Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Spilmer 7. 7. 2006 19:20

Daji se u tohoto telefonu cist SMSky na vnejsim displeji?
8810=>V3690=>8210=>6210=>SL45=>8210=>T68i=>E700=>6234
Spilmer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slupeto 7. 7. 2006 21:36

Spilmer píše:Daji se u tohoto telefonu cist SMSky na vnejsim displeji?


Jestli myslíš klasickou SMS, tak nedají. Flash zprávy nevím, ale taky si myslím že ne. Tento telefon jsem měl krátce a flash zprávu mi nikdo neposlal. 8)
Nokia 3210-Siemens S35-Nokia 6210-Alcatel 501-Ericsson T39-Siemens ME45-Panasonic GD67-Nokia 7210-Siemens M55-Siemens M65-Nokia 3220 - Nokia 6230i-Sony Ericsson J300i-Nokia 6131-Nokia 6233 Black-Sony Ericsson Elm-Samsung Wave-Nokia C6-01
slupeto
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spilmer 8. 7. 2006 14:15

jo myslel jsem klasicky sms!Pamatuju si ze nektere Motoroly to umely tak me napadlo jestli to nahodou neumi taky.
8810=>V3690=>8210=>6210=>SL45=>8210=>T68i=>E700=>6234
Spilmer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krivacek 8. 7. 2006 18:39

Nošení:
používám horizontální kožené pouzdro. Krusell začal vyrábět pouzdro,ale není moc povedené
http://www.krusell.se/product.php?produ ... category=6

Bluetooth a PC Suite:
PC Suite se tváří,že je telefon připojený,ale když chci udělat nějakou činnost, tak hlásí,že nelze telefon připojit. Na notebooku používám nyní IR

"Chromový" rámeček:
není skutečně moc povedený, mně úplně nedoléhá na okrajích a prosvítá osvětlení

Automatické vypnutí:
? a co zkusit dočasné nastavení profilu s profilem Letadlo? Nastavit profil Letadlo a pak dát dočasný profil např. Normální a po uplynutí času by přešlo na Letadlo??
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A2411 9. 7. 2006 19:29

Můžete mi někdo poradit,čím to může být, že když si uložím do kalendáře poznámku na určitý den,tak mi to oznamuje tu poznámku o den dříve a když chci si ji třeba uložit na dnešek,tak mi to ukazeje neplatný den (čas). Dřív mi to nedělalo... dík za odpověď
A2411
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Storm86 9. 7. 2006 21:17

Tak mi na mojí 6131, kterou používám teprve třetím dnem odešel vnější display. Svítí ale absolutně nic nezobrazuje. Měl někdo kus se s tejným problémem?
C25 - C35i - T310 - T630 - N6131
Storm86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod julin 10. 7. 2006 07:11

jaky format videa se da prehrat v tomto telefonu, mate nekdo zkusenosti samozrejme pokud to jde, jakou kompresi atd.
julin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 10. 7. 2006 13:33

Já sem asi před měsícem a půl přešel z 3310 na tuhle... koupil jsem si k ní kabel CA-53 (http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=PRT-195737), bluetooth (http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=NOH-ADABLUETOOTH) a kartu (http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=SND-MICROSD1024)
Všechno funguje v pohodě, jenom karta je v mobilu nějak pomalá - když připojim mobil k počítači přes kabel a prohlížim kartu(umístěnou v telefonu) tak jede rychle, ale když se jí snažim otevřít v mobilu tak se načítá hrozně dlouho, nevíte čím to je? je to karta 1GB a mám zaplněno asi 600MB.

Dál mi nějak nefunguje přístup z java aplikací do paměti telefonu nebo na kartu, vždy to napíše "Přístup aplikace nastaven na nepovoleno" a když chci jít z nějaké aplikace jít na internet např. z Opery, tak to hlásí vždy nějakou chybu... Dají se tyto dvě věci někde nastavit?

Potom mi jede jen video v maximálním rozlišení 176x144, v rozlišení 320x240 jede jen zvuk... A k tomu zvuku, u všech videí jde zvuk asi o 1,5 sekundy napřed, zpozoroval to někdo? nedá se s tim něco dělat?
V nabídce Přehrávače médií se dá nastavit interval FF/Rew, ale při přehrávání se nic neděje, dá se přetáčet jen v hudebním přehrávači.
Kromě toho funguje někomu původní aplikace z telefonu Presenter?
A u výpisu mi to taky píše že sms byla doručena o hodinu dříve než poslána (mám pásmo GTM+1), ale to mi nějak nevadí...

Jinak mi mobil asi týden po tom co jsem si ho koupil "spadnul" a už nešel nastartovat, jen několikrát problikla obrazovka a hned se znovu vypnul... Pomohlo přehrání Firmware... Zřejmě tato závada byla způsobená přeplněním paměti v telefonu jako se to stávalo u většiny nokií 6280... Tak bych vás chtěl před tím varovat, abyste si nezaplňovali paměť v telefonu na víc jak 90%...

A kromě toho se mi asi už 6krát stalo že telefon při nějaké složitější operaci spadnul zpět do pohotovostního režimu se zamknutými klávesami, ale po odblokování kláves vše zase fungovalo v pohodě...

Baterie mi vydrží bez nabíjení asi den a půl, ale většinou poslouchám dennně asi dvě hodiny MP3 nebo rádio a vyfotím asi 10 fotek a hraju i hry a občas nějaké sms a hovory... Jinak jí ale přes noc vždy napíchnu na nabíječku...

Jo ještě jsem se chtěl zeptat jak dostat do telefonu Flash hry a animace, když je tam jenom zkopíruju, tak to píše, že typ souboru není podporován... přitom mobil Flash podporuje...

Až na těhlech pár věcí jsem s touto Nokií plně spokojený...

PS: nechápu, jak redakce MM s toutou nokií fotila text, protože jde na fotkách normálně přečíst... viz tato fotka: http://edisk.cz/stahni/f534019f027b5d768a26639b408259a618d18499
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 10. 7. 2006 15:07

S.T.E.A.K. píše:......... A u výpisu mi to taky píše že sms byla doručena o hodinu dříve než poslána (mám pásmo GTM+1), ale to mi nějak nevadí...

PS: nechápu, jak redakce MM s toutou nokií fotila text, protože jde na fotkách normálně přečíst...
m/quote]

Staci hladat, viacero diskusi v sekcii nokia sa zaobera nastavenim casoveho pasma v zavislosti k dorucenkam SMS.

Neviem ci je to problem na Nokii 6131 ale s Nokiou 6280 sa da bez problemov vyfotit citatelny text. No osobne to robim radsej tak ze text zosnimam na stolnom scanery obrazok upravim co sa tyka rozmerov aj kapacity a mam v mobile napr GRID kartu alebo odchody vlakov a pod.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 10. 7. 2006 15:20

redmond píše:
S.T.E.A.K. píše:......... A u výpisu mi to taky píše že sms byla doručena o hodinu dříve než poslána (mám pásmo GTM+1), ale to mi nějak nevadí...

PS: nechápu, jak redakce MM s toutou nokií fotila text, protože jde na fotkách normálně přečíst...
m/quote]
Staci hladat, viacero diskusi v sekcii nokia sa zaobera nastavenim casoveho pasma v zavislosti k dorucenkam SMS.

Neviem ci je to problem na Nokii 6131 ale s Nokiou 6280 sa da bez problemov vyfotit citatelny text. No osobne to robim radsej tak ze text zosnimam na stolnom scanery obrazok upravim co sa tyka rozmerov aj kapacity a mam v mobile napr GRID kartu alebo odchody vlakov a pod.


Ty s sebou stále nosíš stolní scanner? pochybuju... takže se to nouzově dá použít....
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod balu376 10. 7. 2006 17:39

Další úmrtí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak mi umřely další PIXELY , jsou dva takže už mám na svém vnitřním dyspleji 3 mrtvé BODY !!


oprava našel jsem další pixel.
Bohužel už mám 4. A to mám telefon od 29.06.2006 .
balu376
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slupeto 10. 7. 2006 17:57

balu376 píše:Další úmrtí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak mi umřely další PIXELY , jsou dva takže už mám na svém vnitřním dyspleji 3 mrtvé BODY !!


oprava našel jsem další pixel.
Bohužel už mám 4. A to mám telefon od 29.06.2006 .l/quote]


No to ti nezávidím. Cpou do telefonu 16 mil. barev a asi to ještě pořádně neumí.. 8)
Nokia 3210-Siemens S35-Nokia 6210-Alcatel 501-Ericsson T39-Siemens ME45-Panasonic GD67-Nokia 7210-Siemens M55-Siemens M65-Nokia 3220 - Nokia 6230i-Sony Ericsson J300i-Nokia 6131-Nokia 6233 Black-Sony Ericsson Elm-Samsung Wave-Nokia C6-01
slupeto
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 10. 7. 2006 18:23

balu376 - tak teď už to můžeš reklamovat, nebo ne?
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balu376 10. 7. 2006 19:26

ally píše:balu376 - tak teď už to můžeš reklamovat, nebo ne?o/quote]


ANO ,teďka už mi to vemou je limit 3 pixelů k reklamaci.
Hnedka zítra letím do servisu to reklamovat.
balu376
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 10. 7. 2006 20:29

Můžu se zeptat, jestli se dá připojit mobil(6131) k internetu kterej mám na pc(nejradši přes Bluetooth)? obráceně to jde(připojit PC přes mobil třeba přes GPRS)
Jestli jo, poraďte prosím jak, nechce se mi totiž za vyzkoušení netu, nebo za chatování v Jimmovi platit, když mám doma nonstop net... a několikrát rychlejší...
S.T.E.A.K.
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků