Kolikrát týdně Vám spadne mobilní telefon?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honza20 31. 7. 2006 14:37

crashpc píše:osobně nechápu jak někomu může takhle padat. mimochodem když si koupim nějakou věc, a někdo z blízkejch koupi tu samou, vždy mi vydrží dýl :lol:!/quote]

páč sou to lemplové :D
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 31. 7. 2006 14:38

ale za to mi jednou vyletěl z kapsy když sem jel na kole :) a jebl přímo do auta co jelo za mnou. Kupodivu přežil
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 31. 7. 2006 14:53

:lol: to je sado :twisted: ... ale když přežil....
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod Gromm 31. 7. 2006 15:28

Když to zprůměruju tak asi 1x za 4 měsíce...:)
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 31. 7. 2006 15:47

ked to spriemerujem ja tak 2 krat za 7 mesiacov aj to iba na koberec
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 31. 7. 2006 15:48

Zatim mam mobil asi rok a pul a upadl me jednou... :tleskani
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yonderboy 31. 7. 2006 15:50

možná sem lempl, ale nejsem pubertální výrostek co si dá ke svýmu jménu fotku líbajících se roštěnek :D
yonderboy
Junior

Odeslat příspěvekod yonderboy 31. 7. 2006 15:52

jinak koukám že sem fakt "expert", dneska jsem vyběhl z auta, mobil vylitl z kapsy a malem ho prejelo auto co jelo v druhym pruhu - vo kousek a mel bych n80 ;))

jinak pro ty co se jim tohle tema nelibi: necekal jsem zadnou erudovanou diskusi na tema - mobily - me slo jenom o to, zjistit, jestli je nekdo podobnej vul jak ja, bohuzel pro mně - je nas malo :))
yonderboy
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 31. 7. 2006 15:54

yonderboy píše:Už sem z toho nešťasntej. Každý týden mi minimálné dvakrát spadne mobil. Většinou displejem na beton, nebo na kachličky v koupelně. Jednou za tři měsíce musí moje n70 podstoupit výměnu krytu. Sem sam takovej lempl, nebo je nás víc?l/quote]

Nokia N70 ti spadne jenom 2x za tyden ?? To ses ne tom jeste docela dobre, kdyz jsem ji mel ja, tak padala denne : ))
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod yonderboy 31. 7. 2006 16:02

mouse from house - staci prehrat firmware - zas tak bolestne jak pad na beton to neni ;)
yonderboy
Junior

Odeslat příspěvekod crashpc 31. 7. 2006 16:06

nn ja nenadávám nato jakejs udělal thread. taky mě to zajímá. když sem měl NK 5110 tak padala dost. teď mam SEK700i a nepadá. spadla mi celkem 2X a to z malý vejšky. dal sem si ho do gatí a on propadl nohavicí a vyjel na zem :lol:
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod yonderboy 31. 7. 2006 16:14

crashpc - k700 mi vypadla z pouzdra ve druhem patre chodby naseho baraku a mezerou mezi schody propadla do prvniho - sice se tel rozlozil, nicmene po slozeni opet fungoval. po roce sem ho prodal kamosovy a tomu funguje dodnes. takze vpoho foun. me prave neustale prekvapuje ze mi n70 stale funguje, pac uz od ledna prodelala takovejch padu /dokonce si ji jednou pucil do zubu muj pes :( / ze bych se ani nemohl zlobit, kdybych ji totalne znefunkcnil
yonderboy
Junior

Odeslat příspěvekod yonderboy 31. 7. 2006 16:18

pomoooc - moderatori, delejte neco - jak pateticke a detske :pozor2
yonderboy
Junior

Odeslat příspěvekod crashpc 31. 7. 2006 17:00

haah. taky dobrý. měls štígro. já mívám smůlu. nodávno sem svojí K700 absolutně rozebral že jí vyčistim a tak, a zděsil sem se jak strašně to je dělanej mobil. to bys musel vidět ale zlo.třešnička na dortu byla když sem to zadělal z5 a zapnul - neměl sem signál. myslel sem si že je zle - něco s anténou. po hodině koumání sem zjistil že sem jen špatně dotáhl šroubek přidržující PCB ke zbytku konstrikce mobilu - pak se signál náhle objevil.... fakt se toho mobilu začínám bát, přestože funguje jak má...
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod Petr H.. 31. 7. 2006 19:02

Nevím proč, ale mobil mi spadnul snad jen 2x za život. Za poslední dva roky mi nespadl žádný ani jednou. Chovám se k mobilům tak nějak hodně opatrně a když nějaký prodávám, je k nerozeznání od zcela novýho.
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků