x100 - Internetové služby nejsou zpřístupněny

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod celask-on 20. 6. 2005 12:11

Ahoj, mam pausal ET Pohoda a telefon mi i po zaslani konfiguracnich esemesek funguje pouze na vytaceny WAP. GPRS nefunguje a zrejme kvuli tomu nefunguji i MMSky. Mam Samsung X100 nevite nekde kde je chyba? Ja myslim ze v telefonu. Nastaveni je spravne. Je to na reklamaci? :|
celask-on
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ? 20. 6. 2005 13:48

Nemas aktivovany GPRS u operatora...
?
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod celask-on 20. 6. 2005 13:54

Když jsem volal na *11 tak mi řekli že tam aktivovaný všechno je, akorat že po konfigurační SMS musim vypnout a zapnout telefon. To sem udelal a hazi to tuto chybu porad. Navic kdyz jsem mel jeste ET GO,t ak mi to delalo tu samou chybu a nastaveni sem mel taky spravne (pro Go)
celask-on
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bloodmen 20. 6. 2005 14:03

Podívej se do návodu na telefon, třeba to musíš ještě někde povolit. Konfigurační SMS taky nejsou někdy spolehlivé. Podívej se na stránky ET a překontroluj nastavení ručně. Mám také Pohodu a mobil Motorola V300 a funguje mi to...zezačátku jsem měl ale taky problém s apn. Měl jsem tam pořád gointernet místo internet. Zkontroluj hlavně to apn.
bloodmen
Junior

Odeslat příspěvekod celask-on 20. 6. 2005 17:36

Jenze APN je wap...a pro GO coz ja nepotrebuju je to GOwap...tak ja uz nevim...uz mi na eurotelu zkontrolovali vsechno nastaveni, ted uz i vymenili simku a porad nic...asi pomuze jen vyhodit telefon ze sedmyho patra [a to minimalne...] :) Jestli vas jeste neco napadne tak napiste
celask-on
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 20. 6. 2005 17:54

celask-on píše:Jenze APN je wap...
Pro GPRS musí být APN internet a basta :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod celask-on 20. 6. 2005 18:12

Budete se hadat? :D http://www.eurotel.cz/jnp/cz/phones/mobiles/detailPhone/manuals/wap/?hwId=239 Kouknete sem a pak si muzem povidat :]
celask-on
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod celask-on 20. 6. 2005 18:13

Jo a BTW, kdyz tam dam "internet" tak to haze sejnou chybu :pozor2
celask-on
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků