Přechod ze symbianu na WM.

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Yngwie 1. 8. 2006 15:53

Řeknu to takhle: Rukama mi prošly všechny telefony, které se u nás dají koupit. Taky hodně PDA a vůbec strojů s woknama. A přesto ti neodpovím, protože můj názor a důvod k používání toho či onoho je takový, ale pro jiné makový. Nejlepší je si osahat oboje a rozhodnout se dle svých požadavků.
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfXXL 1. 8. 2006 15:55

A ke konkrétním zařízením taky ani slovo.Aby ste se nemusely vracet zpět tak připomínám Acer n10 nebo n30.
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yngwie 1. 8. 2006 15:56

Já bych ti doporučil http://www.ce4you.cz Jsou tam dobré recenze :wink:
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfXXL 1. 8. 2006 15:58

Hmmm spoustu sem jich přečetl ale nějak my v nich chybí ten motiv.Proto jsem zapředl diskusi na toto téma.
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfXXL 1. 8. 2006 15:59

Hmmm spoustu sem jich přečetl ale nějak my v nich chybí ten motiv.Proto jsem zapředl diskusi na toto téma.
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 1. 8. 2006 16:04

Proč tě přesvědčovat? Musis sam vedet co chces, ne?
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 8. 2006 16:10

Tak ho prostě kup, buď se ti nebude líbit a pošlel ho dál, nebo (pravděpodobnější možnost) na WM nedáš dopustit. Není to o dvou třech dnech používání.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 8. 2006 16:24

Vyhodou wm je podpora více video a hudebních formátů. Today obrazovka umí shromažďovat mnohem více funkcí. Lepší software napřiklad pro přehrávání hudby - PocketPlayer. Spousty kvalitních her např. Worms World Party nebo Age of Empires.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 1. 8. 2006 17:01

Nemůžu si pomoct, ale Symbian mi příjde takovej víc "user frendly"
U WM (nic proti) je všechno takový komplikovanější a mam pocit, že u vseho strávím víc času, než na Symbianu.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 1. 8. 2006 17:18

tak to je jen pocit, řekl bych. osobně si nemyslím, že bych instalováním her a programů trávil více, než je únosno. jinak naprosto souhlasím s oneill_sx1.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 1. 8. 2006 17:32

s60 telefony jsem mel 4 + uiq (p900). ted mam mda vario a rozhodne bych se nevracel. ppc platforma mi pripada vice otevrena, vic pritulna, nastavitelna. symbian je spis takova hracka - ma to os, umi to docela dost veci..ale porad to nejak neni ono.
prechodu nelituju, kdybych se rozmyslel znova tak udelam stejne :)
phaeton_esc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfXXL 1. 8. 2006 17:44

Konečně ste projevily city a to sem chtěl.Vášeň v diskusi znamená přesvědčení.Tím ste my pomohly.Jen škoda že do diskuze nezasáhl také "mousefromhouse" jeho názor by mne také zajímal.No nevadí.Přihoďte ještě nějakou drobnou radu do začátku.Každá je dobrá.
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yngwie 1. 8. 2006 17:45

Tak já přihodím radu: Zopakuj si gramatiku, protože se mi nezdá, že by zde byli všichni ženského rodu.
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 8. 2006 18:24

No možná je taky důležitý, na jaké platformě máte počítač, mě a většině lidí s desktopovými Windows vyhovuje WM, je to více než o podobnosti. Yngwiemu se více líbí Symbian proto, že sám desktopové windows nemá asi moc v oblibě.
Já nedám dopustit na ovládání stylusem a klasické zavírání křížkem v rohu, Start menu v dalším rohu a přístup k informacím a systému přimo z plochy respektive Today.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 1. 8. 2006 18:33

WolfXXL:

K přechodu z jednoho OS na druhý ti moc nepovím, ale k tomu HW určitě jedno: Mám Acer n10 a ať už se od n30 liší čímkoliv (zdaleka si to všechno nepamatuju), má SD i CF slot, což dnes a denně oceňuju, protože SD sice není IO, takže neposlouží pro přídavná zařízení, ale mám v něm trvale paměťovou kartu a v CF slotu střídám postupně dokupované rozšiřující periférie (GPS, BT, kameru, lze i GSM/GPRS modul atd.).
n30 sice má BT a IO slot SD, ale jak do něj dáš kartu, o nic ho nerozšíříš dokud ji nevyndáš. Zjisti si, jestli je vtší výběr periferií pro SDIO nebo CF.
A řekl bych že n10 má šikovnější ovládání, osobně moc oceňuju vnější samostatné tlačítko diktafonu, na hlasové poznámky neocenitelné.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků