Jak reklamovat Siemens SX1?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ziletka 25. 6. 2005 18:16

Dobrý den, zajímalo by mne jestli můžu vrátit Siemens SX1, když se na něm 3x objevila stejná chyba.(vždy šlo o vadu FW, 2x nešel telefon vůbec zapnout a poprvé neustále zamrzal)Telefon jsem koupil na Cybex.cz.Poraďte jak to udělat,abych co nejdřív dostal peníze zpět.Díky moc!![/b]
ziletka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iwigirl 25. 6. 2005 19:35

Ano,pravo na to mate. Milion informaci a zkusenosti je na http://www.spotrebitele.cz v sekci Poradna, da se tam i vyhledavat.
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 26. 6. 2005 00:52

No dulezite je zda vsechny reklamace byly uznane....
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fazolecz 26. 6. 2005 12:05

NE, tato moznost se NEVZTAHUJE na 3x nasobne prehrani FW. (zalezi na tom kde to budete reklamovat vetsina prodejcu vam takovouto reklamaci neprijme)
Pex_Magellanics
|AOTmax->N5110->N3310->N7110->N7110->N7110->N8850->N3330->N9210i->Sa52->N7650->Ss55-> N7210|
fazolecz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 26. 6. 2005 15:01

Pokud se porucha projevuje, je uplne jedno pokud je v SW nebo HW, vyrobce ji proste musi odstranit aby byl vyrobek funkcni. Ja takhle reklamoval SX1 4x, 3x na vadny FW /zasekavani MP3, pri nastavovani AoC Chyba systemu atd/ a nakonec zacalo problikavat podsviceni tlacitek. Pozaduj odstoupeni od kupni smlouvy v dusledku 3 stejnych zavad, respektive 4 ruznych zavad a musis uspet, nenech ze sebe delat <> :D :wink:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 26. 6. 2005 15:32

Pokud uz jsem 3x reklamoval a chci vratit penize mam jit do obchodu kde jsem ho kupoval nebo do Siemens Servisu ?
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod SPSS 26. 6. 2005 15:33

vilem.mikeska píše:Pokud uz jsem 3x reklamoval a chci vratit penize mam jit do obchodu kde jsem ho kupoval nebo do Siemens Servisu ?
tam kde si ho koupil
SPSS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 26. 6. 2005 15:33

Jdi k prodejci, ted ma povinost s tebou tohle resit.
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luke 26. 6. 2005 15:40

Jo jdi k prodejci a jestli Ti to uzna, tak bud rad. Ja si myslim ze update FW by nemelo byt brano jako zarucni oprava (i kdyz vim ze nektere servisy to jiz tak berou - jim je to totiz jedno, ale driv to neplatilo), protoze SW telefonu je stale ve vyvoji a zakaznik by s tim mel pocitat. Neznam nikoho kdo reklamoval Widle jen proto ze maji bezpecnostni diry nebo proto ze tuhnou...
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 26. 6. 2005 15:46

S tim si dovolim nesouhlasit. Pokud je FW natolik spatnej, jakoze u SX1 JE, tak neni co resit. Ja mel to stesti ze FW14 co byl v te dobe zpusoboval zasekavani MP3, coz je podstatna vada "prehravace", cini ho nepouzitelnym, alespon podle me. jenze FW15 na tom neni o nic lepe, bug "blue sky" ti nejspis nikdo nevyreklamuje, ale to AoC by uricte slo, pokud budes trvat na svem.
PS: "widle" samotny na kvalitnim hardwaru ti nespadnou, tomu ver :wink:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rcbandit 29. 6. 2005 16:42

J-o-U píše:S tim si dovolim nesouhlasit. Pokud je FW natolik spatnej, jakoze u SX1 JE, tak neni co resit. Ja mel to stesti ze FW14 co byl v te dobe zpusoboval zasekavani MP3, coz je podstatna vada "prehravace", cini ho nepouzitelnym, alespon podle me. jenze FW15 na tom neni o nic lepe, bug "blue sky" ti nejspis nikdo nevyreklamuje, ale to AoC by uricte slo, pokud budes trvat na svem.
PS: "widle" samotny na kvalitnim hardwaru ti nespadnou, tomu ver :wink:

s tim AOC u FW15 bych si dovolil uplne nesouhlasit. mam Go kartu a nani neni AOC vubec podporovano.Pritom na karte Twist funguje O.K. Jinak AOC mam opraveny podle navodu na Siemensmanii tim,ze prekopirujes upraveny soubor LocaleData.d25 .
No a bluesky jsem opravil slovenskym Nova Sprava :lol:
rcbandit
rcbandit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J-o-U 29. 6. 2005 17:55

Ja si telefon predstavuju tak, ze ho vybalim a budu pouzivat, a ne ze do nej budu instalovat nejaky patche, zaplaty a buhvi co vsechno, aby to fungoval jak ma. Pokud to vyrobce neumi dodelat za 1,5 roku, tak je to opravdu smutny pristup k zakaznikum :cry: :x
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rcbandit 30. 6. 2005 20:38

J-o-U píše:Ja si telefon predstavuju tak, ze ho vybalim a budu pouzivat, a ne ze do nej budu instalovat nejaky patche, zaplaty a buhvi co vsechno, aby to fungoval jak ma. Pokud to vyrobce neumi dodelat za 1,5 roku, tak je to opravdu smutny pristup k zakaznikum :cry: :x

Tyhle male chyby povazuju za banalni.Dulezite je,ze FW15 vychytal zasekavani MP3.Jinak ty si myslis,ze takove chybky ma jenom Siemens?Kamos treba koupil N6670 a nadava na ni jak muze.
rcbandit
rcbandit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xfantasy 2. 7. 2005 00:14

Na AoC jsem s úspěchem vyreklamoval SX1.A jsem za to rád.Naštval mne Siemens svím přístupem.Během měsíčního limitu opravy se mi mobil 3x vrátil z opravy že je závada odstraněna.Hned na prodejně vyzkoušeno a posláno zpět bez přijetí.No a po čtvrté se již nestačil vrátit ze servisu,takže mi dali prachy a já si koupil bezvadnou SE S700i.Symbian nepotřebuju,jde mi o funkčnost a bezproblémový chod...
Xfantasy
Junior

Odeslat příspěvekod MASH 2. 7. 2005 00:39

No, já nevím. Myslím, že s FW15 je SX1 pomerne hodne dobra (temer bez problemu). Ostatni telefony a znacky na tom nejsou o moc lepe. AoC se da velmi jednoduse opravit (neni potreba zadny patch ani flash, ani slozity ci nepripustny zasah do FW pristroje), BlueSky je banalita (pripadne se da opravit patchem).
Pokud chces telefon vybalit a pouzivat, nekupuj si proboha NIKDY smartphone (zadne znacky ani typu), ale uzavreny OS. To same Ti radim treba s PC. Pokud chces PC vybalit a pouzivat, kup si spis radeji televizi - tam staci zmacknout jeden knoflik a koukat :) .
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků