Mpx220 - problém se synchronizací

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 12:50

Dobrý den, vše fungovalo vždycky dobře, až dnes ráno jsem se snažil připojit svůj telefon, ale marně k počítači. ActiveSync na telefonu mi zobrazuje dvě chyby, problém kvuli špatnému nastavení serveru v telefonu a druhou, že mám zkontrolovat nastavení telefonického připojení nebo serveru proxy. Nerozumím tomu vubec, prosim poraďte mi někdo :oboze :(
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod JSSK 11. 3. 2006 12:57

Sa mi kedysi nieco podobne stalo na SDA a pomohol restart telefonu.
SDA T-Mobile
JSSK
Junior

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 13:02

Zkusil jem vypnout a zapnout aspoň, ale nic :( Už to hlásí jen tu druhou chybu, že mám zkontrolovat nastavení telefonického připojení nebo serveru proxy... Nechápu to ale :(
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 13:09

To mi jeste AS neudelal :hm ,hlavne nevim,proc tomu vadi nejaky nespravny nastaveni telef. pripojeni,proxy apod?kdyz to mas jen pres kabel.
Zkus v si menu MOZNOSTI,trochu "pohrat" s nastavenim synchronizace(v tel. samozrejme taky),kdyz to nepomuze,preinstaluj AS a vytvor nove partnerstvi...doporucuji verzi 4.1 ktera je v cestine a do budoucna podporuje i WM5.0.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 13:13

Asi mně nic jinýho nezbyde, páč jsem se v tom vrtal už docela dlouho a fakt nic :( a kde najdu tu verzi 4.1 prosim Tě? Nemáš na to nějakej link?
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod JSSK 11. 3. 2006 13:18

SDA T-Mobile
JSSK
Junior

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 13:24

Super, dík, sosám to no...já už jsme uplně zmatenej z toho, teď najednou ničemu nerozumím :lol: :(
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 13:25

Jo,prwesne tenhle link od kolegy pouzij.
Jeste ti doporucim:Odinstaluj predchozi verzi a hlavne,smaz adresar "MicrosoftActiveSync" bud z jednotky C nebo D,protoze po odebrani tam porad zustava.....a v nem i ulozeny nastaveni,bohuzel.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 13:33

Tak jo, stáhl jsem to, nainstaloval, všecko se zdá být v pohodě, ale teď teda netuším jak zase nastavím nové partnerství s telefonem, protože to na připojení telefonu stále nereaguje...?!
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 13:59

Jestli se pripojujes pomoci USB tak po instalaci se objevi okenko s timhle znenim: "Zasunte USB-Kabel(kolebky) do PC,zapnete telefon,pripojte telefon,a pak ho to normalne behem 5sek. najde samo(ovladac je soucasti instalace).
Kdyz tak jeste mrkni do TRAY listy,na ikonku AS a nastav tam "povolitPripojeni pomoci USB"...melo by to ale udelat samo.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 14:05

Ale to já mám nastavený, fakt....nechápu to, šlo to minule v pohodě uplně a teď to fakt nechápu, není fakt něco blbě nastavenýho v tom telefonu nebo já už fakt nevim?:(
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 14:08

Mas jeste moznost,ty ovladace(co by to mohlo bejt jinyho) v windovsech ve spravci zarizeni,nainstalovat rucne...jinak fakticky nevim :hm
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod er--fone 11. 3. 2006 14:17

To nevíím :( ... a ještě něco, nemá v telefonu AS / možnosti /nastavení serveru / připojení něco nastavenýho? Já jsem uplně v hááji :hm
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 11. 3. 2006 14:23

No jestlize si s tim nic nedelal,je to vse na DEFAULTNI hodnoty a tudiz v poradku a funkcni...zadny uz. jmeno a pod.
Zkus jeste tohle:

V telefonu

AS/Moznosti/NastaveniPocitace/Nabidka(tady zaskrtni vsechny policka)/Upresnit/ v tyhle kolonce dej "PovolitSynchronizaci pocitace pomoci tohoto pripojeni a jako typ nastav USB.

Jestli ani tohle nepomuze,zkus SOFT reset popr HARD reset.....jeste je moznost Win na PC preinstalovat.
V ovladacich muze byt bordel,pokud rucni preinstalaci neumis.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod USER47 11. 3. 2006 14:24

Ještě zkus jiný USB...Ale je to divný a nikdy jsem se s tím nesetkal.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků