Jak využiváte mobily na taháky?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vart 7. 6. 2005 17:10

U nas je oblibeny zpusob vytisknout papirek prislusnych rozmeru a obalit jim prupisku, kdyz hrozi riziko tak staci jen pecliveji chytit a nejde nic videt... mobilni tahakovani mi prijde moc napadne a bt nemam takze klasicke papirky, kus lepici pasky a hromada prupisek to jisti :nenapadne
Vart
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 6. 2005 20:57

ja teda nevim...clovek vam da odkaz,kde je vsecko napsany,i to,ze fungujou i nadale a po dobu,co jsou stranky mimo provoz,davaji slevu 10%..a vy ani nejste schopny si to tam precist.Tak se na vas priste asi vykaslu.
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saddamir 7. 6. 2005 21:27

jo ta uv tužka je hustá. na co tim píšeš? na lavici? nesmaže se to?
Saddamir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stephen-Eng 7. 6. 2005 22:08

Díky za odkaz, ale je tu jeden problém, já to hned objednal, a ejhle! :oboze Ten mail neexistuje!!! Čím to asi může být? Nevíš náhodou? :hm
Stephen-Eng
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 8. 6. 2005 21:37

ja teda taky objednala,mail se nevratil...tak nevim:-/
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 8. 6. 2005 22:36

MYSLIm ze VUBEC NEJLEPSI, tedy pokud to jde je ICQ na mobilu to staci jen jedna zpráva a přijde vám odpověd na celou otázku a NEMUSITE nic hledat...HORSI je to SAMOZREJME s grafama...Ale pres icq ted udelala zkousko VAZNE HODNE lidi hlavne tam kde jsou psaci otazky.......
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod ŽLOUDEK 9. 6. 2005 06:09

a to icq. toje přes gprs? a kolik to stoji ?
ŽLOUDEK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gerard 9. 6. 2005 09:04

Neni to drahe myslim ze nejaky tricetnik za spravu....uz se TESIM az bude mit skoro kazdy telefon Wifi to to bude ve skole UPLNE ZADARMO.......
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 6. 2005 18:18

Podle toho, jak je ta zpráva dlouhá. Řádově ale jedna stojí zhruba ten třicetník.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Agent 10. 6. 2005 18:34

Já to dělám tak, že se dohodnu se sousedy předemnou a s jedním z nich si vyměním písemku, pak máme v lavici stejnou skupinu.
nebo
mám vytipované učitele (asi polovina), kteří si vůbec nevšimnou, že mám celou dobu otevřený sešit (přímo na lavici). Stačí se nechovat podezřele a klidně si otáčet stránkama. Učitelé si myslí, že si budem šeptat, tak dávají pozor jen na to. Ale ta doba je už dávno pryč, že?
nebo
papírek do penálu, do propisky, něco na lavici.......
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondraash 10. 6. 2005 19:39

Asi Vas zklamu ale telefen fakt na tahaky nepouzivam - neprijde mi to priliz prakticky...
Ondraash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Plech... 11. 6. 2005 14:40

Jeste par takovych for a kazdej ucitel bude vedet o vsem..... RADSI SI TO NECHTE PRO SEBE:)
Plech...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adams 13. 6. 2005 21:55

A nedělá někdo UV inkoust do deskjetů?

BTW, za sebe si nemůžu stěžovat na CASIO fx-9850 a káblík + systém zkratek a substitucí. Na vzorečky to nemá chybu, a je to prakticky nevysledovatelné. Na technické obory dokonalá pomůcka.

A motto:

Měj se na pozoru, nepřítel naslouchá !
-
adams
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leszek 17. 6. 2005 23:37

ConPower píše:Podle toho, jak je ta zpráva dlouhá. Řádově ale jedna stojí zhruba ten třicetník.c/quote]


Co blbnete, si nastavte Internetovy pripojeni misto wapovyho a mate to hned 10x levnejsi, tj za zpravu 3 halire!! :wink:
Leszek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amigo 18. 6. 2005 00:27

no na škole sice už nejsem, a když jsem byl, tak jsem neměl mobila :wink: ale když jsem si psal taháky v compu ve wordu, tak většinou jsem se při tom opisování látku naučil a při písemce jsem vlastně tahák ani nepotřeboval :D
amigo
amigo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků