Dáváte přednost mobilohodinkám a nebo obyč hodinkám?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bohusz 3. 6. 2005 11:04

Nenosím hodinky už od vysoké školy, takženvíc jak 15 let, možná už i 20. Všiml jsem si totiž, že když potřebuji vědět, kolik je hodin, vždycky během chvilky nějaké uvidím. Ve městě na sloupech. Na automatech prodávajících jízdenky MHD. V tramvajích na LED panelech. Na chodbě v práci, ve škole atd. Doma na zdi. Ve výkladech hodinářství. V autě vedle tachometru. Vpravo dole na obrazovce. Zadáním příkazu date resp. time. No a posledních 9 let i na mobilu.
Bohusz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beat 3. 6. 2005 11:29

Zásadně mobil. Od té doby, co mi v mých Nokia hodinkách došla baterie, jsem nějak neměl potřebu si ji vyměnit. Navíc nemám rád na ruce neopálený proužek a na kole mám computer. Telefony mám vždy malé a čas je vidět hned na displeji.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Hübner 3. 6. 2005 12:09

No, dřív sem jen koukal na hodinky, ale ted jen MT...
...I ta nejhorší hodina v životě má jen 60 minut...
Jiří Hübner
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 3. 6. 2005 12:13

Hodinky hodinky......kde jsem to jen viděl naposledy....?

Hodinky jsem neměl na ruce dobrých 7-8 let. Většinou se řídím podle hodin v počítači a když jsem venku tak podle mobilu. Když plavu v bazénu, visí tam obrovské hodiny, v posilovně jsou vždycky hodiny, va autě jsou hodiny.....ostatně já ten čas moc nesleduju, ale když už jo, tak je tento údak vždy někde dostupný k tomu ty hodinky opravdu nepotřebuju...
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 3. 6. 2005 12:44

ja mam hodinky na ruce i na telefonech co mam v kapse ale jelikoz moje hodinky byl darek,zakladam si na ne a byly moc drahe tak radeji puzivam mobil :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod syrrius 3. 6. 2005 13:37

ja hodinky nenosim protoze je bud stratim nebo rozbiju tudis se ridim jen todle mobilu nejak sem si za 5 roku vyuzivani telefonu uz zvykl :-)
Er.Ga 628_Alc.Ot maxdb_Nok.3210_Nok.3310_Nok.3315_Nok.7110_Nok.5510 Nok.6210_Nok.3300_Nok.7250_Nok.3650_Nok.N-gage_Nok.6260_Nok.9210 Nok.6230i_SE.W810i_LG.Chocolate_SE.W880_SE.C902_Nok.E50_Sam.Star_Nok.E90....
syrrius
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pospa 3. 6. 2005 13:42

Mám jeden problém!!! Mám dementní hodinky, který se mi poslední dobou začaly zpožďovat...už byly třikrát na reklamaci!!! Dokonce mi do nich dali novej strojek!!! Už jim moc nevěřim, tak se vždycky kouknu první na ně a pak na mobil, jestli mi ty hodinky jdou správně :)
To co sem napsal myslim vážně!!!!
Pospa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod velkejfrajer 3. 6. 2005 13:48

no ja pouzivam spise hodinky
i kdyz nekdy rychleji najdu mobil...
alcatel one touch db - nokia 6510 - sony ericsson t68i - sony ericsson t 310 - nokia 3650 - nokia n-gage - nokia 3650(znova) - siemens c35i - nokia 6310i (vice v servisu nez u me)
velkejfrajer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šéfik 3. 6. 2005 13:55

já jsem línej vytahovat mobil takže mám hoinky na ruce.. ale před několika dny mi došli batrerky na hodinkách a tak používám mobil protože jsem línej si zajít do hodinářstvý.. :D
šéfik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Worm 3. 6. 2005 14:13

Zásadně hodinky!

Jsou vždycky po ruce (vlastně na ruce), nemusím je vytahovat z kaspy jako mobil, jsou vodotěsné...
Worm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 3. 6. 2005 14:13

Ja nosim mobil (SE T630) porad u sebe a hodiny na nem mi vyhovuji. Jsem rad ze nemusim nosit hodinky - blbe se s nimi opaluje :-)
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Worm 3. 6. 2005 14:22

To je fakt, s hodinkama se blbě opaluje, protože nejdou sundat a navíc člověk celej rok nedělá nic jínýho, než že se opaluje. :lol: :lol:
Worm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 3. 6. 2005 14:34

nosím oboje a jak kdy... kdyz chci videt digitalne kouknu na mobil kdyz rucicky kouknu na ruku :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chester 3. 6. 2005 14:38

Ja som uz zavisly na mobiloch :)
Chester
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teekex 3. 6. 2005 16:05

Zajimava anketa :D
Kdyz se zamyslim, tak se zhrozim, mobil pouzivam misto "naramkovych hodinek" uz asi neco pres 5 let, hruza kdyz si to uvedomim, ale nadruhou stranu, mam mobil temer porad v rukou, pisi sms, hledam spoje na wapu, nebo stahuju nejaky ten email, takze jedine MOBIL :)
• mpx200, WM02 Ben-6-1030-012
• Acer Anspire 1356LMi
• Internet Express Sprint
teekex
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků