Nokia E60 u Eurotelu - doprodej?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod elipsoid 9. 8. 2006 21:50

Na www eurotelu - http://www.eurotel.cz/jnp/cz/phones/mob ... h=1#detail - je u E60 uvedena ikonka "Doprodej". Nevite o tom nekdo neco? Pripada mi, ze se tam ten telefon moc neohral. Byl jednim z mych kandidatu na podzimni nakup, tak by me to zajimalo...
elipsoid
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 9. 8. 2006 22:46

To znamená, že nebyl asi moc úspěšný. Každopádně se dobrodávají zásoby se skladů a pak bude šlus...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 8. 2006 11:59

bude to nejspíš Error, teprve se zaběhla a běží na ní reklamy v business časopisech. Na ní a zároveň se propaguje s tím i Office Connector
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod urbanb (novy) 10. 8. 2006 12:46

Pokoušel jsem se koupit E 60 u ET už asi 14 dnů a bohužel, telefon není a na tzv. speciálních prodejnách" ho ani neviděli. V současné době ET nemá ani jeden kousek a prodávat se nebude. Takže nezbyde nic jiného než jít do E 61, kde je obrovský displej ale je značně široká.
urbanb (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod will27 10. 8. 2006 12:53

Leda objednat v internetovem obchodu ... ale potom pada vyhoda mobil+ ... Tu ale muzes pouzit dodatecne na pripadny dalsi telefon... Vernost Eurotel nezapomina... Jinak E61 mi prijde jako lepsi volba.. Po te,co jsem zkousel QWERTY , uz vim , ze muj dalsi telefon ji mit bude...
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Yngwie 10. 8. 2006 12:57

urbanb píše:Pokoušel jsem se koupit E 60 u ET už asi 14 dnů a bohužel, telefon není a na tzv. speciálních prodejnách" ho ani neviděli. V současné době ET nemá ani jeden kousek a prodávat se nebude. Takže nezbyde nic jiného než jít do E 61, kde je obrovský displej ale je značně široká.e/quote]


No ono je to podobné i jinde - zaprášilo se po ní docela vydatně :hm
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků