Nokia N70 - bzučení

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rk747 8. 5. 2006 20:11

Mně ten displej nevydá ani hlásku,a to jsem to testoval při všech úrovních jasu!Po této stránce se nikterak neprojevovaly ani N7650,ani N7610.Pokud by mně to dělalo a bylo by to na obtíž,reklamoval bych.
SONY CMDX-1000/SONY CMD Z-5/N7650/N7610/N70/N73/N95/iPhone 3G 16 GB/Samsung I8910HD/iPhone 3GS 32 GB Black/iPhone4/SONY Xperia S/SONY Xperia T/SONY Xperia Z/SONY Xperia Z Ultra
rk747
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 8. 5. 2006 20:22

Podla mna je to este dobre,ked som mal V3 a ta bzucala,tak to staalo zato :eh
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meffisto6 10. 5. 2006 11:44

Je to sposobene podsvietenim klavesnice, teda aspon na V3 bzuci klavesnica, aj na mojej bzuci ale len velmi tichucko, je to pocut iba ked dam klavesnicu uplne pri ucho..
MOTO V3 BLACK
meffisto6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VikiDator 10. 5. 2006 12:16

tak sem tu svoji N70 byl reklamovat (ale kvuli jiny zavade) a bzuci taky... sem apon klidnejsi ze nejsem sam,asi jich bzuci vetsina.uz to neresim. ale docela by me zajimalo,ktery founy to delaj,tak kdyz tak jeste nejaky pridejte (i ty co nebzuci). cus.
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod frito22 10. 5. 2006 12:53

Mne ide N70 v poho. ani nebzuci ani nevrze zadny kryt ani nieje labilny. a to je stary 6 mesiacov
6610i,N70,Hiphone,HTC tytn II,N73,HTC touch diamond
frito22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 10. 5. 2006 13:33

Jojo, mě taky N70 nebzučí a mám ji od listopadu. :wink:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod globalplayer 10. 5. 2006 13:38

to ako keby tam bol nejaky kontakt zly
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WulFgaR77 12. 5. 2006 14:08

N70 a bzučí...
po týdnu jsem šel na reklamaci do prodejny T-mobile, kde jsem ho koupil.Další týden mi ho vrátili, že se závada neprojevila.Stejnej případ, jako človíček někde nade mnou.Jedinej rozdíl je, že servisák byl buď lempl nebo se na to vybod.Opětovná reklamace, do zápisu jsem nechal uvést "vadný měnič u podsvícení dipleje,laskavě si alespoň vyzkoušejte nahrát video, kde to bzučení jasně uslyšíte,poblíž mikrofonu je nejintenzivnější !!!".Tak sem zvědav, jak se k tomu postaví.Chudák prodavačka, když sem hrál naštvanýho, mě tam posílala osobně.Prodejna T-mobile na Smíchově v Carrefouru.Servis údajně Londýnská P2.Nevím, co mám od sebe čekat, pokud mi napíšou, že jde o vlastnost a ne o závadu...
WulFgaR77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FastLander 14. 5. 2006 19:23

Mě to u N70 dělá taky, takže to je asi normalní. 8)
FastLander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikL 14. 5. 2006 19:53

R.a.d.e.k. píše:mě to na Nokii 3230 bzučí taky, jediné co pomůže je dát intenzitu podsvicení displeje na více jak 80% , pak bzučení přestane
PatrikL
Junior

Odeslat příspěvekod R.a.d.e.k. 14. 5. 2006 20:47

bude to prostě vlastnost (a né zrovna dobrá) těchto telefonů .. já to neřeším, ale fakt je že ve videu to otravuje
N5110->SE T610->N6610i->NEC e616->N3230
Operátor: Eurotel
R.a.d.e.k.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WulFgaR77 15. 5. 2006 14:42

no já teda nevim, ale budu do nich rejpat tak dlouho dokud mi T-mobile nedá nebzučící. A pokud vezmu v potaz vadnej měnič u LCD, tak u noťasů se to bere jako vada...
WulFgaR77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 16. 5. 2006 08:41

Při pročítaní diskuze jsem si říkal, bože, čích je to nápad, že je to displej? Kor, když bzučení je nejvíce patrné u systémového konektoru, ne v oblasti displeje (tedy i sluchátka). Nemám první barevný displej a nikdy sem nic takového nepozoroval a co na tom že N70 je Symbian.

Vážení, zkusil jsem si dat Nokia 6230i k uchu a byl jsem zaskočen :) Při rozsvícení displeje zabzučení, stejně tak při zhasnutí. Ne při svícení! Poslouchal jsem u systémového konektoru a krom toho vydává Nokia 6230i zvuky jako Gaiger-Muller při měření radioaktivního spadu. Domnívám se, že nejde o skrytou funkci :)

Taky bzučím, není to nijak hrozné, hlava mě z toho bolet určitě nebude. Problém je to u videa mp4, tam to beru jako vadu. 3gp asi kvůli jinému kodeku zvuku bzučení ignoruje.
Bzučím nezávisle na nastevení jasu displeje a přibližně stejnou intenzitou.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WulFgaR77 16. 5. 2006 10:57

já stopro bzučim při podsvícení...intenzita to moc neovlivňuje, jen se mění frekvence bzučení (čili v podstaťě "tón")...jako GM no :hm možná u solidní uranový žíly :wink:

jakmile nemám podsvíceno je totální ticho...odhaduju, že většina má podobnou chybu jako já...s touhle vadou jsem se setkal u pár NB...většina vadný měnič...

bzučení je slyšet při nahrání zvuku...čili i u videa (podsvícení se vůbec nevypíná) , i u diktafonu (podsvícení se také nevypíná) i to slyší lidé kterým volám (tam je to slyšet nejméně, po chvíli displej zhasne a je ticho) (kodec ? neovlivňuje) a to beru jako zásadní vadu a nikoliv vlastnost.
WulFgaR77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavels4 25. 5. 2006 18:02

Mam N70 a taky bzučí ale je to opravdu slyšet jen v úúplným tichu.
pavels4
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků