Proč ne CDMA? A jaké jiné připojení?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MPxondra 17. 5. 2006 16:00

KubbY píše:Poridit si CDMA k hrani online her muze jenom trotl, nejlepsi je kdyz nekdo o necem nic nevi a pak o tom plka...

Asi jako koupit si buldozer a kopat s nim diru...



opravdu miluju typy jako jsi ty jen blbe kecaj a nic nevedej.Z technickych duvodu nemam jinou moznost nez CDMA ,samozrejme vim, ze na hrani moc neni ,ale je to nouzovka nez k nam dorazi umts, tak se priste zdrz blbejch komentaru a neurazej lidi ubozaku
MPxondra
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 17. 5. 2006 16:11

MPxondra píše:
KubbY píše:Poridit si CDMA k hrani online her muze jenom trotl, nejlepsi je kdyz nekdo o necem nic nevi a pak o tom plka...

Asi jako koupit si buldozer a kopat s nim diru...



opravdu miluju typy jako jsi ty jen blbe kecaj a nic nevedej.Z technickych duvodu nemam jinou moznost nez CDMA ,samozrejme vim, ze na hrani moc neni ,ale je to nouzovka nez k nam dorazi umts, tak se priste zdrz blbejch komentaru a neurazej lidi ubozaku


Jedinej kdo tu urazi jses Ty...ted sis to alespon dokazal...
Moznosti mas nekolik, ale musel by si chtit...
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 17. 5. 2006 16:16

Už se perou?
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 17. 5. 2006 16:18

Jak kdo :mrgreen: Me to nechava chladnym jako dvanda z lednice :mrgreen:
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MPxondra 17. 5. 2006 16:21

tak povidej jaky moznosti?rad si necham poradit
MPxondra
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 17. 5. 2006 17:05

Proc nezburcujes lidi kolem sebe a nedotahnes si tam wifi? Nebo muzes sehnat 10 - 15 lidi a Eurotel Te tam primo wifi hotspot postavi, ale jak rikam to by si musel chtit...
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MPxondra 17. 5. 2006 17:16

to sem si presne myslel ye vytasis wifi tahle moznost neni mozna uz sem se o to zajimal
MPxondra
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smArtX 17. 5. 2006 17:26

cus mario, CDMA od ET sem mel asi trictvrte roku a musim rict ze uz nikdy bych do toho nesel. FUP mi nejak moc nevadilo, ale ta rychlost :roll:
Pouzival sem ho hlavne v Praze (mel sem prepsany registry, coz lehce zvysilo rychlost, no ale nic moc super) na okraji Stodulek, DL se nedostal pres 150kbit/s, ping 750-2000ms, docela hruza.
Pak sem CDMA pouzival na Bubenci a to bylo jeste horsi, chodilo to docela srandovne 40/60 kbit/s :hm
Jedine v Usti n.L. to chodilo dost dobre, v noci kolem 800kbit/s, ale to bylo asi tim, ze tuhle sluzbu tam nikdo moc nepouzival...

docela bych polemizoval o mobilite tyhle sluzby, modem (mel sem ten starsi co mel display) je podle me dost velkej, kdyz chces dosahnout nejaky rozumny rychlosti musis pouzivat tu prutovou antenu a vydz na baterii nic moc.

za 1200 za mesic mi to prijde hodne drahy (vzhledem ke kvalite sluzby), co se tyka mobilniho pripojeni je CDMA asi opravdu nejlepsi (- rychlejsi nez GPRS a EDGE) a ma docela dobry pokryti. urcite bych se ale neupisoval s tohle "sluzbou" na 2roky :pozor2

no a v posledni rade se mi vubec nelibilo jednani ET, ruseni smlouvy byl pro ET dost velkej problem a vraceni zalohy este vetsi problem, trvalo jim to asi 4mesice a to sem jim volal na infolinku pravidelne jednou za 14dnu :(
všechno je to pakárna:)
smArtX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 17. 5. 2006 18:08

No dalsi moznosti je obratit se na zastupitelstvo a formou dotace od statu si nechat zpristupnit ADSL...a nerikej, ze u vas wifi nejde, povez mi tu obec at vim kde delat byznys :mrgreen:
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Houdek(smazano) 28. 5. 2006 10:19

Nechce někdo přenechat paušál cdma od et s any data modemem?Potřebuji ale vědět ceny převeddení
Houdek(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaischa 15. 6. 2006 14:33

hzmus... neber smlouvu na sebe... preved na sebe neco co uz ma treba jen pul roku nebo tak... chvil sem ho mel a nechodi dc, je to onekdy silene pomaly (4kB/s) nekdy to jede i prez 100kB/s ale posledni doubou uz se to nestava,,,, fakt neber... radci si vem umts... jede to 44kB/s a je to bezliimitu...
aaischa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 22. 6. 2006 14:54

já jediný co bych vytkl je rychlost uploadu, která je jen 64 kbit/s, ale DL mi vyhovuje už jen kvůli tomu, že jiné připojení tu neni dostupné. Ale když vezmu v úvahu, že toto připojení sdílíme přes router 4 lidi, tak jsem spokojen
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků