Nokia 6131: v orange ju vôbec nemajú

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Luky87 12. 6. 2006 09:21

Skvelá správa: orange dá novú nokiu 6131 do svojej ponuky až v priebehu júla! Hlavná vec že ju už propagujú na svojich stránkach.
Luky87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luky87 12. 6. 2006 09:28

podvodníci čakám na ňu už mesiac
Luky87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 12. 6. 2006 10:19

a nie nahodou v priebehu juna ???
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luky87 12. 6. 2006 10:26

nie. bol som sa pytat v orange!dnes 12. 6. 2006
Luky87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod barton 12. 6. 2006 11:28

Ja som dnes volal do orange predajne ci maj u Benq-Siemens EL71 ktory mal byt od dnes v ponuke pricom reklamy a akcie su od zaciatku mesiaca jun. Odpoved nemame, nevieme kedy pride. :x Pekne zavadzaju.
barton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hihinko 12. 6. 2006 12:04

Presne tak, dnes som tak isto volal do ORANGE a spominany model nok6131 budu mat vraj az v mesiaci JUL, lebo vraj sa opozdila dodavka od spol. nokia. Ponukaju nieco vobec nemaju, zenska mi tam povedala ze to co maju je akcia na mesiac jun, cize ak ten mobil v juli budu mat mozno uz vobec nebude v akcii, a mozno ho ani vobec nedostanu a iba zabadzaju verejnost blbci oranžovíííííí :hm
hihinko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Termix 12. 6. 2006 14:01

hmm. a napadlo vas,,ze ked je ta objednavka oneskorila tak za to nemusi byt vinny len orange,,napriklad,,ale napriklad dodavatelska firma alebo samotna nokia??orange ju mal proste objednanu s tym ze ma prist v juni tak ju dali na plagaty....a predsa nebudu tlacit znova neviem kolko tisicn plagatov,,kvoli tomu ze im nedosiel jeden model telefonu...
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 12. 6. 2006 14:11

no hej ale co by spravili,keby povedzme 10 ludi podalo hromadnu zalobu za zavadzanie? s tym ze ten phone bude vlastne mesiac v akcii,letakoch a podobne ale nikde ho mat nebudu a vedia o tom ze ho mat nebudu
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paric 12. 6. 2006 14:43

Toto iste je aj s Motorolou E1070-- som si kupil mpx220 za plnu cenu v inom obvchode. Iba klamu ludi :!: Obycajny podvodnici ak0o mozu propagovat nieco co nemaju ani nevedia kedy budu mat ?
Siemens c35i-->Nokia 3100-->Sagem My-X-7--> Motorola Mpx 220 --> E-Ten X500
Paric
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pagino 12. 6. 2006 14:46

jakoze prij***ny orange uz ma pekne zacina ****. inak co sa tyka napriklad el-71cky.tak v t-mobile ju maju a prihorety orange ani nevie kedy ju vobec dostanu.totalne neschopna firma.nech len tak pokracuje a poslem vsetkych znamych do t-mobil-u.
a ked sa bude pisat staznost,chcem sa pridat,potom ma kontaktujte
pagino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 12. 6. 2006 15:10

to: Termix
je to chyba Orange, naco davaju ponuku na to co maju objednane ale nemaju potvrdene o tom ze to bolo vyexpedovane. To ze im meska objednavka je chyba Nokie, akurat ze tu ponuku akcie ma Orange a nie nokia tak ze jednoznacne chyba Orange. Mozno aj kvoli takymto kopancom jedneho alebo druheho operatora, viac ludi vyuzije prenositelnost cisla.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borland 12. 6. 2006 15:15

Keď to tu tak čítam, zišlo by sa zvestovať centrále Orange pár "teplých" slov. Keď si to vezmeme celkovo, tak Orange si zo zákazníkov robí dobrý deň. Je to výsmech. Bolo by vhodné dať najavo, že s tým nie je zákazník spokojný. Mňa takéto veci vedia rozčúliť.
borland
Junior

Odeslat příspěvekod barton 12. 6. 2006 15:56

Tu nejde len o jednu NOKIU ale o minimalne 3 telefony ktore maju byt v ponuke a nie su. Povodne od zaciatku mesiaca, potom bolo oznamene ze od 24. tyzdna no aj tak ich este nemaju. Konkretne sa jedna o tu Nokiu 6131, Benq-Siemens EL71 a Benq-Siemens C81. Volal som do hlavnej predajne v TT a povedali my ze na EL71 beru objednavky. Este zavolam do T-mobilu ci nemaju nahodou W800i a presiel by som k nim.
barton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 12. 6. 2006 16:07

No tm by mal mat W800 v priebehu tyzdna,ale neviem pocty a ani presne kedy,,ak vobec budu a co sa tyka toho OR.ono da sa pvoedat ze nieje to u nich nic nove,a ak sa nemylim nikto s tym nic nespravi pretoze urcite maju niekde na tych letakoch info ze obrazky su len ilustracne a opnuka zavisi od toho co je na sklade,,alebo nieco na ten styl,ze to co je na letaku nieje zavazne
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Termix 12. 6. 2006 16:28

redmond píše:to: Termix
je to chyba Orange, naco davaju ponuku na to co maju objednane ale nemaju potvrdene o tom ze to bolo vyexpedovane. To ze im meska objednavka je chyba Nokie, akurat ze tu ponuku akcie ma Orange a nie nokia tak ze jednoznacne chyba Orange. Mozno aj kvoli takymto kopancom jedneho alebo druheho operatora, viac ludi vyuzije prenositelnost cisla.

hmm. to by mozno stalo za podnet na SOIku ked to teda podrbkal Orange,,lenze sa stym asi vela nenarobi kedze
globalplayer píše: niekde na tych letakoch info ze obrazky su len ilustracne a ponuka zavisi od toho co je na sklade,,alebo nieco na ten styl,ze to co je na letaku nieje zavazne

takze to maju nepriestrelne,,aspon sa bude kazdy na ponuku akciovych telefonov kukat inac..mozno by to chcelo aspon ochotu z ich strany ze by aspon telefony kt. nie su momentalne dostupne oznacili a tiez oznacili tie kt. nie su dostupne,, ale beru na ne objednavky...
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků