Volání po třetí minutě zdarma u ET - bude prodlouženo ?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod urbanb (novy) 30. 5. 2006 12:10

Nemáte informace jestli ET prodlouží akci Volání po třetí minutě zdarma, nebo to zítra skončí ?
urbanb (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BOSS 30. 5. 2006 12:14

Přesto si raději budu nadále vychutnávat prodlouženou akci do konce srpna s názvem : Volání po 3 minutě zdarma.
Nebo-li za 15,- Kč volání do sítě EUROTEL a pevnou linku déle než hodinu.
BOSS
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod urbanb (novy) 30. 5. 2006 12:18

Máš informace ?
urbanb (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 5. 2006 12:21

U Go je to prodloužené do 31.8., u paušálu to končí 31.5.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod urbanb (novy) 30. 5. 2006 12:23

To je lumpárna, fakticky to u GP je prodlouženo ?
urbanb (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 30. 5. 2006 12:26

Tak to je prasecina, u Go jim na to kaslu
za 15 Kc muzu volat u quatra 5 minut a za tu dobu vyresim vsechno.
A kratsi hovory se budou uctovat normalne, nebo-li nebudu muset furt cachrovat s aktivacema a deaktivacema. :-(
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 5. 2006 12:27

ano, oficiální zpráva Centra péče o zákazníky ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 5. 2006 12:28

co jste čekali? já jsem překvapený, že to vůbec nechali u Go, vždyť už to běží přes půl roku... takový T-Mobile to měl měsíc :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Majk 30. 5. 2006 12:31

No, me je to uprimne uplne jedno, za ten pulrok sem to vyuzil jen u tandemkarty na 2 hovoy- 6 minut a 4 minuty, takze mi to neva, jen jde o princip co je to za vychcanky. U go je to pro ne znacne ziskovejsi.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 5. 2006 12:35

já myslím, že trošku hazarduješ se slovem vychcánci. I když to u paušálu neprodlouží, proč by to vůbec nabízeli? Nemuseli to nabízet vůbec a vy tady štěkáte, když to máte aspoň někde.. Navíc je to do ET i do pevných linek. Voláte po třetí minutě zdarma u Vodafonu nebo u T-Mobile?

prostě typickej Čech.. všechno vysát :-) já osobně to využil jen párkrát a to tak, že se mi třeba hovor protáhl, ale nijak mně to nebavilo volat účelově třeba si říct teď si sednu a někomu hodinu zavolám :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Majk 30. 5. 2006 12:38

Vodafone ani T-mobile nevlastní telecom.
A vychcánkovství to je. U paušálů, kde to bylo výhodný hlavně pro zákazníky to neprodloužej, ale u Gočka, kde se na tom ET docela zahojí (spusta lidí si neuvědomí, že je pak i 1/2 minutovej hovor stojí 15Kč), to prodlouží.
Má na to právo no, ale o něčem to vypovídá.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Majk 30. 5. 2006 12:40

to tommy: Jinak já taky zastávám názor, že volám jen tolik, kolik je nezbytně nutný. Taky mě nebaví vykecávat o ničem. :-)
Ale šlo mi jen o princip.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AgentSvr 30. 5. 2006 13:07

Já tu službu využil pouze jednou, tedy jsem se k tomu ani nedostal. Na kartě mi zůstalo asi kolem 16 korun a tak sem si řek, že to tu hoďku prokecám. No a dovolal sem se do hlasovky. Od tý doby jsem to ani jednou nezkusil. U paušálu je to jinak pro kecálky výhodná věc, z volných minut strhnout tři a pak si hlídat hodinu deset. U Go to taky není vzhledem k přemrštěnejm cenám za volná od věci. A to se vyplatí i erotelu. U Fajnu/Funu , asi nejvýhodnější tarif, co čech to pisálek. Tak hovor netrvá obyčejeně déle než minutu. A ted si lidi řeknou a propočítaj, že by za 15 kč v akci hodně ušetřili a neplatili by daleko víc za běžnej hodinovej hovor. Ve zkutečnosti si zavolají, ale svym způsobem neušetří nic. Nebejt tý akce tak běžně maj minutovej hovor za 6 korun. A né třeba 2, nebo 3 minutovej, v ceně kolem 15kč. Je to jen o výhodnosti, kdo nechce nemusí.. :pozor2
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brazilian 30. 5. 2006 13:38

Akce byla prodloužena do 31.8.2006 pro všechny GO zákazníky. Aby nevznikly nějaké znamenité spekulace :D
Brazilian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AgentSvr 30. 5. 2006 13:56

To už brácho řikal tommy před hodinou..
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků