jsem s ní celkem spokojen ale už by to chtělo něco lepšího třeba l7.Motorola si stále drží svůj styl a to se my líbí to se mi líbilo i na siemensech ale ty jsou pryč!!Uvidíme jak se předvede benq.Jinak l7-nádhera!!!!:D
abuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janko (novy) 22. 8. 2006 00:22

nic v zlom. Bavite sa tu o nanajvys o strednej triede, ktora je fakt zaujimava iba imageom. Je to uplne jedno ci je to nokia, siemens, motorola alebo se. To, ze mobil pekne vyzera je ta jeho najposlednejsia funkcia. Cize taky razr je kus otvaracieho srotu. Na volanie je dobry hociktory mobil a na smskovanie je samozrejme nutna dobra klavesnica a zvysne funkcie v tejto triede su len take doplnkove. napr polovicny fotak, Bt, mp3 bez karty, pripojenie k netu len cez 1-2moznosti. akoze email klient.

Ked mobil na volanie a super styl, takze midendik
ked mobil na hodnotejsie vyuzitie, takze highend, najlespie specializovany bud na pracu, zabavu, fotenie, prehravanie mp3 atd... dakujem za pozornost.
Janko (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfov 22. 8. 2006 08:36

2 Janko:Zkus si nejprve prohlidnout cele portfolio Motoroly v odkazu,ktery jsem uvedl a pak hodnot...mimochodem,ten kus srotu,ktery se dobre prodaval uz pred 2 roky za bezmala 20k,se stal nejprodavanejsim telefonem na svete!Samozrejme beru Tvuj nazor...
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 22. 8. 2006 12:07

seterwohipikule píše:Je to škoda, že u nás Motorola neprodává mnoho ze svých modelů. Třeba taková A910 nebo Q... Škoda no.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 22. 8. 2006 12:13

TO "Janko"
Ten kus srotu,jak RAZRa nazyvas,pomohl motorole vynorit se z "Cervenych cisel" stal se nejprodavanejsim mobileme na svete (pise se o milionu kusu,ale bude to jeste vic) a odstartoval manii v vyrobe co nejtencich telefonu.Tenhle koncept se pokousi kopirovat treba samsung,BenQ a Qtek,ale originalu nikdy nemuzou dosahnout.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _peper 22. 8. 2006 14:15

A hlavně Motorola už má druhej nejvěšítší kousek koláče v prodejnosti :) Na Nokii ztrácela tuším 12%.
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 22. 8. 2006 14:25

To jsem taky cetl...totiz ze motorola je v tuto chvili "Svetova DVOJKA" a dostala se i pred SE,ted uz jen zdolat nokii!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 23. 8. 2006 13:08

Nevím jestli nebudu kecat, ale myslím že už je to takhel někjakou dobu, myslím od tý doby co z druhýho místa mizí dál a dál Zímns!Ale rozhodně jim to přeju, navíc oni když se jim mobily prodávat nebudou tak stejně prodají statisíce vysílaček s kterejma se pracuje všude ve světě a má ji káždej druhej občan.
A to ještě není mluveno o pagerech, kam kouknu na seriál i dív po lidech, nemocnice --- všichni pager od Motorola!!

3x hurá
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 24. 8. 2006 21:42

J,j....vysilacku mam v aute(firemnim nakladaku) taky a jde o model "GM 950".
Tenhle model je asi nejrozsirenejsi,maj ho sanitky,policie,hasici "tiraci" atd.
Kdyz kouknete na nejaky americky film uvidite ji taky.
Takovych osmdesat procent vsech vysilacek na svete,nese prave znacku "motorola" a to je jedine dobre...jsou asi vazne nejlepsi :wink:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Froo 26. 8. 2006 16:48

ahoj . toto tema me pomohlo v rozhodování a koupil sem si razr. Zaroven bych mel prosbu.. Naposlal by me nekdo linky na stránky kde stahnu nejaky soft na ten phone? dekuju. mylim themes , a tak ..
HTC Touch, Senny PX 100, 8GBmicroSD - really nice media device...
Froo
Junior

Odeslat příspěvekod Mikoni 26. 8. 2006 17:46

Pozeram, ze vsetky nazory za aj proti su dost subjektivne. Ja sa pokusim o trosku objektivnejsi prispevok (samozrejme, z mojho subjektivneho pohladu :D )

Porovnam hlavne s Nokiami, ktore som mal pred terajsou L7

Takze plusy L7:
- vyborny displej, asi najlepsie, co som videl v tejto triede
- personifikacia menu
- pre odbornikov nekonecne moznosti modifikovania Seemov a nastaveni
- velmi slusna vydrz
... je ich aj viacej, nechcem opakovat, co tu uz bolo napisane

Minusy L7 (a asi aj inych Motorol)
- notoricky problem doruceniek (to naozaj nechapem...)
- neexistuje automaticke zamykanie klavesnice
- nedokaze vyhladavat v adresari podla zadavanych znakov priebezne, uz pocas zadavania
- ked sa priradi skupine ine zvonenie, toto zvonenie sa pouziva aj pre pre signalizaciu SM-iek (vseobecne pouzivany termin SMS je technicky nespravny, lebo este som nevidel, aby niekto poslal z mobilu Short Message Service :D ) od clenov tejto skupiny (toto uz vobec nechapem)
- zvonenie nie je pocut v sluchatku, ani v kablovom, ani v BT. Toto mi zvlast chyba, ked som v hlucnom prostredi, mobil mam vo vacku. V takom pripade som si pri Nokii dal do ucha sluchatko, ale pri L7 mi je to p.d platne. Nie vzdy to vyriesi vibracne zvonenie...
... aj minusov sa najde viacej, necham priestor aj inym
Mikoni
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 1. 9. 2006 17:00

Ted mam Mpx200 a flashnuty WM5.
Oproti MPx220 kterou jsem musel kvuli fotaku reklamovat,je 200-ka po strance dilenskeho zpracovani na daleko lepsi urovni,a ty vecne upatlane kryty....no da se na to zvyknout.
Hlavne ze "jedu" na WM5 :wink: Je to vazne dobrej OS a na mobilnaut.cz maj i CZ Lokalizaci :!: :D


Skoda jen ze us se motorola na V Smatphony vykaslala....co jsem videl tak po 220 jeste udelali MPx300 a to je vse.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků