Nokia 6280 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod globalplayer 29. 4. 2006 15:40

jannn hmm a nemas len nejako poskodenu cocku ????? skrabance spina mastnota,,alebo nieco take ???
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 4. 2006 16:39

no mela by byt cista..ale pro jistotu jsem ji ted jeste lehce pretrel lihem a dokonale vycistil. tydle fotky (po tom vycisteni) uz jsou vcelku dobry, ne?

Obrázek
Obrázek

u toho druhyho ma byt ta fasada takle "hrbolata"...

edit: jo a jeste k cemu slouzi volba: rozsireni sterea? at se snazim, jak se snazim nemuzu na to prijit...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 29. 4. 2006 17:02

no mala by byt k tomu aby ti hral zvuk viacej priestorovo,,co neviem ako sa da dosiahnut s jednym repro :D ,,teda aspon myslim ze ma 6280 len jedno,,mozno sa mylim
Naposledy upravil globalplayer dne 1. 5. 2006 11:57, celkově upraveno 1
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICi 30. 4. 2006 14:20

playmaker píše:
ICi píše:Bere to jen *.3gp! a 2 typy kodeku h263 (asi horsi=starsi) a mpeg4....ja vsecho konvertuju do mpeg4 v rozliseni 320x240 a s Bit ratem 200!..
a je na to krasny pohled pres cely displej!...jo a pouzivam na to ImTOO MPEG Encoder!!!umi to vsechny formaty sem a tam! :hm

Tak já nevim, zkoušel jsem předělat dvě videa co mě došly na mail, abych je mohl ukázat známému a nezdárný konec. Buď šel zvuk nebo obraz, ale nikdy zároveň. Přitom ten Nokiáckej přehrávač s PcSuitu mě to normal přehrál.
Dělal jsem to v ImToo MPEG a i v Xilisoft 3gp converter(připadne mě to jako uplně stejnej program, akorát s jiným názvem). Nastavil 3gp - mpeg4 ; 320x240 ; 200
Fakt mě to nešlo, zkusím to ještě jednou a uvidím.

:idea: Tak jo,už mě to jde. Ale zase mě to nejde naopak. Video co jsem natočil jsem dával do mpeg, bohužel to bylo bez zvuku.d/quote]


Tak ted uz pouzivam pro prevod napr hudebnich klipu do 3gp tohle: 3GPP2 format ma lepsi zvuk(ACC) namisto AMR kterej je u klasickeho 3GPP...nastavim rozliseni a bitrate a jede mi vse OK vse delam v Imtoo encoderu...tak nevim kde je chyba..jinak i videa z mobilu v 3gp grabuju do klasickeho *.AVI (ne DivX-nejde zvuk na zacatku) a jede vse OK.
S6 power -> C25 -> C35i -> M35i -> 3330 -> 3510i -> 3100 -> SGH-E700 -> T630 -> 6230 -> 6230i -> SGH-E720 -> 6230 -> 6280 -> 6233 [FW 3.70] / MSI USB BToes
-----------------------------------------------------
Vodafone - Odepiš
ICi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playmaker 1. 5. 2006 11:50

ICi:Jo,do mobilu se me to už povedlo. Předělal jsem nějaké videoklipy co jsem našel. Ale sem tam mám obraz složen jakoby z čtverečků. Později pujdu zkusit ještě jednou předělat z mobilu na PC.
Na to 3gpp2 jsem se díval,ale nevěděl zda to přehrává.
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 1. 5. 2006 13:20

Vsetkym fanusikom 6280 odporucam tuto temu, aspon si urobite vlastny nazor na tento mobil. :)
Je to hlavne pre zaujemcov o kupu tohto fonu :)
http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php?t=934
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playmaker 1. 5. 2006 15:16

Quo píše:Vsetkym fanusikom 6280 odporucam tuto temu, aspon si urobite vlastny nazor na tento mobil. :)
Je to hlavne pre zaujemcov o kupu tohto fonu :)
http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php?t=934

Jak zjistím jakou mám HW verzi :?:
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROBOnenince 1. 5. 2006 15:30

MPEG-layer3, MPEG, MPEG4 ----- aky je v nich rozdiel podporuje ich niaky mobil . podporuje niaky MPEG format SE w600i??? a este by som sa chcel spytat ICi-ho ze ako sa da preconvertovat videozaznam ci film do formatu 3gpp2, lebo v PC-suite mi to nejde.
ROBOnenince
Junior

Odeslat příspěvekod Quo 1. 5. 2006 16:23

playmaker píše:
Quo píše:Vsetkym fanusikom 6280 odporucam tuto temu, aspon si urobite vlastny nazor na tento mobil. :)
Je to hlavne pre zaujemcov o kupu tohto fonu :)
http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php?t=934

Jak zjistím jakou mám HW verzi :?:-/quote]

hmm, asi ziadno :cry:
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blates 1. 5. 2006 17:32

a podarilo se nekomu uz rozchodit Jimm icq?? kdyztak poradte jakou verzi nebo kdyztak hodte sem primo odkaz
Blates
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blates 1. 5. 2006 17:34

jo a este mala otazecka v cem prevadite videa ale nemyslim treba nokia m ultimeda player ale nejakej lepsi s kvalitnim ZVUKEM
Blates
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blates 1. 5. 2006 17:54

plis a nemate do toho ImTOO MPEG encoder registacni cislo aby mi sli vetsi videa???
Blates
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 2. 5. 2006 00:41

Blates píše:a podarilo se nekomu uz rozchodit Jimm icq?? kdyztak poradte jakou verzi nebo kdyztak hodte sem primo odkaz

Tu mas navod :)
http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php? ... start=1275
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Svobodak 2. 5. 2006 11:13

playmaker píše:
Quo píše:Vsetkym fanusikom 6280 odporucam tuto temu, aspon si urobite vlastny nazor na tento mobil. :)
Je to hlavne pre zaujemcov o kupu tohto fonu :)
http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php?t=934

Jak zjistím jakou mám HW verzi :?:-/quote]


pomoci Softu Oxygen Phone Manager II :wink:
Svobodak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playmaker 2. 5. 2006 16:11

Svobodak píše:
playmaker píše:Jak zjistím jakou mám HW verzi :?:-/quote]

pomoci Softu Oxygen Phone Manager II :wink:

A tím jdou vlastně aj přetáhnout do PC original hry, že :?:
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků