Dáváte přednost mobilohodinkám a nebo obyč hodinkám?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zemla 2. 6. 2005 18:09

Ja jsem nosil hodinky asi tak 9 let, a to pořád.. včetne spánku, koupání... Pak jsem je nějak rozbil a už jsem si nekoupil nový..
Takže už tak 4 roky používám jen mobil a zvyknul jsem si, a hodinky už ani nechci..
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rage against 2. 6. 2005 18:44

Mobil nosím neustále u sebe.. skoro neustále. Žiju poměrně aktivně a proto bych se bez pořádných, kvalitních hodinek neobešel.. Když si du zaběhat, nebo zaplavat.. a hlavně než vytáhnu mobil z kapsy, to radši mrknu očima 8)
rage against
Junior

Odeslat příspěvekod LOBO 2. 6. 2005 23:27

No jo, od ty doby, co mam M65ku uz hodinky nenosim. Vzdycky jsem mel vodotesny hodinky, abych je nemusel odkladat v plavecaku nebo koupelne, neb bych je tam urcite zapomel a ted mam vodotesnej mobil s hodinama jako sporic a dokonce synchronizovany od operatora.. S mobilem se ale nekoupu :-)
LOBO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal_Hron 3. 6. 2005 00:55

Hodinky nepoužívám, ale ne proto, že bych nechtěl. Spíše mi přestaly chybět poté, co jsem si zvykl na přítomnost několika jiných přístrojů v mých kapsách, na kterých se o aktuálním čase lze informovat. Donucen jsem k tomu byl krádeží mých hodinek, které nepatřily mezi nejlevnější a na nové jsem v té době neměl zbytečný peníz - dnes už mi ale neschází a raději sáhnu po mobilním telefonu.
::Michal Hron::
Michal_Hron
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod James Misek 3. 6. 2005 01:02

ja vzdycky kouknu po tom co je bliz...kdyz sem u pc, kouknu na hodiny dole vpravo,jinak nosim pekny hodinky na ruce, tak to je nejjednodussi....na mobilu koukam na hodiny jen kdyz zrovna pisu sms a je nejjednodussi kliknout si na ikonku casu ... vytahovat mobil z pouzdra kvuli hodinam je ujety, naramkovy hodinky sou k tomu ucelu lepsejsi (pokud nejaky mate)
James Misek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrantaVazoun 3. 6. 2005 05:32

Porad se tesim ze az vyheaju prvni cenu ve sportce nebude me cas vubec zajimat.... :D
FrantaVazoun
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krumlovská 3. 6. 2005 07:09

Když už je to nutné tak telefon... nebo hodiny na zdi.
Krumlovská
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jonisx 3. 6. 2005 07:19

Dřív sem používal hodinky,ale pak mi nějak přestali fungovatNo a teď sem odkázaný na mobil.
jonisx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Firewalker 3. 6. 2005 07:27

na mobil se ve skole nesmim divat, jinak okamzite trest (nesmim jej pouzit pri vyuce) takze pouzivam hodinky, ktere mam velmi kvalitny. drive jsem sledoval pouze digitalni hodiny, ale v posledni dobe jsem presedlal na analogove rucicky, prijde mi to elegantnejsi :)
..-> firewalker <-..
Firewalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cvutko (novy) 3. 6. 2005 07:27

Začal jsem opět používat hodinky, protože mě nebaví pořád vytahovat mobil z kapsy.
Cvutko (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -=zipp=- 3. 6. 2005 08:03

Tak já sem si už hodně dávno zvykl koukat se na mobil.....nosím ho všude s sebou.....přijde mi to idelání řešení
-=zipp=-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frnak 3. 6. 2005 08:17

Mam nekolik hodinek a vsechny jsou na jednom miste ... v supliku :) pouzivam vyhradne mobil a hodinky, pouze jako doplnek, pokud si to situace vyzaduje a clovek ma pusobit solidnim dojmem :)) jinak jen mobil :)
Podpis
frnak
Junior

Odeslat příspěvekod Saker 3. 6. 2005 08:55

Odkedy mam pri sebe stale mobil, tak hodinky ani nenosim...
Saker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike22(smazano) 3. 6. 2005 09:11

Kdyz jedu na kole a chci vedet kolik je hodin, tak je praktictejsi mit hodinky nez vytahovat za jizdy mobil z kapsy :)
Mike22(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TOMBY 3. 6. 2005 09:24

Mám analogové a digitální(odolné). Přijde mi, že to ja takový nutný doplněk.
Můžu s nima do vody na kolo a když spadnu, nemám strach, že si řachnu do mobilu. je to mnohem rychlejší a zvykl jsem si na ně.
Při potápění jsou velice užitečné.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků