N3650 mi nechce cist kartu

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 1. 4. 2005 15:43

stalo se vam neco podobneho?vlozim kartu a obevi se mi hlaska ze karta je poskozena a pritom v jinem founu slape v pohode...........
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Štěpán 2. 4. 2005 20:12

Fido píše:stalo se vam neco podobneho?vlozim kartu a obevi se mi hlaska ze karta je poskozena a pritom v jinem founu slape v pohode...........


No jestli budeš zakládat stejná témata,tak se tu za chvíli ani pra.e nevyzná .... .Ted' k tvému problému - očisti kontakty v telefonu.pokud nemáš tel v záruce,můžeš tel. rozebrat pokud je ta čtečka přes pružné konakty na desku,tak vyčisti i je (N3650 jsem už měl rozdělanou,ale už je to hodně dávno a už nevím jestli jsou na desce,nebo zvlášt') .Pokud ani tohle nepomůže,tak už jedině servis .
Štěpán
Štěpán
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 2. 4. 2005 21:00

no omlouvam se ze to je dvakrat.myslel jsem ze jsem zalozil jedno na symbian foru-prosim moderatory o delete


jo a jinak dik za radu-vyzkousim
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mu.mi 2. 4. 2005 21:15

Na vyčištění kontaktů ti doporučuji kontox(sprej na kontakty) a nastříkej jej na vatičku na čištění uší a tou vatičkou kontakty v mobilu a na kartě přetři.
Na očištění kontaktů by to mělo stačit.
Mu.mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chytrák 5. 4. 2005 20:06

Mělo by to spravit formátování karty, kontakty to nebude. (měl jsem stejný problém u nové N-Gage QD)
Chytrák
Junior

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 6. 4. 2005 14:36

format nepomohl.je v servisu...............
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chytrák 6. 4. 2005 16:20

U jedný paměťovky mi pomohl ten formát, pak to běhalo v klidu..... no a další musela na reklamaci, nevzala ji pak ani čtečka.
Chytrák
Junior

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 6. 4. 2005 18:14

jenomze u me karta funguje v pohode,ale mobil nebere ani zadne jine
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků