Začínám se SYMBIANEM

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MarB 29. 6. 2005 06:43

Dobré ráno.
Mám prosbu. Mám poprvé v životě telefon se Symbianem.

Protože s ním teprve začínám a jsem 100% Symbianovej noob, prosím proto ty z vás, co už zkušenosti mají, aby mi poradili které aplikace jsou užitečné a které bych tam určitě měl mít.

Řekněme, takové ty "základní".

Díky všem!
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 29. 6. 2005 06:48

Pro Symbian je zde samostatná sekce, téma do ní přesouvám. Jinak doporučuji přečíst tyto články:

Nejlepší programy

Nejlepší grafická témata

Nejlepší hry zdarma

Nejlepší tipy a finty

Další články najdete v sekci Symbian na MobilManii.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarB 29. 6. 2005 07:26

Ano, děkuji za upozornění. Ale zajímají mne spíše objektivní názory a zkušenosti uživatelů.
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 29. 6. 2005 07:30

To od vás myslím nebylo moc pěkné. Opravdu si myslíte, že když něco vyjde v našich článcích, tak je to automaticky neobjektivní?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pette 29. 6. 2005 08:10

marek lutonsky ma pravdu, tieto vybery programov, tem atd maju na mobilmanii vybornu kvalitu. urcite zacni nimi a potom sa uz len pytaj na specificke veci.

btw, dakujem za pracu vsetkych redaktorov, externistov mobilmanie - clanky maju uroven a tento web je imho jednym z najlepsich na svete co sa tyka mobilov.
Pette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 29. 6. 2005 10:18

presne tak tieto stránky patria medzi najlepsie ak nie rovno ze su najlepsie podla mna hej,takze šefredaktor si to takto nezaslužil. kľudne tam nemusel dat vobec odkazy a inak tu je toho kopa, stačí len čítať, forum a poradnu a potom ked sa spytaš na nieco co tu nebolo, tak si myslim ze ostatni ti s radostou odpovedia
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 30. 6. 2005 01:51

Ono dost zalezi na tom, co vlastne budes chtit delat.
Urcite brzo prijdes na to, ze potrebujes nejaky file manager, spravce aplikaci a dalsi drobnosti. Tohle vsecko dobre zastane sman.
Na prehravani hudby oggplayer nebo me osobne se osvedcil unreal player. Umi prehravat mp3, ogg a dalsi formaty, je skinovatelny.
Pak se ti urcite bude hodit neco na komunikaci. Doporucuju agile messenger.
Mozna nebudes spokojeny s internetovym prohlizecem. Muzes pouzit operu nebo netfront.
Skvely e-mailovy klient je profimail.
Na upravu fotek v telefonu se ti muze hodit photo editor nebo photo professional. Na prohlizeni fotek se mi velmi zalibil program blue eyes. Je zdarma a umi vytvaret nahledy.
Nemel bys zapomenout na advanced call manager a urcite je vyborny quick office.
Pokud budes chtit nekde na cestach stahovat nebo ukladat neco pres ftp, hodi se napr. ftp800.
No a na cteni knih mobipocket reader nebo readm, qread, iSilo atd.
Muze se hodit symbzip kdybys chtel neco spakovat nebo rozpakovat.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fido_cz 30. 6. 2005 07:48

Jeste si mel napsat, jaky mas telefon. Vetsina ti tady radi programy na S60, "kolega" Fido+ zase pro UIQ a ja bych ti tady ted mohl napsat programy na S80 a budes v tom mit akorat peknej bordel.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 30. 6. 2005 10:51

To je fakt ale vetsina programu, ktere radim je dostupna pro vsechny verze symbianu.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 30. 6. 2005 12:29

FAQ->sekce SW
http://www.symbianforum.cz/viewtopic.php?t=7568

je to sice FAQ pro SX1, ale programy jsou univerzální
PD
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků