Pouzdro "KRUSELL" pro MPx220

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 3. 2006 18:13

Diky serveru mobilnaut.cz,a odkazu mirici na jejich diskuzni forum:
http://forum.mobilnaut.cz/mpx/viewtopic ... pro+mpx220 jsem nalezl skvele pouzdro za velmi slusnou cenu(380kc vc DPH) zakoupil jsem ho v prodejne Sunnysoft v jeseninove ulici,vsem vrele doporucuji!!!

Pouzdro je zhotoveno z Buvoli kuze(chudaci buvoli... :( ) vnejsi displej je chranen slidovou folii,no a uvnitr je zakryta ciselna klavesnice az po tlacitka zel+cerv. sluchatko.
Vnitrni displej jako takovy,chranen neni,"slida" saha pouze pres napis motorola,k hornimu cernemu okraji.
Beru to spis jako plus,pod folii by se po par dnech pouzivani dostal prach.
Myslim ze za ty penize,nic lepsiho nesezenete,nehlede na to za KRUSELL je spickou ve vyrobe obalu na mobily,pda atd.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mc-icy 21. 3. 2006 18:19

:) ten mobil v tom vypadá fakt masivně a obrněně... teda aspoň v zavřeném stavu
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 3. 2006 18:41

Mobil vypada fkat masivneji,trochu "baculka" :lol: ,ale neni to nic strasnyho...na tloustce pribere par milimetru a co je hlavni: skvele padne do ruky,a pusobi velmi serioznim dojmem(takove miniPDA..coz vlastne220-ka je :wink: ) k pouzdru dostanes i klip na pasek,abys mohl v lete frajerit!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maty3063 21. 3. 2006 20:02

no to jo docela jsem o tom taky premejslel ale nevim ani ted nemam love takze buh vi
alcatel 303-siemens mc 60-nokia 3510i- nokia 7200- siemens m65- motorola mpx 220
-512 minisd card-baterie 1200 mha
maty3063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 3. 2006 21:02

380kc vc dane neni zas tolik ne?,az budes moct,tak si ho urcite kup...neprohloupis,mysli ze tak trictvrte roku jeste budou bezne skladem a maj je taky na cybex.cz!!



koukal jsem ze mas 1200mAh baterii(to bude ta co ma v nabidce cybex.cz ne?)
jak si s ni spokojenej? je ta kapacita skutecne takova jak se pise nebo ne?

Ja kdyz motorolu pouzivam aktivne(video,gamesy atd.) vydrzi se stand. 1000mAh 1-2dny.
Kdyz ji setrim tak 3-4...je to hlavne diky CPU Omap a jeho skvele vlastnosti snizovani ci zvysovani kmitoctu dle potreby.

Kdyz nic na pozadi nebezi,pouze Xbar tak mi tenhle softik ukazuje vytizeni CPU 50-procent...nekdy 48,treba by to slo i min,ale pak pripada v uvahu jedine SW OMAP-Clock a nastaveni frekvence pod 100Mhz mobil desne zpomali...

jE TO TROCHU ot TAK SNAD NEBUDE ZLE....
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maty3063 22. 3. 2006 12:57

ty 3-4 dny v poho a to ve skole porad poslucham mp3 a obcas nejaka games
alcatel 303-siemens mc 60-nokia 3510i- nokia 7200- siemens m65- motorola mpx 220
-512 minisd card-baterie 1200 mha
maty3063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vart 23. 3. 2006 23:10

Vratim se zpet k pouzdre. Pokud nekdo nechce utratit 380kc, tak doporucuju klasicky slidovy obal. Mam ho za 100,- z obchodaku (konkretne takovy mobilovy stanek ve Futuru v Ostrave), na netu sem to nevidel. Po uprave, kdy jsem odstrihl prekryti vnitrniho dyspleje (kvuli flekum pri prilepeni na dysplej) dal odstrihl prekryti tlacitek zvedani a pokladani hovoru a vycvakl vetsi diry pro fotak a reprak, tak jsem s timhle pouzdrem uplne spokojeny, nevypada sice buhvijak uzasne, ale telefon je chranen a dava mnohem vice robustni a odolnejsi dojem v ruce. Bez pouzdra mam porad tendenci jej opatrne pokladat, opatrne otevirat, abych nahodou neudelal nekde nejaky skrabanec. Ale jak vidim to pouzdro Krusell, tak bych asi ted investoval do nej, vypada sice ze mobilu prida vetsi rozmery nez ten "kondom" co mam, ale vypada lip
Vart
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 23. 3. 2006 23:22

Urcite,takzvany "sprcky" :lol: na mobily,vubec ale vubec nemusim....viz. doba,kdyz jsem pouzival N6021.
Jakmile tam foun jednou vsunes :o ,mas o starost vic....
Strasne se pod tim usazuje prach a jinej nerad a otazka cisteni,to je o nervy.
Vyndat mobil z pouzdra je temer nadlidskej vykon,a tahanim(tahal jsem jak das,a nepretrhlo se to) se obal nepekne rozklebi.
Kdyz uz pouzdro,tak i neznackove ale jedine kombinaci KOZENKA+SLIDA,z nej telefon vyndas raz-dva!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod x.lamicka 24. 3. 2006 10:27

Ještě je k mání tohle: http://shop.aligator.cz/inshop/scripts/ ... 6&level=45 ale KRUSELL je KRUSELL
x.lamicka
Junior

Odeslat příspěvekod Vart 24. 3. 2006 16:59

Ten obrazek je tam jen nejaky ilustracni, jak to mozna podobne vypada, protoze je poznat ze to MPX220ka neni...
...Vyndava se to z toho v pohode, pokud je mobil klasicke konstrukce, tak slidovy obal taky nesnasim (netreba konkretizovat, kazdy asi zna), ale na vecku je ze dvou dilu a po odrezani casti pres vnitrni dysplej neni problem se sundanim a timpadem i cisteni je otazka okamziku, sundat, vytrit papirovym kapesnikem a nandat, ale pro estéty je KRUSELL rozhodne jasna volba :D

Par fotek meho mobila: http://sweb.cz/vartt/Mobil.htm
Vart
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 24. 3. 2006 23:15

Tak jsem na ty fotky koukal a musim rici jediny GOOD WORK!!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ozzakk 26. 3. 2006 21:30

To pouzdro bych docela i bral... nevíte konkrétně kde bych ho mohl určitě sehnat? :wink:
Ozzakk
Junior

Odeslat příspěvekod fury_only 26. 3. 2006 21:41

Mam pouzdro na svoje PDA Asus od výše zmíňené firmy, musím přiznat, že jsou opravdu kvalitní, ikdyž jsou o něco dražší, než od konkurence... :)
Rulezzz...!!!
fury_only
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 26. 3. 2006 21:52

TO Ozzakk: Jestli ti mohu radit,ber KRUSELL,380kc s dani,neni na tak kvalitni vyrobek moc a neprohloupis! :wink:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ozzakk 26. 3. 2006 22:14

To Martas06: Jo, taky si myslim, Krusell má fakt kvalitní pouzdra :)
Ozzakk
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků