preco by ste (ne)presli ku konkurencnemu operatorovi

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ufo_esC 3. 3. 2006 13:10

nevjem ako vy ale aj jeden aj druhy op je bordel co sa tyka tmo na houby softvare v MT ale to je najmenej pokrytie nieje bohvieco a ta ich za kazdu cenu byt prvy no fuj.. a or.. pracujem tam ´tagze viem svoje co uz... jedny horsi ako druhy ale co uz mvozem chciet od slovenska.. tag asi tag............
A ja viem čo ty nevješ...
Ufo_esC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1joejoe 3. 3. 2006 14:39

Mam 5 rokov Orange. Rozmyslam o prechode k TM, ale:
viazanost 18 mes
telef. cislo
cela rodina ma Orange
:(
TM ma zase ovela lepsiu pomuku fonov

Najlepsie je asi aj aj (ak na to mas)
1joejoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marclucpicard 3. 3. 2006 17:40

No tiez som poslednu dobu zacal uvazovat o migracii k TM :-)
Ale neurobim to lebo:
1)vacsina znamych (99%) a komplet rodina ma OR
2)musel by som menit cislo (prenositelnost c. neverim ze bude v SR :-)
3)volania na pevne linky EU v ramci pausalu (sice som to vyuzil iba minuly cely rok ked priatelka bola v Nemecku ale je to super sluzba)
I ked ma TM teraz lepsie telefony verim ze sa OR spameta a konecne nieco hodi do placu :-) Ale suma sumarum vsetko ma vyhody aj nevyhody a ako uz tu ktosi spomenul tak je to aj otazka zvyku.
marclucpicard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdeKajinek 3. 3. 2006 19:57

ked sa pozriete ne ceny orange a t mobile hned je vam bude jasne ze orange vedie na celej ciare..tak bol by som padnuty na hlavu keby som ho utekal k t mobile..a okrem toho som uz nevidel dlho hlupaka co ma t-mobil :D
zdekajinek.wlist.sk
zdeKajinek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karolis 3. 3. 2006 20:43

Tak ja uz som teraz zrusil jeden pausal orangeu a zobral som vianocnu ponuku t-mobilu bolo tu napisane v jednom clanku ze t-mobile kopiruje orange podla hovorcu pre orange Totha ja by som len povedal ze skor orange kopiruje t-mobile s tou kreditnou kartou moj kamarat ju ma v t-mobile uz asi pol roka tak co orange trepe za blbosti ale este sa aj tak nechyta lebo t-mobile ma aj klubove body a to iste ma aj pevna hanba orangeu ruzovi sa cini.... len tak dalej a orange strati min... 30% uzivatelov....
karolis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karolis 3. 3. 2006 20:48

ze t-mobile ma slabe pkritie ked orangeacke bts rusia t-mobile bts orange to robi na priek hanba mu
karolis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 3. 3. 2006 21:08

to kajinek,tak to sa pohybujes po velmi divnych lokalitach,,asi iba vazenksa cela a podobne :D
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 3. 3. 2006 22:13

Mam uz 6rokov TECKO a neprejdem k pomarancu,lebo teraz hnije este viac ako predtym...To neni len moj nazor,ale bohuzial kruta realita;-(Jednoducho povedane chce to 3.operatora...
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eko 4. 3. 2006 17:40

Zmenit ci nezmenit to je otazka? :D
Ja som sa po 5 rokoch u Pomarancovych rozhodol pre zmenu.
Neustale ma vytacalo vsetko co sa dialo okolo Pomaranca pretoze sa to tykalo vzdy len novych zakaznikov...
Pol roka po uplynuti viazanosti som cakal na nejaky vhodny fon a furt nic. :|
Jedneho pekneho rana som sa rozhodol ze pojdem pozriet do T-cka a o pol hodinu som mal novy fon (d750i) s pausalom Relax 60 a ma to len vyhody:
1. 60 volnych min do vsetkych sieti (nizsia cena ako u Pomaranca)
2. po prevolani volnych min rovnaka cena do vsetkych sieti (prehladnost pri fakture), takze mi je jedno ze v tel. zozname mam 70% Pomarancov
3. T-Club
4. 3 mesacne pausaly zdarma

Jedina nevyhoda je slaby signal na prizemi v dome, inak na poschodi a vonku O.K.

Zatial sama spokojnost uvidime vsak neskor. 8)
eko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bosto2 4. 3. 2006 18:03

tohle asi nemůžu řešit že? :mrgreen:
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
bosto2
Junior

Odeslat příspěvekod Billy25 4. 3. 2006 21:43

Každý sa sťažuje na Orange. V skutočnosti je to takto Orange si nejakú akciu alebo službu vymyslí a T-Mobile ju po 3 mesiacoch zoopakuje a pridá si k tejto akcii niečo naviac. Preto sa každý sťažuje na Orange. napr ako prvý operátor na Slovensku predstavil UMTS sieť Orange v lete a povedal že služba bude prístupná od apríla v : Bratislave, žiline, Banskej Bystricy a Košiciach. Lenže v Novembri si T-Mobile našiel nejakého dodávateľa pre UMTS sieť a už sa celý pýši že ako prvý má UMTS a pritom má pokrytie len v centre BA. A spomeniem aktuálny prípad ktorý mi pripadá divne od marca si môžete v T-Mobile aktivovať také iste paušály ako má Orange a pridal si k nich zopár minút a už si vyrobí reklamu v ktorých ľudia odchádzajú aj so svojími predmetami z Orangeu do T-Mobilu. Sľubujú hory aj doly. T-Mobile je iba pre takých puberťákov čo majú Easy. Orange je na vyššej úrovni. A o tom kto má kvalitnejšie služby služby by som si nebol taký istý že T-Mobile už len vzhľadom na pokrytie, ceny, kvalita siete. Nejdem nikoho presviedčať aby prešiel z jedného operátora do drúheho múdry človek sa sám rozhodne.
Billy25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Billy25 4. 3. 2006 21:45

Úplne s tebou súhlasim T-Mobile sa iba opičí po Orangeu
Billy25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin6 5. 3. 2006 09:20

Presne je to tak sak len si spomenieme na vianocne akcie ci uz len teraz, alebo pred rokom. Kazdu super akciu da najprv Orange. A ohladom pokrytia je to v Tmobile ties bieda. Nehovorim teraz kde ma to pokrytie, ale o tom ze Orange ma o 500 BTSiek viatcej a uz logicky z toho vyplyva kto ma lepsi signal.
Martin6
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 6. 3. 2006 12:05

to billy25 a martin,,,t-mobile je len pre pubertakov co maju EASY? zaujimavy nazor,napriklad ja easy nemam,mam len pausaly a nemylim si ze mam ist preto do ORange,hovorite ze TMO sa opici po ORANGE co sa tyka akcii,a co je priklad dobreho managementu,vymsliet akciu,alebo vediet zareagovat na akciu konkurenice nieciom lepsim a putavejsim?? ak si si nevsimol,tak orange da akciu a hotovo,TMO urobi akciu a priebezne ju vylepsuje podla toho ako reaguje konkurencia.Co sa tyka Orange akcii,to su podla teba akcie,ked telefony nemaju,popripade ti povedia, aby si sa zaviazal a na phone cakal 15-20 dni??? to je co za akciu?alebo daju ich do akcie s tym ze budu az za 15 dni respektive mesiac? (6280,D600e) to je podla mna jasny priklad toho co ty nazyvas opicenie,lebo ak da TMO do akcie 6280 od 15.3 a bude ju mat hned fyzicky,kto po kom opakuje???? a UMTS? orange s nim machorval po uskutocneni jedineho hovour na jedinej BTS,a to su praktiky,ktore sa mne osobne nepaic,apreto ostanem u TMO...nehovorim ze je svaty ale mne osobne vyhovuje viac
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eko 6. 3. 2006 16:28

to Billy25 a Martin6
je pravda ze Ruzovy sa opici po Pomarancovom ale je to aj opacne pretoze kazdy raz pride s niecim co este ten druhy nema.
mne ako zakaznikovy je vsak srdecne jedno kto sa po kom opici, pre mna je podstatne co je pre mna vyhodnejsie a lepsie, ktory operator ma momentalne najvyhovujucejsiu ponuku...[/quote]
eko
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků