Co říkáte na nové tarify u Eurotelu Go?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 29. 3. 2006 09:09

Tak a je to tady! Eurotel Go představil úplně nové tarify! Go TXT, Go Mix a Go Fajn! Co na ně říkáte? Mně připadají výhodné i když jsou částečně podobné starým tarifům. Tarif Go TXT je hodně podobný až na cenu volání s tarifem Fun Go, tarif Go Mix zase s tarifem Quattro, akorát je výhodnější pro časté dobíječe kreditu s výhodnější cenou volání a tarif Go Fajn zase je stejný až na cenu sms s tarifem Special Go, který byl vždy limitován. Tarif Original Go nemá žádné dvojče, ale částečně ho nahrazuje taktéž Go Mix, který zvýhodňuje časté volání. Také program Go Bod dosáhl změn a to především velkou výhodou, že se vám také připočítávají body za věrnost a samozřejmě k tomu patří dobití- něco jako u Twistu program Twist Bonus, akorát zde dostáváte Bonus kredit za následovné dobití.
Navíc je migrace ze starých Go tarifůl na nové zdarma a migrace mezi novými tarify během dubna zdarma. Poté za 95,- od 2. změny.

Co říkáte vy na tyto tarify? Jak byste je ohodnotili?
Naposledy upravil michalreznar dne 3. 4. 2006 11:27, celkově upraveno 2
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 29. 3. 2006 10:13

Budou se jmenovat Go TXT a Go Mix. Myslím, že to bude jen rozšíření nabídky...

Za nějaký čas příjde s něčím podobným TM
Twist SMS+
Twist SMS Víkend
Pevná mimo špičku
Twist Pevná mimo špičku
Tam se ale podle mě bude jednat spíš o nadstavbové balíčky než nové tarify.
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 29. 3. 2006 11:43

to speedy: Ale tarif Twist Sms+ už přece existuje! A v čem bude spočívat výhoda nových Go tarifů?
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vychytralá 29. 3. 2006 12:13

já mám zasunutou v mobilui Go simku s tarifem Quatro a ve druhém special, a moc si to chválím, prokecám tak 300 za měsíc, většinou na Et, měla jsem ty vánoční, s bonusem, takže mi to přijde nejlepší, bych se mohla vy..... na volání za 7.14 do cizí sítě jako u Osrala vodafouna, líbí se mi twist, že má to nej číslo, to by se mi hodilo, mám sice twist simku, ale moc nevolám, ale asi to nastavím, ale s T mobilem mám jen 1 kámošku.

Ted co jsou ty hovory za 15 si fakt medím, žvaním do aleluja. Na Twistu jsem to taky zkusila, ale štve mě to předčíslí
Vychytralá
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartBOY 29. 3. 2006 15:23

Nepredpokladam, ze by doslo ke zruseni stavajicich tarifu, spise predpokladam o doplneni o dva vyse zminene- jeden bude zameren na SMS (v soucasnosti GO SMS je dost vysoka), druhy tarif ve mne nic neevokuje.

V soucasnosti GO tarify nejsou dle meho nazoru extra tak vyhodne, ze by stalo za to, je zrusit, maximalne poupravit (napr. Quatro s prisernou sazbou ve spicce)...
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 30. 3. 2006 10:56

A je to tady!!!
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod action.ov 30. 3. 2006 10:58

je někde uplný cenik?
action.ov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 30. 3. 2006 11:01

Zde je úplný a přehledný ceník:

http://mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=112238
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 30. 3. 2006 14:40

Nevíte jak se počítají jestli 60+30, 60+1. Treba Fajn Go
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 30. 3. 2006 20:32

pro Vychytralá:A co Eurotel Star??
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 30. 3. 2006 22:14

Myslím si, že u všech těchto nových tarifů by mělo být účtování 60+1...

Staré tarify Go zůstanou prý stále v platnosti a můžou si je údajně aktivovat i zákazníci s novými tarify...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nesa 30. 3. 2006 23:41

Řikám: Booaaaaaaaaaaaaa :x
Nesa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 31. 3. 2006 05:22

Citace z nejmenovaného konkurečního webu: Uživatelé stávajících cenových programů budou mít během celého dubna možnost bezplatně vyzkoušet všechny nové tarify. Od 1. května si pak budete moci zdarma změnit tarif pouze jedenkrát, za každou další změnu zaplatíte 95 korun. Stávající tarify nadále zůstávají v platnosti, v nabídce operátora je již ale nenaleznete.
Takže pokud máte novou simkartu a chcete volat za 3,-Kč/min v síti ET tak si rychle aktivujte tarif go quatro.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod bocanek 31. 3. 2006 05:46

michalreznar píše:Myslím si, že u všech těchto nových tarifů by mělo být účtování 60+1...

bocanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobtel 31. 3. 2006 07:19

No já se domnívám, že Eurotel opět nezklamal. To myslím, že to vlastně není nic nového a hlavně opět jsou to ty samé tarify akorát jinak se jmenují. Myslím, že by se vedení Eurotelu mělo zamyslet nad tím co vlastně chtějí a uvědomit si , že existuje přenositelnost čísel.
mobtel
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků