Autentizace přístupového bodu N6021 + PTT

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod novo 3. 6. 2005 11:19

Zdravim,
vcera jsem zakoupil mobil N6021. Vsechno jsem poctive nastavil a kupodivu vse funguje jak ma, az na dva male detaily:

1/ Autentizace přístupového bodu - pokazde kdyz se pripojuju vestavenym emailovym klientem, nebo treba ICQ klientem Jimm k netu (stahovani posty, komunikace...), tak mi to vyhodi hlasku "Nutna autentizace přístupového bodu" a nasledne dve okynka s jmenem a heslem prist. bodu, do nichz at zadam co zadam, tak me to pusti dal. Tedy nechapu jejich vyznam:( Dokazete mi nekdo prosim poradit jaky to ma vyznam, pripadne jak tohle nejak zautomatizovat, abych to vzdy nemusel odklikavat?

2/ Push To Talk - pouzivam Oskara a ten Push To Talk zatim nema, takze je pro me zbytecne, kdyz "joystickem" v hlavnim displeji macknu doprava, aby se mi zobrazil seznam skupin PTT, stejne tak je pro me zbytecne tlacitko na pravem boku tela telefonu, ktere slouzi k PTT. V manualu jsem se docetl, ze se automaticky, pokud operator PTT nepodporuje priradi tlacitku na pravem boku funkce ZAZNAMNIK a prave zmacknuti joysticku kalendar. Bohuzel se mi toho nepodarilo nijak ocilit, dokazete mi prosim nejak pomoci?

Predem diky moc!
novo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pates 7. 6. 2005 13:14

smazal jsem
Naposledy upravil pates dne 7. 6. 2005 14:56, celkově upraveno 1
pates
Junior

Odeslat příspěvekod pates 7. 6. 2005 14:55

Tak jsem volal na Nokia Careline a to, že nefunguje hlasový záznamník je chyba buď v telefonu, softwaru nebo v návodu. Zatím k tomu nic bližšího neví :-(

PS: autentizaci jsem taky nepochopil
pates
Junior

Odeslat příspěvekod novo 7. 6. 2005 17:00

Ja jsem ted psal do Nokie a rekli mi, ze chyba tech tlacitek na PTT je v naodu, ze to nefunguje. A co se tyce te autentizace, tak jsem nakonec nasel tad na foru navod na reseni podobneho problemu na N6230i (maji tohle resene stejne). Staci kdyz v Osobni konfiguraci nastavim u emailu v Nastaveni pristupoveho bodu jakekoliv udaje a uz nic zadavat nemusim:) chytre...
novo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pates 7. 6. 2005 17:26

Díky nejspíš se mi to podařilo :-)
pates
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků