Mouchy Samsungu SGH-Z300

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod x-father 21. 7. 2006 13:51

Nebudu tady uvadet takove ty obecne zname veci jako ze neumi hrat MP3 na pozadi atd...

Zarazli me jine veci, ktere jsem nikde necetl a pritom me docela vadi.

Skupiny v seznamu: Byl jsem zvyklej na S500 a tam bez problemu sel clovek nacpat do skupiny co mela jine vyzvaneni a bylo to, ale tady ackoliv skupiny jsou a velice pohodlne se do nich da pridavat hromadne, tak jsem nikde nenasel kde se meni skupiny vyzvaneni. Takze skupiny tam jsou a dobre udelane, ale nemaji zadny smysl. Pokud chcete aby to u nekoho zvonilo jinak, tak musite nastavit u kazdeho zvlast.

Systém ukládání na kartu: To me zklamalo dost. Ackoliv v pameti telefonu jdou delat adresare, tak na karte je nekolik preddefinovanych a dalsi uz delat nejdou - nejdou delat ani podadresare - jedina moznost je tedy nasypat vse do jednoho, coz je v mem pripade 1GB karta a v tom se uz nikdo nevyzna.
Navic adresare co se daji delat v pameti tel. mohou mit jen velice kratky nazev.
Castecne se to da obejit vytvarenim playlistu, ale tech muze byt taky asi jen 5.

Proc nejde trvale zapnout blesk??? Musi se zapinat pri kazdem spusteni fotaku zvlast...

Pletu se snad v necem? Jestli mate nekdo neco z toho vyresene (treba sem koukal spatne a nebo novy FW???), tak dejte vedet.
x-father
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jihxxx 21. 7. 2006 13:59

To je divny s tou kartou tak zkus udelat ty adresáře v PC me to de i v telefonu ale mam D600E ale to by melo byt podobné.
jihxxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 7. 2006 14:00

Trošku tě nechápu s tím bleskem. Proč by měl být pořád zaplý? To je konina. Když bys ho nechtěl používat, musel bys ho zase vypínat. Takže je lepší, když si ho zapneš. Nebo fotíš jen v noci? A navíc. Blesk se zapíná číslicí 0, prsty ti neupadnou, když zmáčkneš nulu, nebo jo? To je maximální lenost.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-father 22. 7. 2006 19:18

Zkousel jsem nadlat ty adresare i na PC - jak v tom SW od samsungu, kde to nejde, tak i pres ctecku - pak se ten adresar tvari jako soubor a tvrdi to ze s nim neumi zachazet.

seterwohipikule: Vetsinou fotim s bleskem. To ze se da zapnout nulou jsem nepostrhl a tim je tahle "moucha" nemouchou.
x-father
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 7. 2006 22:40

Někde v menu fotoaparátu máš různé číslicové zkratky, třeba nastavení rozlišení apod...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabry 2. 8. 2006 12:35

dotaz,funguje vam MMS a Wap od TMO, ve verzi od Eurotelu??? me to nejde,mate nejake zkusenosti??
Toshiba A100; C2D T7200, 2GB Ram,HDD 160GB, NVIDIA Go7600 256MB + Maxtor One Touch 4 Mini 160GB
MDA Vario + 2GB UltraII, GPS Nokia LD-3W +
TomTom 6, iGO 2006 Plus
Nokia N73
Sansa e250
TomTom One (1st) v7 + mapy 680
Gabry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koopix 14. 8. 2006 04:23

Ahojky,chtěla bych se zeptat jak je to u tohodle Samsunga s MMS? Četla jsem že zobrazí jenom 1000 znaků a potom skončí. A že obrázky se zobrazují zvlášť. Je to pravda? JO a ještě bych se chtěa zeptat těch co ho mají aby mi napsali co měli v balení u mobilu. Díky moc.
koopix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-father 23. 8. 2006 18:47

koopix: MMS nepouzivam, ale vim ze nedosla, kdyz me ji nekdo poslal. V baleni byl lefon, baterie, nabijecka, handsfree, manual a tusim poutko. Cekal jsem 32MB kartu, ale nebyla tam.
x-father
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků