Nokia 6280 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jorgi 7. 5. 2006 16:06

existuje taký program na nokiu 6280 ako je themes creator na se?Ak áno kde bi som ho mohol stiahnut,a este nejaky odblokovací program. vororich@stonline.sk díkes
理查德,若日尼奥
jorgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zbynek machalek 7. 5. 2006 17:30

V článku najdete seznam servisů, které jsou oprávněny provádět základní servis telefonů Nokia a kontakty na autorizovaná servisní střediska Nokia ........................... .......... pradte mi co tím basník myslel :-))) myslel tím že ve všech mi bude přehrán fw když se původní *****.. ? a zapíšou mi to do záručáku ? nebo musím jen do autorizovaného servisu ? at mi to pak uznají jako závadu , díky za radu
zbynek machalek
Junior

Odeslat příspěvekod Blates 7. 5. 2006 20:48

stava se uz taky nekomu kdyz pri synchonizaci dam rezim ukladani dat ze pametovka funguje jako novej disk a kdyz kopiruji fotky z mobilu do pocitace tak se mi resetne pocitac a kdyz naopak tak je to v pohode a schvalne sem cekal na novejsi pc suite a nic se nevyresilo neporadite mi nekdo neco poradite jak to uplne vyridit??
Blates
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 7. 5. 2006 21:15

:lol:
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 7. 5. 2006 21:15

:lol:
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bourák 8. 5. 2006 07:41

Nespamuj.
"Je lepší shořet než vyhasnout."Kurt Cobain
bourák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jorgi 8. 5. 2006 08:10

Sorry,ale sa mi neche citat vsetky prispevky.Mám jednu otázocku v sobotu som bral 6280-tku s tm-sk.Mám taký problem vzdy ked mením tému tak sa mi vsetky tóny (prych.hovor,sms,chat.apd) zmenia na povodné prednastavené,a dost mi to leze na nervy.Neviem ci je to normálne,alebo to robí len moj fon?
理查德,若日尼奥
jorgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 8. 5. 2006 08:21

Je to bohužel normální!!
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod viperw 8. 5. 2006 09:58

Ja sa chcem len spytat aky je najnovsi firmaware a kedy bude novsi ci mam davat mobil teraz do opravy alebo mam este pockat na novsi. Lebo mam opat problem s reproduktorom na hovor ktory hrozne chrci. Dakujem
viperw
Junior

Odeslat příspěvekod ICi 8. 5. 2006 15:27

viperw píše:Ja sa chcem len spytat aky je najnovsi firmaware a kedy bude novsi ci mam davat mobil teraz do opravy alebo mam este pockat na novsi. Lebo mam opat problem s reproduktorom na hovor ktory hrozne chrci. Dakujem


me to dela taky-ale jen kdyz ho mam na minimum zeslabeny..
staci zesilit a problem je pryc!
S6 power -> C25 -> C35i -> M35i -> 3330 -> 3510i -> 3100 -> SGH-E700 -> T630 -> 6230 -> 6230i -> SGH-E720 -> 6230 -> 6280 -> 6233 [FW 3.70] / MSI USB BToes
-----------------------------------------------------
Vodafone - Odepiš
ICi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Papi 8. 5. 2006 17:30

to viperw. Nejnovější je zatím 3.65 ,který toho prý moc neřeší, velké změny by měli být ve fw. 3.80, tak radší počkat na něj, měl by vyjít cca do měsíce, ale známe nokii :(
Nokia 3330 -> Nokia 6280->Nokia 6500 slide(4 GB)
Papi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 8. 5. 2006 18:15

Ja s pc suite nemam najmansi problem-verzia 6.8. V mt si nastavis,ci chces vyuzit moznost mass storage,tlac alebo spojenie s pc suite. ;) Okrem blbej konstrukcie mi vadi to,ze tento fon nedokaze pouzivat java app o velkosti 1,5mb! Je to slovnik,ktory som bezne pouzival napr v SPV C500,d750i. V 6230 samozrejme tiez nesla. Myslel som,ze tento neduh nokia odstranila. 1mb slovnik spusti a 1,5 uz nie. Hamba! Mobil len vypise,ze app prilis velka.
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viperw 8. 5. 2006 19:44

ICi píše:
viperw píše:Ja sa chcem len spytat aky je najnovsi firmaware a kedy bude novsi ci mam davat mobil teraz do opravy alebo mam este pockat na novsi. Lebo mam opat problem s reproduktorom na hovor ktory hrozne chrci. Dakujem


me to dela taky-ale jen kdyz ho mam na minimum zeslabeny..
staci zesilit a problem je pryc!


Mne to chrci stale aj ked je zvuk na najmensej urovni aj na najvyssej proste uz mi dochadza trpezlivost! Z toho sa neda volat (uz je to moja 4 reklamcia)
viperw
Junior

Odeslat příspěvekod venerea 8. 5. 2006 21:45

Tak jim ho vrať a kup si novej :wink:
Nokia N73+1GB+Sennheiser PX100
venerea
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 9. 5. 2006 07:54

Papi píše:to viperw. Nejnovější je zatím 3.65 ,který toho prý moc neřeší, velké změny by měli být ve fw. 3.80, tak radší počkat na něj, měl by vyjít cca do měsíce, ale známe nokii :(e/quote]

zial zrejme sa opozdi, aspon take mam informacie zo servisu.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků