pokrytie 3g

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ufo_esC 17. 6. 2006 08:09

K16,junu 2006 je sieťou 3G pokrytých 24 miest : Banská Bystrica , Bratislava, Bojnice, Dunajská Streda, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Malacky. Modra, Nitra, Pezinok , Piešťany, Poprad, Prešov, Previdza, Senec, Spišská Nová Ves, Stupava, Šamorín, Trnava, Vrútky, Zvolen, Žilina. t.j. 28.1percenta pop.
A ja viem čo ty nevješ...
Ufo_esC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ecume 17. 6. 2006 08:47

uz sa pokryval aj ruzomberok ale este neni oficialne vyznaceny na mape :Q
ecume
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stranger1121 17. 6. 2006 14:00

To je T-Mobile? :lol: Bývam na novom sídlisku niečo vyše pol roka a keď mi niekto volá, alebo si potrebujem zavolať,musím utekať k oknu v obývačke. Presne poznám, aj ktorý sused má T-Mob. To podla toho, či volá v okne tak ako ja. :D V T-Mobe robia nápravu odkedy sme sa nasťahovali. Signál premerali a vraj u nich je všetko O.K.. Tak či už nemerali 3g a my používame GSM.
stranger1121
Junior

Odeslat příspěvekod Vector 17. 6. 2006 15:39

3G asi nemerali, lebo keby merali 3g tak nameraju asi nulu :D
Vector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ecume 18. 6. 2006 14:33

t mobil ma len pokrytie v Ba a to dve ulice ,len *****
ecume
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaro:) 18. 6. 2006 14:44

To poznam aj ja ked potrebujem volat musim k oknu na info linke mi tvrdili ze som v pokryti,jedno riesenie mam hned ked mi skonci viazanost bezim do orange ;)a necakajte ze tm bude mat niekde signal 3g Ked nemaju poriadne pokrytie gsm
Jaro:)
Junior

Odeslat příspěvekod Ufo_esC 18. 6. 2006 14:44

pardon zle som sa vyjadril a cvo sa tyka tohoto tag je to orange tagze zase to rozsiril a konecne tam je aj Zvolen tag hadam coskoro vyskusam net... :tleskani :D
A ja viem čo ty nevješ...
Ufo_esC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 19. 6. 2006 16:28

a rychlosti krasne klesaju a klesaju
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matko 19. 6. 2006 16:48

Jaro:) píše:To poznam aj ja ked potrebujem volat musim k oknu na info linke mi tvrdili ze som v pokryti,jedno riesenie mam hned ked mi skonci viazanost bezim do orange ;)a necakajte ze tm bude mat niekde signal 3g Ked nemaju poriadne pokrytie gsm


hmm.... Mam kamosa ktory nema signal skoro nikde, uz pomaly ani v centre meta, ale to je tym ze ma Nokiu 3100 (asi dajaky poskodeny kus). :D
Panasonic GD90 -> Nokia 3310 -> Nokia 6210 -> Sagem MyX5-2 -> Sagem MyX-8 -> E-Ten X600
Matko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 19. 6. 2006 16:58

globalplayer píše:a rychlosti krasne klesaju a klesaju


t-mobile nemaju ake, lebo UMTS vlastne nema :lol:
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaro:) 19. 6. 2006 20:10

Lenze ja nemam 3100 ale n70 a fon je ok :)
Jaro:)
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 19. 6. 2006 20:29

aquila,,,za prve ma,aj ked na velmi malom uzemi pre tovje info za druhe bude sa to zvacsovat ako som uz spominal,,a takisto aj pokrytie edge a flarion,tak psssst prosim
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 19. 6. 2006 23:24

ako myslis na tom uzemi, kde si dvaja skorej budu vidiet do tvare ako sa spoji videohovor ? :lol:

a skor ty pssst ;)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaro:) 20. 6. 2006 05:54

Ak niekto hovori o pokryti umts tm tak by mal navstivit pana doktora :D o tom malom ale velmi velmi malom fliaciku na mape pokrytia ktory zbadate az ked si na oci date popolniky ale budiz som si zvykol na ich kvalitne pokrytie aj s gsm,potrebujete si zavolat vybehnite si na strechu domu popripade sa priviazte lanom aby ste nevypadli von oknom
Jaro:)
Junior

Odeslat příspěvekod Ufo_esC 20. 6. 2006 16:07

tamto sa šuška ze t-mobil konečne rozširuje pokrytie na celú blavu a orange uz ma skoro všetky vačšie mestá pokryte a ešte stale pokračuje neviem ako by to bolo keby tiež čakal pol roka ako t-mobil. ale aspon bol 1. :tleskani
A ja viem čo ty nevješ...
Ufo_esC
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků