Ako zistit vlastnika neznameho cisla?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod atomic_8 27. 5. 2006 08:49

funguje to tak, že ked si dáš presmerovať hovor napr. z pevnej na mobil, tak sa Ti zobrazi číslo volaného a pri nom znak, že sa jedná o presmerovaný hovor.
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 27. 5. 2006 09:20

takze by sa im ukazalo moje cislo ? lebo ja mam presmerovane hovory s jednho mojho cisla na druhe,a vzdy mi ukaze cislo toho kto vola,nje volaneho
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod atomic_8 27. 5. 2006 10:32

Ved tak som to aj mylel (sry zle som napisal, volaného = volajúceho - teda toho, kto tebe volá (v danom príklade na pevnú))
(prečo si dávaš otázky, keď vieš na ne odpoveď)
atomic_8
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vector 27. 5. 2006 13:12

Hej chlapci, este stastie ze sme si to nepopresmerovali na satelitnu siet Thurayu. Kolko sa tam plati, 180 Sk za minutu? :D
Vector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pet Vodička 27. 5. 2006 23:14

Pokud hvoor přesměrujete, přenese se signalizačně informace o:

Čísle volajícího
Číslo prvního, který hovor přesměroval
Čísle posledního který hovor přesměroval.

Přesměrování může být 5, čili až 3 přesměrovávající zůstanou poslednímu příjemci utajeni... Samozřejmě dohledatelné to je, ale signalizačně se to nepřenáší.

Na koncovou linku ISDN se v lepším případě přenese poslední přesměrovávající, v horším jen příznak přesměrování a v nejhorším hvoor nepoznáte od hovoru normálního.
Pet Vodička
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JaRoY 4. 6. 2006 10:49

a zase som sa nic nedozvedel
Upozornenie administrátora: do podpisu nevkladajte externé URL
JaRoY
Junior

Odeslat příspěvekod THOMAS 4. 6. 2006 21:08

Vector píše:Hej chlapci, este stastie ze sme si to nepopresmerovali na satelitnu siet Thurayu. Kolko sa tam plati, 180 Sk za minutu? :D

kua hoši trepete somariny , Zákazník volajúci na presmerované číslo platí štandardný hovor na volané číslo . Volanému číslu sa účtuje odchádzajúci hovor na číslo na ktoré je hovor presmerovaný , takže v konečnom dôsledku by si ty zplatil 180 Sk za minútu zatiaľ čo osoba , ktorá vám volá len max 15sk/min
THOMAS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vector 4. 6. 2006 21:23

THOMAS píše:kua hoši trepete somariny , Zákazník volajúci na presmerované číslo platí štandardný hovor na volané číslo . Volanému číslu sa účtuje odchádzajúci hovor na číslo na ktoré je hovor presmerovaný , takže v konečnom dôsledku by si ty zplatil 180 Sk za minútu zatiaľ čo osoba , ktorá vám volá len max 15sk/mint/quote]

:roll: :roll: :roll:
Kua hochu, ved presne to iste co si tu ty napisal, tak "trepe" kazdy od globalplayerovho prispevku nadol. A Pet Vodicka to aj celkom zvyraznil.
Dvakrat citaj aj viac krat mozes ak nechapes), raz pis. :wink: (moja rada)
Vector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cicik 4. 6. 2006 23:39

V T-M ak Ta niekto prezvana s clirom za jednorazovy poplatok 399 bez DPH Ti povedia kto to je.
Cicik
Junior

Odeslat příspěvekod JaRoY 5. 6. 2006 16:18

To je pravda?? A v ORANGE?
JaRoY
Junior

Odeslat příspěvekod atomic_8 5. 6. 2006 21:50

Nepovedia Ti kto to je, ale povedia Ti číslo.
Potom sú dve možnosti - pokúsiť sa mu dovolať a vysvetliť si to, alebo polícia...
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod se.milan 6. 6. 2006 06:54

Ešte malá chybyčka na kráse s tým presmerovaním. Z OR sa dajú presmerovať čísla len na Slovensko a nie do zahraničia , takže by si to mohol maximálne presmorevať do TMO alebo ST !!! :D
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod Forsaken 6. 6. 2006 08:05

Male upresnenie:
ta sluzba v TM funguje tak, ze si ju aktivujes najprv (bezplatne), potom cakas, kym ta prezvoni niekto s CLIRom, nabehnes do predajne, povies im presny datum a priblizny cas, kedy k tomu doslo, zaplatis 399sk bez dph a oni ti daju (neviem uz ci osobne na tej predajni, alebo poslu postou, imho skor postou) tel. c., ktore sa schovava za CLIRom. KYM SLUZBU NEMAS AKTIVOVANU, TAK SA TO NEDA SPRAVIT! Dalej je to tvoja zalezitost, mozes sa obratit na policiu a ak je to moc otravne, tak tie hovory by mozno mohli klasifikovat ako trestny cin.
Kazdopadne vsetky reci o nejakom vypytani infa od operatorov na infolinkach alebo od pracovnikov na predajniach, to su same somariny. Jakmile chces vediet nejake info o karte, resp. o tc, tak si pracovnik MUSI vypytat registracne udaje. Pokial sa nezhoduju s tym, co ma v kompe on, tak ti nepovie nic, ani ked sa postavis na hlavu. Ak je to easy karta (co ti tiez povie az po tom, ako mu povies reg. udaje), tak sa da preregistrovat na tvoje meno, ale musis ju mat so sebou, nemusis vediet nic o nej, len jej tc. Dokonca ti ani len nepovie, ze z ktoreho mesta je ten, na koho je regnuta, ako tu niekto vyssie mylne naznacuje, pracovnik operatora moze odpovedat len "ANO, je to na toto meno"/"NIE, je to na ine meno", nic ine.
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Junior

Odeslat příspěvekod SOPHIA 6. 6. 2006 09:37

No až na malé detaily je to tak ako si písal,s tým že na prereg EASY treba vedieť aj jej seriove číslo,plus po správnej registrácii ak by predajca veľmi chcel,tak ti to môže nájsť bez problémov,myslím to že na koho bola registrácia predtým,aspoň my to vidíme bez problémov vždy!
SOPHIA
Junior

Odeslat příspěvekod Forsaken 17. 6. 2006 00:27

SOPHIA píše:No až na malé detaily je to tak ako si písal,s tým že na prereg EASY treba vedieť aj jej seriove číslo,plus po správnej registrácii ak by predajca veľmi chcel,tak ti to môže nájsť bez problémov,myslím to že na koho bola registrácia predtým,aspoň my to vidíme bez problémov vždy!m/quote]


SN vies predsa preto, lebo ju tam donesies, ako som poznamenal :) A predajca moze chciet, ale myslim si, ze ked som v TM este pracoval, tak sa to nemohlo povedat, len preregistrovat.
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků