Mpx220 - problém se synchronizací

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 14:26

Dobrý, já už si s tim nějak poradim, teď si dám radši šlofíka, páč už mě z toho bolí pěkně hlava, každopádně moc děkuju. :wink:
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 14:29

Jiný USB už jsem zkoušel, a jinak telefon se normálně nabíjí, takže v tom problém není...
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 14:36

Telefon se ti bude nabijet vzdycky....i kdyz to nechces.
Jestli se ti nechce preinstalovavat WIN a mas BT-Adapter na PC zkus muj navod v tyhle sekci(je to takovej preklad originalu z MoDaCo)

http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=21264
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 14:44

BT adaptér bohužel nemám :( Neustále zkouším z počítače připojovat připojovat ActiveSync přes USB k telefonu, ale vubec to počítač nemůže najít, nemyslim si, že je chyba v počítači :hm
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 11. 3. 2006 14:48

Jestli není problém v kompu, tak snad jedině zazálohovat a zkusit MR.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 14:50

Jestli mas v PC vse v poradku,zbyva MasterReset,doporucuju SPRITE BACKUP ve trial verzi(staci) a udelat zalohu nainstalovanych programu,ne :!: sytemovych nastaveni.

Peogram normalne nainstalujes,udelas zalohu(nejlepe na miniSD),resetnes telefon,program zpatky nainstalujes do pameti telefonu a z karty zalohu obnovis......vic me fakt nenapada.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 14:54

MR jsem ještě nikdy nepotřeboval, tudiž vubec nemám ponětí jak na to teda... ale jak mám do telefonu nainstalovat nějakej program na zálohu dat když to momentálně nejde?
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 11. 3. 2006 14:56

Zkus to ještě na jiným počítači, třeba je fakt chyba v kompu.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 14:57

Ale mně jde spíš o telefonní seznam, programy, který jsou nainstalovaný v telefonu mám všechny v počítači a momentálně tam nic důležitého nemám...
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 11. 3. 2006 14:59

Jo, ale telefonní seznam se zálohuje přes Jeyo Mobile Companion, a na to potřebuješ funkční připojení přes Activesync. Takže bych to ještě zkusil jinde.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 15:01

S tim seznamem je to blby.....kazdopadne jestli mas ctecku karet zkus SPRITE BACKUP(jeho smarthonovou cast,zkopirovat na ni) a vPC normalne naindstaluj rozhrani...schova se pak do TRAY.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 15:03

Ještě poslední možnost, jdu se stavit ke kámošovi, který tomu rozumí přecejenom víc než já (což není žádná pochvala) :D ....jednak to zkusíme na jiným počítači a ten MR u něj se mi přinejhorším bude dělat takylápe, děkuju moc, dám vědět jak sjem dopadl :oboze
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 15:23

Urcite,zkus jeho PC pak mas jistotu kde je problem,kdyz to taky nepude,jedine PR telefonu,hodne zdaru!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 18:47

Tak u kámoše to proběhlo uplně v pohodě.... takže telefon je v pořádku, problém je v mým počítači, což je ta lepší varianta pro mě 8) ... ale stejně si nevim rady, něco mi to vždycky při instalaci ActiveSync 4.1 kecá, že musim nastavit poštovní klient.... :hm už to je doba co sjem to všecko nastavoval, fakt nevim....
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 18:51

No jestli to hlasi neco o postovnim klientovi,tak musis mit nainstalovany MS-Outlook(je to kvuli synch. kontaktu...) jestli ho vubec nemas,tak v nastaveni AS zrus oznaceni synchronizovanych dat/kontakty......
bez tohodle to bude fachcit taky :wink:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků