Co vam vadi na MPx220?

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tumek 20. 3. 2006 22:38

Mě vadí již zmíňované poškrabování displeje. Nekvalitní materiálové zhotovení. A pak pár drobných záležitosti.
tumek
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 20. 3. 2006 22:43

No to poskrabani displeje...takhle se chovala i MPx200(obtisky tlacitek na displeji) reseni je podlozit ty gumove "spuntiky" a je klid.
Nevim jak si prisel na to nekvalitni dilenske zpracovani?,po podlozeni krytu baterie(nutnost temer u vsech mobilu) s motorka ani nevrzne!
Jestli mas na mysli onu cca.0,5cm vuli v kloubu,pri otv. a zavirani,neni to vada,to je proste schvalne(konstrukcni reseni) a 200-ka to mela taky,ta vule tam bejt musi!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PedroGonzales 20. 3. 2006 22:56

v tom rizeni spotreby je jen doba vypnuti displeje a podsviceni a to podle me na to nema vliv. myslis ze by pomohl nejnovejsi fw ?
PedroGonzales
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas06 20. 3. 2006 23:44

A jakou pouzivas verzi FW?
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PedroGonzales 21. 3. 2006 00:00

verze 4.28 jestli je to ono nebo 1.28, nevim kera hodnota to je, ale spis ta druha
PedroGonzales
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 3. 2006 01:02

Kazdopadne prejdi na posledni vrzi 1.49 ke ktery je i cestina.
Muze to bejt tim....ROM-ka opravuje spoustu chyb,co se tyka stability OS a hlavne zesiluje ono slabe vyzvaneni!!!

Dej vedet,soubory jsou volne dostupne a kdyz tak poslu odkaz!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PedroGonzales 21. 3. 2006 01:07

Ja si to radsi necham udelat v autorizovanem servise. neprijdu o zaruku. mam ten telefon sotva mesic. uz sem tam psal a pry to je bez ztraty zaruky. tak to skusim
PedroGonzales
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 3. 2006 01:26

No s tou zarukou...nevim,nevim :pozor2 ,v ramci zaruky ti ROM-ku neprehrajou,budes to muset zaplatit a o zaruku stejne prijdes.
Verze ROM 1.28 je jedina oficialne urcena pro nas trh(dava ji tam i ET)a jakakoliv jina,znamena ztratu zaruky!

Doporucim ti jediny,stahni si 1.28 a pak 1.49,tou to upgraduj a 1.28-ku mej jako zalohu,v pripade trebas HW problemu....

Odkazy ti na pozadani klidne napisu...nejedna se o warez.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hody 21. 3. 2006 09:55

Na mpxku mě štve, že při příchozí smsce přehraje telefon celou nastavenou melodii. I kdyby měla několik minut. Absolutně to nejde vypnout a mobil hraje, i když už jsem zprávu třeba dávno přečet. Ještě jsem na takový dotaz tady nenarazil, ale nevěřím, že to nikoho nes... Neví někdo, jak se to dá vypnout?
Hody
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEXX2 21. 3. 2006 10:01

Hody píše:Neví někdo, jak se to dá vypnout?u/quote]


Zkus kladivo tím to stopro vypnout :D Ne vážně tohle mě taky štve a už mě to štvalo i na mpx200.
LEXX2
Junior

Odeslat příspěvekod blanka 21. 3. 2006 10:25

LEXX2 píše:
Hody píše:Neví někdo, jak se to dá vypnout?u/quote]

Zkus kladivo tím to stopro vypnout :D Ne vážně tohle mě taky štve a už mě to štvalo i na mpx200.a/quote]


:lol: :lol: :lol: kladivo dobrý, ale já to vyřešila krátkým vyzváněním (úpravou hudby). S poškrábaným displejem uvnitř problém nemám (asi klika) :wink:
blanka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 3. 2006 12:22

Jo,jo kladivo je tutovka.....buehehéééé :lol: :o :D
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mc-icy 21. 3. 2006 18:09

spíš nějaký program ve kterým si tu melodii ořízneš a pak si ji nastavíš jako melodii na sms :)
kladivo až jako poslední volbu :lol:
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 21. 3. 2006 18:15

Ja na editaci MP3 pouzivam NeroWaveEditor,a jsem maximalne spokojen,nic lepsiho neznam! :wink: :D
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wabi 23. 3. 2006 08:33

zdravím, uvažujem nad zmenou telefónu kvôli mp3-kám. mpx220 mi vyhovuje cenou aj kartami (zhodné s foťákom). môžete mi povedať svoj názor na používanie mpx220 ako playera? vďaka.
wabi
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků