Přešel váš mobil na zimní/letní (středoevropský) čas sám ?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KvS 28. 3. 2006 17:40

Tak HTC Himalaya (MDA II) s WM5 stejne jako vzdycky predtim presel bezproblemu 8) Co se mi ovsem neprenastavilo byly hodinky na zapesti, takze jsem do skoly stejne prisel pozde :twisted:
KvS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švejk (novy) 28. 3. 2006 18:00

Samsung + Vodafon = Já :D
Švejk :lol: :tleskani :hm
Co blázníte, vždy? jsou tady lidi!
Švejk (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 28. 3. 2006 18:55

Ne, u 6230i se změní čas POUZE když je to nastavené, ALE musím se připojit na´Internet, takže je to celkem na nic.
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamil 28. 3. 2006 19:26

Mam M65 a cas presel sam
Lamil
Junior

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 28. 3. 2006 19:40

Mě ne, ale mám tam možnost přejít na letní čas.
,,Odvaž se a pak se uvidí"-Napoleon
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Matej Pospichal
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 28. 3. 2006 19:40

Moje K700i ne, musel jsem sám přepnout čas na letní (nevím proč, ale zároveň se mi změnil čas budíků o hodinu, takže jsem si přivstal :D )
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PedroKV 28. 3. 2006 20:00

nechce se mi diskuse číst celá (takže to už možná někdo zmínil), ale všechny mobily, které to měly povoleno a byly u oskara, tak se přeřídily, naopak žádný telefon u Eurotelu se nepřešteloval. Technický pokrok se někde zasekl :-(
PedroKV
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PedroKV 28. 3. 2006 20:04

PedroKV píše:nechce se mi diskuse číst celá (takže to už možná někdo zmínil), ale všechny mobily, které to měly povoleno a byly u oskara, tak se přeřídily, naopak žádný telefon u Eurotelu se nepřešteloval. Technický pokrok se někde zasekl :-(=/quote]


Jinak doplňuji: Ericsson T39m dříve u Oskara dříve přešel, nyní u ET ne, Nokia 3410 u Oskara přešla, jiná u ET nepřešla, ale ta to neměla povoleno, SE T610 u Oskara přešel, SE K700 a K750 u ET nepřešly.
PedroKV
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oldřa 28. 3. 2006 20:09

Je zajímavé, že všechny "nej.." mobily měly problémy a jen "šunky" jako je ten můj, se sám v klídku nastavil na letní čas. No jo ALCATEL je jen ALCATEL. Nebo že by to bylo nej.. operátorem TM? :lol: [/b]
Oldřa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chose 28. 3. 2006 20:35

Má N70 to neudělala.čekal jsem,že to smartfone udělá. :cry:
---5110-t10s-dancal-motorola amio-j5-panasonic GD93-SX1--------3310(po kradezi the SeXy ONE) ted N 70 + 1 Gb Kingston + Koss Porta Pro ---
Chose
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzatrx 28. 3. 2006 21:17

Mám Nokii 540b (ano NMT), její hodiny jsou řízené sítí operátora, takže jdou vždy přesně a samozřejmě se přenastavily. Co vy na to, machýrci s nadupanými mobily... :lol:
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Ferda 28. 3. 2006 22:11

honzatrx píše:Mám Nokii 540b (ano NMT), její hodiny jsou řízené sítí operátora, takže jdou vždy přesně a samozřejmě se přenastavily. Co vy na to, machýrci s nadupanými mobily... :lol://quote]


A nekdo tady rikal ze NMT nic neumi? Nebo je to nejaky pokus o leceni ega a vyvolani flame?

ET v dohledne dobe NMT BOHUZEL bude asi rusit takze ta cihla bude uz jen k dekoraci. Taky se slzou v oku vzpominam kdyz jsem si asi za 60000,- kupoval NMT ale nezaznamenal jsem jedinou zminku o starsich pristrojich z by se jim nekdo smal, nebo je hanil.

Pisu BOHUZEL protoze i Ja mam mezi prately nekolik lidi co maji v miste kde se pohybuji tak mizerny GSM signal ze NMT je pro ne super sit. Jediny kdo tu machruje jste vy. Ostatni pouze uvadeji svou zkusenost z jednotlivymi pristroji. Kouknete li se do meho prispevku tak ja uz dnews neduveruju ani tomu operatorovi a radeji si denne synchronizuji cas pres internet (GPRS) z casoveho serveru. Priznam se ze ani nejsem schopen rict kdy naposled jsem poslal standardni SMS a o EMS, MMS a dalsich ani nemluve. Zasadne pouzivam e-mail.

Jedine co mne ted napadlo je to ze ste se chtel pochlubit (vylecit si ego, pomachrovat) aspon jednou z mala funkci ktera vam jede dobre. A ta "nadupana masina" muze byt i zcela bezne dostupna starsi hracka s pametovou kartou a operacnim systemem, MP3 a FM radiem v cene 4000,- a to Siemens SX1 ktera uz je take mnohymi povazovana za Low-End. takze si ji muze dovolit kdokoliv i obycejny skolacek co si aspon trochu setri.
Přeji hezký a úspěšný den.
Mr.Ferda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirda 2005 28. 3. 2006 22:43

Nokii ujíždí vlak na všech frontách. To platí i u přechodu na letní čas.
Mirda 2005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Ferda 28. 3. 2006 23:18

Mirda 2005 píše:Nokii ujíždí vlak na všech frontách. To platí i u přechodu na letní čas.n/quote]

Taky ma ten pocit uz hodne dlouho. Mnoho celke nadejne vypadajicich pristroju ale laj zjitite klik je na tom nedodelku a co vse ostatni vyrabci maji zmaknuto IMHO lepe tak to akorat nasere. Kazdopadne tato znacka ma mnoho fandu co si ji koupi jen kvuli nadpisu a ne k vuli realne hodnote.
Naposledy upravil Mr.Ferda dne 29. 3. 2006 01:13, celkově upraveno 1
Přeji hezký a úspěšný den.
Mr.Ferda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Ferda 28. 3. 2006 23:22

honzatrx píše:Mám Nokii 540b (ano NMT), její hodiny jsou řízené sítí operátora, takže jdou vždy přesně a samozřejmě se přenastavily. Co vy na to, machýrci s nadupanými mobily... :lol://quote]

Proc jste neuvedl i ten CMD-J6 :?: Dyt to byl ve sve dobe super mobil a v mnohem predbehl ostatni.
Přeji hezký a úspěšný den.
Mr.Ferda
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků