Nokia N70 - bzučení

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod VikiDator 7. 5. 2006 13:23

Všimnul jsem si,že moje N70 když svítí display a klávesnice,docela silne bzučí...V úplném tichu je to slyšet tak na půl metru.Je to normální? A dělaj to i jiný founy? Btw mám už druhou a ta první to nedělala.Je to na záruční opravu?
Všem dík za odpovědi.
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod mrballky 7. 5. 2006 13:31

Urcite by si s tym mal ist do servisu a zaruku ti na to musia uznat. Mne to vobec nebzuci...a neviem o tom aby to aj niekomu malo bzucat...
mrballky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 7. 5. 2006 13:54

Nektery displeje to delaji, kamosuv Tungsten|E2 piska tak, ze to slysim aji ve skole o prestavce :) Navic novej displej, kterej mi menili nedavno v Compactu taky zacina piskat... : /
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod jannnn 7. 5. 2006 14:17

to je vlastnost nekterych barevnych displayu a dela to na vic telefonech/znackach/...

proste to tak je a ty s tim nic neudelas, pochybuju ze ti to vezmou jako reklamaci...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falkon (novy) 7. 5. 2006 15:38

Mě to dělá taky na 6681 ale už to nevnímám.
N8210->N3310->N6210->N6310i->N-Gage->N6681->N6680->Nokia N70->nyní
Nokia N73 Silver/Plum
MiniSD 2GB SanDisk Ultra II
Nokia AD-15
Operátor: Vodafone a O2
Falkon (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 7. 5. 2006 17:31

no treba v noci kdyz je vsude ticho a ja pisu nejakej delsi text, tak to slyset je a asi po pul hodine mi z toho zacina hrabat... : )
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod lukashora 7. 5. 2006 18:03

Taky mi bzučí - N70. Kdybyste s tím někdo šel na reklmaci, tak dejte vědět, jak jste pochodili :)
lukashora
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yacomo 7. 5. 2006 22:00

No ja mam ten samy problem,uz od novoty.Kamarat z orangeu mi povedal nech to zanesiem do Mobil ASK servisu.Tak som ho tam aj zaniesol.Len zial do ruk ho dostal nejaky inteligent,ktory zavadu neodhalil.Kazdy normalny clovek by testoval bzucanie v nejakom tichom prostredi,ale tento "expert" vo velkej kancelarii,kde bol strasny hluk.Viem to preto lebo som si nasiel v telefone video ako to testoval,nahraval si text ako:Gule guleee gUle ....Ja ked som to videl tak som sa strasne zabavil,ale zaroven ma to aj nahnevalo,lebo som mal telefon mimo 9 dni.Tak som to tam zaniesol znova a po upresneni zavady mi vymenili SPEAKER HF69+-2DB 8R D12
MIC MOD+HOLDER TOMAHAWK-
EARPICE 105*-3DB 32RD8.1X.
No ale telefon si stale spokojne bzuci dalej.A ma to hneva lebo aj vo videu je to strasne pocut.No ale pojdem tam este raz a po oprave poziadam o vymenu za novy kus.Podla mna nie je mozne aby tak draha vec takto blbla
Yacomo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheCrown 7. 5. 2006 22:24

Take slysim u N70 bzuceni, jen z blizka a kdyz je opravdu ticho. Uz vloni o tom psali uzivatele N70, tak to nebude nic ojedineleho. Mozna intenzita bude jina.
TheCrown
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod borsuk 7. 5. 2006 23:37

No vada to asi nebude,spíše nectnost,zajímal by mně názor i jiného Nokia záručního servisu,či to odstraní(pokud to vůbec jde) nebo budou dělat krky,ať tady napíše někdo kdo tohle byl ještě případně reklamovat.Jen tak na okraj aby ve vás nehlodal červ pochybnosti:moje N7610 tohle dělá taky i N-Gage QD to samé jen s jinou intenzitou.
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 8. 5. 2006 01:37

Me nekdy vypada takovej zvuk jako kdyby tam prochazel proud ne ze by to bzucelo ale co na to pecu je to hustej foun
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falkon (novy) 8. 5. 2006 08:29

jj bejt váma tak se na to taky vy**** :lol: Ono to není jenom u N70 a 6681 já co sem se zatím setkal, tak všechny Symbiany bzučeli, některej míň, některej víc ale to bude asi tím jak má každej nastavenou intenzitu podsvícení. Podle mě je to úplně normální věc a nic bych s tím nedělal :wink:
N8210->N3310->N6210->N6310i->N-Gage->N6681->N6680->Nokia N70->nyní
Nokia N73 Silver/Plum
MiniSD 2GB SanDisk Ultra II
Nokia AD-15
Operátor: Vodafone a O2
Falkon (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deepr 8. 5. 2006 08:56

Mě to dělá taky a pekne me to sere
Apple iPhone 4g 32GB, Nokia E71
Apple MacBook Pro 13,3" 2.53Ghz; Toshiba Tecra S5-13D
Sony PSP black
Apple iPod Nano 4g 16GB silver
Canon EOS 40D 17-85 IS USM + Speedlite 580 EXII
TomTom GO930
Deepr
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 8. 5. 2006 12:34

lukashora píše:Taky mi bzučí - N70. Kdybyste s tím někdo šel na reklmaci, tak dejte vědět, jak jste pochodili :)s/quote]
Jsem posilal mail do TM, jestli muzu reklamovat pistici displej a tohle prislo:

Vazeny pane Pokorny,

zasilame Vam odpoved na e-mailovou zpravu ze dne 7. kvetna 2006.

V soucasne chvili je na novy telefonni pristroj i prislusenstvi
poskytovana zarucni doba 24 mesicu. Pokud se pristroj vykazuje
nekorektni funkcnost, muzete ho reklamovat.

V pripade potreby nas kdykoliv kontaktujte.

S pozdravem a pranim prijemneho dne


Zuzana Zakova
Zakaznicke centrum T-Mobile


Moc sem se nedozvedel :) Tam asi zajdu osobne...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 5. 2006 12:45

njn, to je typicka vymluva servisu..todle me taky s*re. proste jim polozim konkretni dotaz a oni odpovedi takle vyhybave...tak se tam teda vypravim, jedu desitky km aby me rekli: mas smulu...

bych jim vzdycky ten telefon nejradsi vomlatil o hlavu...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků