Virgin radio, SW radio pro N6630, poraďte prosím

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Islander 13. 5. 2005 19:04

ahoj, stáhla jsem si na 6630 soft virgin radia, ale po úvodním připojení ( přes gointernet ) a načtení - konečná hláška Upgrading: 100.0% done. to na úvodní obrazovce vytuhne a konec. Podobně jak psalo pár lidí v diskusi pod článkem -Series 60 a UIQ: rádio, které hraje přes GPRS- z 5.3.2005. Nemáte někdo ponětí, kde je chyba, jak to rozchodit ? Jinak radio přes gprs ( přes 6630 a BT) na PC mi vysílaný v nižší kvalitě běhá.

pak jsem zkoušela na netu najít nějaký radio soft a kromě placenýho Virtual Radia a právě Virginu pro 6630 nic (kdyby bylo, tak už by to sem asi někdo hodil, ale stejně..). Ve výše zmíněné diskusi taky padla zmínka o poslechu radia přes Real Player, ale už ne odpověď na dotaz, JAK . Jde to ? Jestli , tak se podělte o info. O HF s rad. vím, ale nákup teď neplánuju a ráda bych to sw radio prubla, předem díky
:)
Islander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Islander 13. 5. 2005 23:34

zkusila jsem to ještě teď v noci pustit (Virgin R.) a aplikace si stáhla vyšší a hlavně funkční verzi ( 2.0 ), trochu mě to přepkvapuje, neb původní jsem stáhla před pár hodinama přímo ze stránek VR, ale hlavně že to chodí. teď ještě kdyby někdo poradil jak na naše, český stanice ? to by mi udělalo radost :tleskani :)
Islander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fikkthedoctor 30. 5. 2005 16:17

prosímtě kde si našla ten prográmek na virgin radio... dík...
fikkthedoctor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod josef.brazda 2. 6. 2005 11:08

Rada: pořiď si Siemens SX1
Pěkný den Ing. Josef Brázda
josef.brazda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob&Dave 2. 6. 2005 11:29

A co by s tim Siemensem jako delala?? Porad behala po reklamacich?? Vzdyt je to to nejhorsi co S vyrobil a kazdej to vraci, ale na druhou stranu, kdyz pojede ze servisu z Evropsky tak si muze alespon pustit radio, ze?? :D
Bob&Dave
Junior

Odeslat příspěvekod tarak 30. 6. 2005 13:40

Na 6630 (ci 6680, 6681) funguji vsechna radia, ktera maji real audiovy stream. Akorat se to nedaji otevirat v real prehravaci, musi se zkopirovat adresa radia/streamu a vlepit do internetoveho prohlizece. Pak to slape. Dobra stranka na smartphone radia je na http://www.radioshowlinks.com/
tarak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maruto 30. 6. 2005 13:59

Bob&Dave píše:A co by s tim Siemensem jako delala?? Porad behala po reklamacich?? Vzdyt je to to nejhorsi co S vyrobil a kazdej to vraci, ale na druhou stranu, kdyz pojede ze servisu z Evropsky tak si muze alespon pustit radio, ze?? :D
Záleží na kusu a mimochodem hraje stereo takze to kdyz odnikud jedeš líp to zní :D
SX1-SX1-SX1-SX1-SX1-SX1-SX1
Maruto
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 30. 6. 2005 22:59

Ono to virgin radio obcas nejede. Stalo se mi asi 2x ze to jen psalo buffering a jinak nic. Vetsinou ale hraje v pohode.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Islander 11. 7. 2005 22:34

ahoj,

4fikkthedoctor - stahla jsem to bud z linku uvedeným v článku o VR tady na MM nebo na symbian fóru, už přesně nevím, je to nějaký pátek, ale asi se tam dostaneš z obou míst, je to originál softik VRadia

Pro: Ing. Brázda - díky za radu, ale moji 6630, když pominu občasný samovolný restart a kapánek víc oproti starší 6310 kolísající signál,
mám nadmíru v lásce a docela určitě ji měnit nebudu :)

4tarak: díky, to byl přesně ten pčříspěvek, který jsem postrádala,
původně jsem si myslela, že se daj linky posadit do nějakého jiného free softiku ( a ten nevypada, ze by byl), ale to co popisujes jsem zkousela uz driv a ted tedy znovu s pouzitim linku ceskych radii. zkusila jsem i neco z toho, co jsi uvadel ty, ale porad se to chova stejne - bud to vyhodi prazdnou stranku , kde nahore je jen nazev radia a "redirect" nebo to vyhodi jakoby stranku z notesu, ktera na me pusobi jako zapis ve zdrojaku webu, ale to se nechci ztrapnovat, pac to je mimo muj obor , takze jen dojem. Pohlidala jsem si, by to slo pres gointernet ( ale pres wap se to chodva stejne ) a ... . Esli v tom co pisu vidis, kde je chyba, dej prosim vedet. Napada me, muzes mi sem napsat nejaký jeden konkretni link, ktery ti chodi a ja ho vyzkousim ? Nerikam, ze nedelam chybu ja, treba holt je potreba misto napovedet trknout. Diky.

2Fido - zas tak moc ho nepouzivam, dala bych prednost ceskym stanicim , a tak radej mp3, ale mam stejnou zkusenost, vetsinou beha.


:)
Islander
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků