Nokia 6280 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Svobodak 2. 5. 2006 18:44

playmaker píše:
Svobodak píše:
playmaker píše:Jak zjistím jakou mám HW verzi :?:-/quote]

pomoci Softu Oxygen Phone Manager II :wink:

A tím jdou vlastně aj přetáhnout do PC original hry, že :?::/quote]


jo jo uplne bezproblemu 8)
Svobodak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zbynek machalek 3. 5. 2006 18:28

no dvou fotkach ta ruzova fakt je ale ja je nijak neupravoval proto at ostatni posoudi sami. a ty fotky s tim ruzovym nadechem jsou focene ze stejneho mista jen s nekolika sekundovycm odstupem tak to bude vazne asi svetlem. ostatni jsem fotil tak hodku pred nima a jsou v pohode,ne ?
zbynek machalek
Junior

Odeslat příspěvekod zbynek machalek 3. 5. 2006 18:36

jo a pres vikend jsme s jednim kamaradem ktery je dost fanda do mobilu a o obcas je i testuje porovnavali jeho k750 a mou 6280. jednoznacne uznal ze pri prehravani pres repracek ma 6280 lepsi a hlasitejsi zvuk ! na ***** ma tu vuli v konstrukci ale rekl taky ze ma na 750 porad v pr.. ovladaci joystik ! jinak 320-240 je pokoukanicko samo o sobe a video je taky bez debat. byli jsme na chate tak jme nemohlo porovnat na monitoru fotky ale myslim ze v tom je se na tom lip.i kdyz u 6280 to neni takova hruza jak se povida. no a pri koukani na nejake videoklipy pres celou plochu tak tu uznali vsichni se je to uz dost slusna kvalita.
zbynek machalek
Junior

Odeslat příspěvekod zbynek machalek 3. 5. 2006 18:38

pottebuju original hry co jsou na karte u 6280 ! bohuzel jsem ji nekde vytratil. mam sice 1gb ale chtel bych ty originalni hry. pomozte mi nekdo,prosim :-((((
zbynek machalek
Junior

Odeslat příspěvekod Svobodak 3. 5. 2006 19:10

zbynek machalek píše:pottebuju original hry co jsou na karte u 6280 ! bohuzel jsem ji nekde vytratil. mam sice 1gb ale chtel bych ty originalni hry. pomozte mi nekdo,prosim :-((((


Jestli to jsou Golf Tour, Rally 3D a Snake III, tak poslano na mail :wink:
Svobodak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 3. 5. 2006 19:18

Svobodak moc prosím neumíš mi poslat ne meil originální červené téma,co bylo na přiložené pam.Kartě???Moc ho potřebuji.Pokud ano,napíšu adresu.
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Svobodak 3. 5. 2006 19:37

lady píše:Svobodak moc prosím neumíš mi poslat ne meil originální červené téma,co bylo na přiložené pam.Kartě???Moc ho potřebuji.Pokud ano,napíšu adresu.a/quote]


Dobre. Poslu, cekam na mail :wink:
Svobodak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 3. 5. 2006 19:41

lenka2003@seznam.cz DÍkKY MOC!!!
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod zbynek machalek 3. 5. 2006 19:57

jeeeee :-)))) moc dekuju !!!!! mohl bych te jeste otravovat :oboze nejen ze jsem ztratil kartu i s themes ale ja prisel pri prehravani fw i o ty co byli v telefonu !!!! nemuzes mi poslat ty co byli v telefonu a na karte ? muzu ti pak za tu dobrotu poslat nejake videoklipy a hafl pozadi. moc prosim .... a smutne koukam :-)) skoro jako baset ! :-)))))
zbynek machalek
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 4. 5. 2006 07:34

to: zbynek machalek
ja mam tu original kartu skopirovanu do image suboru (cez program WINIMAGE) no jednu chybu to ma ze kapacita suboru je cca 64MB. Potom sa to da za pomoci programu WINIMAGE (a citacky kariet), nakopirovat na hoc jaku kartu.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICi 4. 5. 2006 23:21

ROBOnenince píše:MPEG-layer3, MPEG, MPEG4 ----- aky je v nich rozdiel podporuje ich niaky mobil . podporuje niaky MPEG format SE w600i??? a este by som sa chcel spytat ICi-ho ze ako sa da preconvertovat videozaznam ci film do formatu 3gpp2, lebo v PC-suite mi to nejde.

MPEG4 by mel byt asi lepsi-komprese tudis i kvalita za nizsi pamet, kodek mpeg 4 umi 6280 ale musi byt pouzit ve formatu 3gp...jestli se nepletu ale nevim...

Musis mit na to potrebny software! Napr pro 3GPP2 je dobry ImToo!
S6 power -> C25 -> C35i -> M35i -> 3330 -> 3510i -> 3100 -> SGH-E700 -> T630 -> 6230 -> 6230i -> SGH-E720 -> 6230 -> 6280 -> 6233 [FW 3.70] / MSI USB BToes
-----------------------------------------------------
Vodafone - Odepiš
ICi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playmaker 5. 5. 2006 08:29

Jakou máte verzi toho Oxygenu? Já mám Oxygen Phone manager for Nokia phones, Version 2.5 (Build 0.0). Nebere mě to. Kabel mě to někdy nenačte, infra me to načte. Ale vždy napíše že to našlo připojení přes to, ale telefon mě to nezobrazí. Nejspíš stará verze,co?
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrballky 5. 5. 2006 09:41

Svobodak píše:
zbynek machalek píše:pottebuju original hry co jsou na karte u 6280 ! bohuzel jsem ji nekde vytratil. mam sice 1gb ale chtel bych ty originalni hry. pomozte mi nekdo,prosim :-((((


Jestli to jsou Golf Tour, Rally 3D a Snake III, tak poslano na mail :wink:


Mohol by si poslat tie hry aj na moj mail??? DAKUJEM....
mrballky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Papi 5. 5. 2006 10:07

to playmaker:
mám stejnej problém a to mám verzi 2.9!
Nokia 3330 -> Nokia 6280->Nokia 6500 slide(4 GB)
Papi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Svobodak 6. 5. 2006 20:59

Pouzivam Oxygen Phone Manager II for Nokia Phones 2.9.5.8 a pripojeno pres USB kabel a zatim komunikace s mobilem OK.
Svobodak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků