Nespolehlivé obchody: kde byste si nikdy nekoupili mobil?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 31. 3. 2005 22:33

tOplOaDer píše: Koupil jsem u nich Samsung X460, která nebyl nikde k sehnání jen den předem u Oskara, a u nich byla první den, tak jsem jí hned koupil. u/quote]


A to, že sis tam koupil mobil (a díky bohu s ním nemáš problémy) má být jako důkaz jejich solidnosti??? :roll:
Moje zkušenost z doby kdy ještě ti divní týpci z gsmtelefony.cz sídlili v Karlíně: Erik R320 + R310. Oba se do týdne podělaly, 2x reklamováno, servis zdlouhavější ale jinak v zásadě bez problémů, když se to stalo potřetí a chtěl jsem odstoupit od smlouvy tak se začali strašně cukat a zafungoval až velmi důrazně formulovaný dopis na hlavičkovém papíře advokátní kanceláře - upozorňující je na jejich ze zákona vyplývající povinnosti .

To samé se stalo kolegovi s T39 (to už byli na Vinohradech). A rovněž až přátelská výpomoc kamaráda advokáta udělala ten patřičný dojem. Vrácené peníze mu doslova do xichtu přišel hodit nejaký jejich bodyguard no scéna k popukání.
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 31. 3. 2005 22:40

Nojo..dříve to taky bylo něco jinýho. Prodávali šedivky a pak je vyplavila voda z Karlína na Vinohradskou, kde chvíli ještě prodávali šedivky. To jo no. Dřív to chápu. Já bych šedivku nikdy nekoupil. Ale teď, co prodávají CZ oficiální distribuci s nima nemám problém a řada lidí, co znám a kupovala tam, tak také ne a samozřejmě, že to reklamovali pro určité nedostatky.
Ale radši už psát nic nebudu, aby to nebylo považováno za reklamu, ale prostě nemám problémy s tímto obchodem. 8)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 31. 3. 2005 22:46

tOplOaDer píše:Nojo..dříve to taky bylo něco jinýho. Prodávali šedivky a pak je vyplavila voda z Karlína na Vinohradskou, kde chvíli ještě prodávali šedivky. To jo no. Dřív to chápu.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 31. 3. 2005 22:57

Policak píše:
tOplOaDer píše:gsmtelefony a vinohradska17? Myslím, že se jedná o solidní obchod, který s vinohradskou nema zadnou souvislost krome toho, že jsou v jedný ulici. /quote]
Skutecne? A jak tedy vysvetlis, ze prodejce, ktery je platcem DPH, upozornuje nakupujici, ze na zbozi od nej nemuzou odpocet DPH uplatnit? Dokonce hned na uvodni strance? Pripada ti to normalni? :pozor2


na http://www.gsmtelefony.cz pisou, ze Danovy doklad je samozrejmosti, takze kupujici si muze, v pripade ze vede ucetnictvi, zahrnout ten doklad do ucetnictvi a pocitat s DPH

A na vinohradsky17 nic o danovym dokladu nepisou

A uz jen podle designu stranek bych rekl, ze gsmtelefony nemaj s vinohradskou17 nic spolecnyho. Je videt, ze ty WWW vinohradsky17 delal nejakej amater a ty gsmobilni jsou profesionalnejsi.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 31. 3. 2005 23:02

Driver píše: na http://www.gsmtelefony.cz pisou, ze Danovy doklad je samozrejmosti, takze kupujici si muze, v pripade ze vede ucetnictvi, zahrnout ten doklad do ucetnictvi a pocitat s DPH

A taky tam pisou: Motorola RAZR-V3 - bez odpočtu DPH Oficiální CZ distribuce, 24 měsíců záruka, neblokovaná, bez možnosti odpočtu DPH. Trosku rozpor, ne? :roll:
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 31. 3. 2005 23:16

Policak píše:A heleme se. Jeste pred deseti minutami jsi je skoro neznal, krome nakupu jednoho mobilu a najednou odrecitujes jejich zivotopis od zalozeni v r.2003. No, myslim, ze za dnesni predvedeny vykon te sef nepochvali. :mrgreen:


No nechce se mi reagovat na podobný individua, ale budiž. Nikde jsem nepsal, ze je neznam. A rok založení asi těžko bude 2003 :mrgreen: ..
trapný řeči by sis mohl nechat, stačí že je máš v podpisu a jestli se s někym potrebujes dohadovat, nejsi na správný adrese. Je mi líto :lol:
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 1. 4. 2005 06:53

tOplOaDer píše:No nechce se mi reagovat na podobný individua, ale budiž. Nikde jsem nepsal, ze je neznam. A rok založení asi těžko bude 2003 :mrgreen: ..-/quote]

Ono staci se podivat do vypisu z obchodniho rejstriku. Predtim totiz v sedivkach ten samy pan podnikal jako fyzicka osoba, ale rok zalozeni gsmtelefonu je opravdu 2003, coz bys mel vedet, kdyz je znas. :roll:
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 1. 4. 2005 17:34

Znám je asi tak, jako běžný uživatel, co si kdysi vybírat mobil, a před rokem vybíral mobil. GSMtelelefony existovali před rokem 2003 ale nevím, jestli náhodou nepatrná záměna názvu tam byla opravdu nevím. A už konec tečka, dál se na toto téma nebavím. 8)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sabre 1. 4. 2005 17:45

Já mám s gsmtelefony.cz dobre zkusenosti, koupil jsem zde 2 telephouny :twisted:
HTC ONE X
Sabre
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 1. 4. 2005 17:49

Jojo já taky, ale je fakt, že s tím, jak tam mají bez možnosti odpočtu DPH, je to docela divný. Dneska jsem se ptal vyškolený účtařky a nedokázala mi odpovědět, 30 minut přemýšlela, ale prej se na to koukne. Aspoň jsem se projevil, že mám zájem o DPH :lol:
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 4. 4. 2005 20:40

Hmm, jak vidím, tak s http://www.novymobil.cz nikdo problémy nemáte? To je skoro podezřelý... :wink:
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 4. 4. 2005 21:59

Driver píše:
A uz jen podle designu stranek bych rekl, ze gsmtelefony nemaj s vinohradskou17 nic spolecnyho. Je videt, ze ty WWW vinohradsky17 delal nejakej amater a ty gsmobilni jsou profesionalnejsi.


AAA Auto mají taky profesionálně dělaný stránky a nic to nemění na faktu, že to jsou gauneři a podvodníci k pohledání... :hm
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod Andis15 7. 4. 2005 19:58

Máte někdo skušenosti s http://www.mobilka.cz a http://www.mobilhaus.cz ??????
Andis15
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 9. 4. 2005 13:13

No, u mobilhaus staci kouknout na stranky. V kontaktech je adresa křižovatka Nová Ves vodárna Ostrava. Nic vic. Ani nazev firmy, ani jmeno majitele, pro pripad, ze by slo o zivnostnika. Uz to by melo stacit soudnemu cloveku, aby sel o dum dal. :pozor2
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andis15 10. 4. 2005 13:44

a máte někdo zkušenosti s http://www.mastermobil.cz ???
Andis15
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků