Jak jste spokojeni s ME-75?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martas06 22. 4. 2006 19:04

Dneska jsem si tenhle founek,poridil a musim rict,recenze na netu nelhaly!!
Je opravdu perfekt,jeden z nejhezcich outdooru(coz se o M75-ce,rict neda....),vydrzi 5 dni na prijmu(aspon se to pise 1000mAh to jisti),ma skvelej TFT displej,doost hlasityx vyzvaneni a perfektne padne do ruky.
Fakt jsem maximalne spokojenej,mival jsem M65(nez mi ji naka Sv... ukradla),ktera umela prakticky totez,jen ten displej....vzhledem k ne-sytosti barev,nebudil dojem TFT-Aktivniho.....,o kontrastu ani nemluvim.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zozik 22. 4. 2006 19:17

Muzes mi rici,jestli jsi ho kupoval z NETu a jaky tam mas firmware?Ja si ho chci take v brzku koupit (jeste cekam na recenzi S68ky) a rad bych ho dostal jiz s nejnovejsim fw 22,pac kabel kupovat nehodlam a do Prahy kvuli prehrani se mi jezdit nechce.Tak by me zajimalo,jestli uz se dodava s timto fw.Dik
zozik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 22. 4. 2006 19:29

Ja ho kupoval v kameny prodejne,a od vyrobce ma nahranej FW-22.
Kdyz jsem se koukal na P.Date stalo tam 04/02/2006..coz je dobry,pred dvema mes. sjel z linky.
Tahle verze je momentalne nejnovejsi a musim rict,ze je pekelne rychla,telefon se nekouse jako treba M65 s kteroukoliv verzi a potazmo 65-kovy siemensy.
Jinak pod baterii na stitku,uz je uvedenej vyrobce BenQ a dal Made in Germany...coz znamena,ze ta nemecka fabrika jede dal,a ne ze ji zavreli a vyrobu presunuli na taiwan,jak se nekde psalo.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *v*o*j*t*a* 22. 4. 2006 19:55

Taky ho mám. Je to už nějaký pátek. Asi 2 měsíce zpět. Kupoval jsem v CYBEXu. Mam fw 19 bez problemů ale asi 4x se seknul ale za pár sekund už byl v pořádku. Jsem z Prahy a tak uvažuji, že zajedu za siemensem pro fw 22. Výdrž baterky je skvělá 4-5 dnů. Fotky taky nejsou špatný. Telefon je za svou cenu opravdu skělí. Akorát mě štve, že se mi nahoře v gumě utvořila bublinka a praskla a mam tam tu gumu porušenou je to malý šrám ale je dost vidět.
*v*o*j*t*a*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas06 22. 4. 2006 21:23

S tou "bublinkou" v gume...je to nejspis kaz a mohli by ti vzit reklamaci ne? proste jen to tesneni vymenej.
FW22 si muzes stahnout ze siemensmanie,nebo ofiko z stranek vyrobce...jestli mas kabel,neni proble a nikam jezdit nemusis.
S touhle verzi je menu konecne rychly tak jak ma a foun se vubec nekouse ani nezpomaluje...parada!!!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 23. 4. 2006 09:20

Jeste mam neco co se mi na siemensech fakticky hodne zamlouva.
Ono "neco" se tyka pomeru cena/vykon. :lol:
Kdyz budu brat OUTDORY,pripada v uvahu konkurencni nokia 5140i....jenze ta stoji 4990kc,kdezto Siemens ME75 3478kc a ten nabidne rozhodne kvalitnejsi a hlavne vetsi aktivni displej a i bohatsi funkcni vybavu. :wink:
V tomhle mely(a zda se ze i pod taktovkou BenQ) budou mit siemensy vzdy navrch :) ,za slusnou cenu nabidnou hafo funkci :wink: ,ktere kdyby jste pozadovali u konkurence museli by jste minimalne tretinu ceny navic doplatit. :? Podobne se chova i americka motorola a dalsi vyrobci.....je smutny ze u takove nokie,platite hlavne znacku a s tim souvisejici exkluzivitu........jinak to taky nejsou spatny founy,ale ta cena :oboze

Jinak u tohoto modelu,si cenim jeste dalsi veci.Tou je hlasitost vyzvaneni :) ,ktere pri max. nastavene urovni fakticky nelze preslechnout :shock: .Oproti modelu M65 ktery mel az neprijemne zvyraznene vysky,jsou zde v pohode a jsou znat i nejake ty basy :wink: ...no a vibrace,tech si nejde nevsimnout....ten motorek bych rad videl :shock:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zozik 23. 4. 2006 11:39

Dik za odpoved;).Ja si ho koupim asi v Cybexu,pac tam maji asi nejnizsi cenu a je to provereny shop.S tim pomerem cena/vykon souhlasim a je to tak uz leta.Navic mi Siemensy vyhovuji funkcne i ovladanim,takze neni nic moc co resit.Jedine,co by me u ME75ky potesilo je MP3 vyzvaneni,ale holt nemuze mit vsechno-kdo by si pak koupil M75.
zozik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *v*o*j*t*a* 23. 4. 2006 15:20

Martas06 píše:S tou "bublinkou" v gume...je to nejspis kaz a mohli by ti vzit reklamaci ne? proste jen to tesneni vymenej.


Nejdřív jsem se bál že po rozdělání telefonu tam poleze hodně prachu, ale když budou jen měnit tu gumu tak to vdit nemělo. Teď se mi udělala další u okénka od irenky. A půjdu do siemense co mi k tomu poví. V záruce to je a uznat by to měli.
*v*o*j*t*a*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KarelMlha 23. 4. 2006 15:32

No, mám ho asi od prosince a ta guma začíná mít problémy asi na třech nebo čtyřech místech. Taky se tam ty bubliny začínají dělat. Bude to slabé místo toho telefonu. Pravděpodobně se guma bude drolit a vylupovat. Holt je to daň za to, že se díky ní dobře telefon drží a neklouže. Zkrátka až to bude vypadat blbě tak se nechá v záruce vyměnit, nebo i bez ní. Moc to stát asi nebude. :roll:
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 23. 4. 2006 16:59

S tema bublinkama to je fakt divny,ja telefon obhlidl a nikde ani naznak.....guma je stejna jako bejvala u M65 a tam to bylo bez problemu.Mozna jde o prvni serii...muj foun je starej neco malo pres dva mesice(co sjel z linky) Uvidime casem.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *v*o*j*t*a* 23. 4. 2006 17:55

Asi to bude tou první sérií. Já mam P.-Date 2005-11-29 konec listopadu to je už dost starý. Jestli si necham dát novou gumu tak doufám že již bude kvalitní.
*v*o*j*t*a*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KarelMlha 23. 4. 2006 18:12

Nová se vyplatí dát až když je ta původní hotová nebo hnusná, nebo když bude končit záruka. Jinak je to telefon dobrej a alespoň v mém případě bezproblémovej. Navíc jako všechno je to jen spotřební zboží. :mrgreen:
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 23. 4. 2006 18:43

J,j...spotrebni zbozi,to mas "recht"
Pred rokem jsem mel Nokii 3220 (takova ta s tema ctyrma "boulema" na bocich..blikajicimi),byla tez trochu odolnejsi,ale neskutecne me sr... a nejen me,ze ta pouzita guma se po dvou mecisich zacala drolit jako tvaroh....fakt dobry,nejradsi bych to vyrobci omlatil o hlavu!!!!!
V tomhle je ME75 v pohode a jak jsem psal,guma ma stejny slozeni(smes) jako u M65-ky,takze strach nemam!!!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KarelMlha 23. 4. 2006 18:51

Kamarád měl taky 3220, tahal ji převážně v ruce (myšleno v práci, kde stále přechází) a ten pot tomu nedělá dobře. Guma se za necelý rok vydrolila.Další jí měl stále po kapsách a v pouzdru a nic.
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 23. 4. 2006 19:01

Asi jo....guma byla moc choulostiva :( ,jsem rad ze mam siemense,nejradsi drzim telefon v "teplejch" pouzdra a hlavne ty "sprcky" primo nesnasim!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků