Poradte: Telefon do 4500 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pelin 31. 3. 2005 18:51

Zdravim vás. Jaký telefon si koupit když mám maximálně 4500Kč??? zatím bych to viděl na Samsung SGH-X450. Máte někdo jiný návrh? Sem s ním a dík.
pelin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 31. 3. 2005 19:25

zalezi na tom co od telefonu chces-fotak,pamet..........
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pelin 31. 3. 2005 19:35

chci velkou pamět na SMSky a aby pěkně vypadal... foták nemá v téhle cenové relaci cenu. Jako nejlepší me vychází pořá jenom Samsung.
pelin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bart 31. 3. 2005 19:35

No na netu seženeš SE K500i kolem 4500 Kč.
Ale jestli ten ne tak asi Siemens C65.
Bart
Junior

Odeslat příspěvekod pelin 31. 3. 2005 19:38

Siemensum už moc nevěřim. právě mi jeden odešel. Display začalblbnout až nakonec umřel úplně. Ti kdo měli někdy Siemens budou určitě vědět:)
pelin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 31. 3. 2005 19:58

Doporučuji navštívit http://www.mobilmania.cz/mod_Catalogue/hledani.asp - zadáte si, jaké parametry požadujete a skript vám najde nejvhodnější mobily. Pak bych Vám doporučil tři nejlepší sem dát, ať Vám pomohou čtenáři... :)
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 31. 3. 2005 21:23

A co si prihodit stovku na Samsung X460 nebo Siemens CX65, kde je i chvalitebnej fotak?
Nebo by byla hezka Nokia 6100, i kdyz už je to starší mobil.
Nebo je víc možností jako je SE T610, CF 62 atak.. :?
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 31. 3. 2005 21:32

Já bych ti doporučil skutečně šmrncovní telefon, který nemá každý druhý Panasonic X100. Skvělý, netuctový telefónek.

http://www.mshop.cz/shop/detail.php?k=556&id=mtpan001
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 2. 4. 2005 13:08

tOplOaDer píše:A co si prihodit stovku na Samsung X460 nebo Siemens CX65, kde je i chvalitebnej fotak?
Nebo by byla hezka Nokia 6100, i kdyz už je to starší mobil.
Nebo je víc možností jako je SE T610, CF 62 atak.. :?:/quote]


Jo, CX-ko se dá sehnat za čtyři a půl a žádný problémy s ním už teď nejsou. Dokonce po něm jedou i holky (vím z vlastní zkušenosti :mrgreen: ).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wizaard 2. 4. 2005 13:55

ConPower píše:Jo, CX-ko se dá sehnat za čtyři a půl a žádný problémy s ním už teď nejsou. Dokonce po něm jedou i holky (vím z vlastní zkušenosti :mrgreen: ).m/quote]


ConPowere, že bych to taky zkusil? :mrgreen: To mě ještě nenapadlo...
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 2. 4. 2005 19:31

pelin píše:Zdravim vás. Jaký telefon si koupit když mám maximálně 4500Kč??? zatím bych to viděl na Samsung SGH-X450. Máte někdo jiný návrh? Sem s ním a dík. /quote]


Véčko bez vnějšího displeje? Nedělej to ......... Když tak X460.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mu.mi 2. 4. 2005 21:39

Nekupoval bych Samsunga SGH-X450. SE K500i je mnohem vybavenější a SX65 je taky nesrovnatelně lepší.
Mu.mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goddad 2. 4. 2005 22:17

ja bych sel osobne do SE K500i v teto cenove relaci je urcite nejlepsi jak podle srovnavaci mechaniky tak i co e uzivatelskych zkusenosti tyce!
Goddad
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Renegade 3. 4. 2005 08:40

Jestli stím telefonem chceš jen volat a posílat SMS tak by stačila Nokia 2600, 2650 nebo 3100
Renegade
Junior

Odeslat příspěvekod to.tak 26. 4. 2005 13:09

Nevím,jak je to s podporou Panasoniku u tohohle konkrétního ale osobně bych už do Pana. nešel.Poškrábal jsem si kryt a sehnat nový je v čechách absolutně nemožný přesto,že se vyrábí v Pardubicích.Soft má umožňovat stahování her ale ve formátu,který operátoři nepodporují.Stáhnout cokoli je nadlidský čin.Datový kabel slouží jen na synchronizaci kalendáře ale tapetu ani muziku přes něj neprotlačíš.Kdyby to nebyl stroj mý polovičky už by dávno letěl..
to.tak
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků