Jaká barva Nokia 6131 vypadá nejlépe?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pedro el negro 14. 8. 2006 21:01

jeste jednou bych prosil majitele tohoto telefonu o vyjadreni k barve.nejake prispevky uz jsem precetl,byt to telefon pro me tak beru cernou,ale bude to prekvapko pro pritelkyni nechci slapnout vedle,takze bych prosil hlavne slecny,ale i pany,aby se jeste jednou vyjadrily jaka barva dle vas vypada nejlip,ponevadz jsem mel tu cest osahat jen cernou,diky

//De Funes: upraven název vlákna.
pedro el negro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 15. 8. 2006 05:10

černou - vypadá nějak jinak, ty s tou stříbrnou barvou (červená, béžová), mi moc připomínají spoustu jiných stříbrných Samsungů. Ta černá je vyjímečná. Nejdřív jsem si říkala, že jsem blbá, jelikož jsem nepočkala na další barvy, ale když jsem je viděla, tak jsem byla ráda za tu černou.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.I.M. 15. 8. 2006 12:06

Já osobně jsem si zezačátku vybírala jen podle fotek na nokia.cz. Chtěla jsem jen červenou, žádnou jinou barvu. O černé nesměla být ani řeč. V obchodě jsem si osahala černou i červenou verzi. Opravdu ta stříbrná budí dojem obyčejného plastu, dokonce červený proužek není tak červený, spíš oranžový (což se mi nelíbí) a už se odlepoval (ve výloze vystavený kousek na prodej). :? Takže teď už jen netrpělivě čekám až bude N6131 u Vodafonu a bude můj - černý. Jinak, pro ženskou, která nevyžaduje úplně všechny vymoženosti N6131 a stojí o pěkný telefon, tak bych raději doporučila N6103 v červené verzi. Taky se mi moc líbí ale nemá MP3 přehrávač.
K.I.M.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 15. 8. 2006 12:22

Nie je mi jasne ako sa mohol odlepovat, material okolo vonkajsieho display-u je polyakrylat s nastrekom cervenej farby. Dokonca aj makety su takto spracovane. Mne osobne sa cierne prevedenie Nokie 6131 nepaci, je to velmi strohe a vo vnutry nevyvazene s konturami.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 15. 8. 2006 12:32

Hele ja bych kazdopadne brala tu cernou, ty dve stribrny mi prijdou fakt divny.. Ta cerna je naprosto uchvatna :oops:
to K.I.M.: No ja nvm ale 6103 mi prijde jako hroznej kyc, na toz v ty cerveny tuplem, jako 6103 mam ke krase 6131 hooodne daleko :lol:
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arthur 15. 8. 2006 13:21

Mě by hlavně zajímalo jaký je materiál tlačítek ve stříbrných variantách. Jestli je to podobný lacině vyhlížející lesklý plast jako v černé verzi, který degraduje vzhled celého telefonu o třídu níž. Říkal jsem si, že jestli bude stříbrný matný, mohlo by to vypadat fajn.
arthur
Junior

Odeslat příspěvekod RaulCiosk 15. 8. 2006 14:28

Já mám černou a vypadá fakt krásně!!! Mi osobně se libí asi nejvíc z barevných variant. Podle mě je to snad nejhezčí véčko Nokie.
6233 MicroSD 2GB
6234 MicroSD 512MB

HS-6 + HS-26W
RaulCiosk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petruszka 15. 8. 2006 15:16

Taktéž černá! :oboze
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buraccio 15. 8. 2006 18:36

Petruszka píše:Taktéž černá! :oboze /quote]


souhlasím!! :tleskani :tleskani
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod Nulda (novy) 15. 8. 2006 19:04

Koupil jsem dceři černou variantu (po předchozí dohodě).
Kombinace černé a stříbrné prostě nemá chybu.
Nehledě na to, že bílé popisky na černé klávesnici jsou praktičtější. :mrgreen:
Do ženský a do melounu nevidíš...
Nulda (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro el negro 16. 8. 2006 08:15

dekuji vsem za pomoc,cerna objednana,dneska dorazi
pedro el negro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondroid 16. 8. 2006 11:15

Jaké formáty Nokie 6131 videii přehrává???
ondroid
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 16. 8. 2006 12:59

ondroid píše:Jaké formáty Nokie 6131 videii přehrává???
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lenushka 17. 8. 2006 20:10

K.I.M. píše:Já osobně jsem si zezačátku vybírala jen podle fotek na nokia.cz. Chtěla jsem jen červenou, žádnou jinou barvu. O černé nesměla být ani řeč. V obchodě jsem si osahala černou i červenou verzi. Opravdu ta stříbrná budí dojem obyčejného plastu, dokonce červený proužek není tak červený, spíš oranžový (což se mi nelíbí) a už se odlepoval (ve výloze vystavený kousek na prodej). :? Takže teď už jen netrpělivě čekám až bude N6131 u Vodafonu a bude můj - černý. Jinak, pro ženskou, která nevyžaduje úplně všechny vymoženosti N6131 a stojí o pěkný telefon, tak bych raději doporučila N6103 v červené verzi. Taky se mi moc líbí ale nemá MP3 přehrávač.0/quote]


To byla nejspíš jen ochranná fólie.
lenushka
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků