VODAFONE na to NEMÁ ???

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nittmann 19. 6. 2006 20:06

tommy:-) píše:ale přepojí.. ono z toho 800333333 tě to hodí taky na ty opy co jsou přímo na 800330033, a je to TELESALES. Tedy jako Vodafone prodej atd.. pošlou ti smlouvu kurýrem a tak :-)s/quote]


...oficiální Vodafone infoline, které je všude medializované, je ale 800 777 777, tak proč 800 330 033? To jsou jen laciné výmluvy... :oboze
Co člověka potkává, to z něho vychází...
Nittmann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 6. 2006 20:09

Nittman: ne, to je infoline Eurotelu to 800333333 ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nittmann 19. 6. 2006 20:13

michalreznar píše:A navíc po požádání vrátí peníze poštou či přímo na účet do několika dní. /quote]


... to jsem také zkoušel - peníze mi nicméně přišly za cca měsíc a půl... :tleskani
Co člověka potkává, to z něho vychází...
Nittmann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrazikCZ 19. 6. 2006 21:30

pojdme se domluvit, že si každej zavoláme na 800330033 a pak 800333333 a budeme se jich ptát na nějaký blbosti. Pak počkáme esli nám odpoví nebo nás přepojí. Však oni tam v tom Eurotelu nemaj stejnak do čeho píchnout.

A až je zahltíme, tak si tu založíme nové téma, třeba jak má Eurotel špatný linky, na který se nedá dovolat.

Stačí jen dohodnout termín ...
... toto je můj osobní názor!
Pomozme týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým dětem částkou 27,- odesláním dárcovské SMS "DMS NASEDITE" na číslo "87777" !!!
MrazikCZ
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 6. 2006 21:35

MrazikCZ: myslím, že to moc řešíš. Pochybuju, že tam hned lidi volali :-) já tam osobně na tohle číslo volal jen jednou, protože mi z něj volal nějakej pan Jakub :-) tak jsem se domlouval na objednávce. Dělají tam dost dobrý lidi.

btw: koukám, žes taky upgradoval phona :-))
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MrazikCZ 19. 6. 2006 21:40

tommy:-) jj, už bylo na čase :)

Co se mého řešení týče, tak mi dost vadí jak všichni furt volaj zcela zbytečně na hvězdárny (*11, *88, *077, *608, .....). A pak se hrozně diví že pomalu mizej čísla zdarma (800...), když to tu každej zneužívá. Chápu že se párkrát stalo že operátor řekl nezcela korektní informaci, ale volat na linku 5x abych si něco ověřil, tak to může jen magor.
... toto je můj osobní názor!
Pomozme týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým dětem částkou 27,- odesláním dárcovské SMS "DMS NASEDITE" na číslo "87777" !!!
MrazikCZ
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 6. 2006 21:45

MrazikCZ: jasně, to chápu :-) no ono se to doufejme sníží, až se vyřeší veškerý problémy, který teď doprovází ta změna systému :-) já už jen čekám, kdy se mi objeví na účtu nulový zůstatek a z toho "nedoplatku" 24 000" si nic nedělám :-))) doufejme, že ty platby budou dohledány co nejdřív, potřebuju zrovna teď 3 fa placené včas a zrovna teď tohle do toho :-))

jinak: ja taky upgradoval :-) trošku pomalejší nebylo nic moc :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alexnexen 22. 6. 2006 20:32

tommy: muzu se te zeptat, kde jsi vzal, ze pokud jsi presmerovavan na to placene cislo, tak to je kvuli tomu, aby tomu kteremu operatorovi neunikaly ksefty? to mas z nejakeho overeneho zdroje? protoze to je uplne z jineho duvodu, vysvelti mi, jak by se system zachoval, kdyby dany operator nahodou nebyl v praci, jako ze to se taky stava..., jsme jenom lidi, nejsme stroje, zeano
jinak jako pro lidi, co nemaji telefonni cislo VF je linka 800777777, pro stavajici je 800770077, kazdopadne kdyz po zadani cisla sdeli system, ze si musi zavolat na placenou, tak je to asi kvuli tomu, ze ten dany uzivatel neco provedl, protoze takhle se ozyva zablokovana zelena linka...
jinak k volaci jistine... vy ji na obchode slozite proti simkarte... kazdy vecer nebo v urcite dny se svazi penize z obchodu (to bude vedet djona, ale zase asi nerikat, nebo by se nam tady rozmnozili zlodejicci :)) a duvod nevydavani je zcela prozaicky, protoze obchody nejsou banky a tak pri zvysenem poctu vraceni volacich jistin by se asi penize nedostavaly, jsou to obdobne podminky jako se zvyhodnenymi telefony pro stavajici zakazniky..., ty se taky nevydavaji na obchode...
alexnexen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JC-132 22. 6. 2006 20:39

2 alexnexen
A kde se jako telefony vydávají :hm :o Já jsem si bral telefon vždy na prodejně...
O2 -> Sony Ericsson K750i
VF + TM -> Panasonic GD67
JC-132
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 22. 6. 2006 21:54

Možnost, jak se nechat přepojit na všechny možné i nemožné linky Eurotelu (u VF nevím), je prostě zavolat na spojovatelku 267 011 111...
Naposledy upravil AgentSvr dne 22. 6. 2006 22:00, celkově upraveno 1
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 22. 6. 2006 21:54

K tomu přepojování : Když se zavolá na linku 800 333 333, tak tam obyčejně nemají možnost přepojit na klasiku *11, ale když třeba řekneš, že máš porouchanou simku nebo ti to zvedne ochotnej člověk, tak tě samozřejmě přepojit mohou. Osobně si myslim, že technicky můžou ze všech linek přepojovat na jakékoli důležité linkdy ET a Čtc. Jen de o to mýt zkušenosti a chtít. To bych tady moch rozvinout nový téma o tom jak mě z eurotelu přepojovali na telecom vždy až na 3. pokus.
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DjOna 22. 6. 2006 22:22

alexnexen: jo dobre jsi to oduvodnil...ano vzdy se odvazi penize z prodejny...takze je opravdu nemozne vracet jistiny na prodejne...

JC-132: telefon pro stavajiciho zakanika si objednas pres net nebo pres operatora a dorazi ceskou postou...
DjOna
Junior

Odeslat příspěvekod míša777 23. 6. 2006 08:24

Vodafone:
800777777 - Vodafone prodej - linka pro nové zák.
800777700 - Vodafone firemní prodej - linka pro nové bus. zák.
800770077; *077; *608 - Vodafone péče o zák.

T-Mobile:
800737373 - asi úplně všechno

Eurotel:
800333333 - Linka pro nové zákazníky - telemarketing
míša777
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p!mp 23. 6. 2006 08:48

Nittmann píše:776 977 118

Víš co to je za číslo? To je číslo pro zákazníky,kteří mají zablokovanou linku z důvodu obtěžujících hovorů :lol:
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 23. 6. 2006 08:51

alexnexen: volal jsem tam, pak hovor vypadl - baterka - volal jsem znovu a ozvalo se mi prosím volejte 776 977112 (tuším, to trojčíslí nevím přesně), to byla linka, která mně spojila přímo na toho OPerátora.. jsem se ho ptal, a on řekl, abych nemusel volat znova jinému a vysvětlovat mu vše znovu, když už máme věc rozjednanou, tak si mé číslo zadal ke své databázi a tím pádem se hovor přiřadil přímo k němu. Další otázky? Zřejmě na lince pro stávající tohle nemáte, poraď se s prodejem ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků