Fakturace u Eurotel Pohoda

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zemla 22. 2. 2006 21:35

Mám dotaz ohledně fakturace u Eurotelu u paušálu Pohoda. Mám mít nárok na 40 minut volání, ale když je neprovolám, tak se mi už v posledních dvou období stalo, že mi převedli o deset minut méně.
Po volání na *11 jsem se dozvěděl, že to jsou minuty určené na videohovory a že se nepřevádějí :(
Dá se s tím něco dělat, když videovolání nechci používat?

A přitom na druhém čísle (se stejným tarifem) se mi převáděj minuty všechny..
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty3063 22. 2. 2006 21:44

asi to bude nejaka dan za to ze malo volas nebo neco podobneho ja bych se jich na to zeptal osobne
alcatel 303-siemens mc 60-nokia 3510i- nokia 7200- siemens m65- motorola mpx 220
-512 minisd card-baterie 1200 mha
maty3063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 22. 2. 2006 22:01

Stačí se podívat na:
http://www.eurotel.cz/public/e6/b0/74/b1/42535_404883_GSM_UMTS_Cenik_Zakladni_a_volitelnych_sluzeb_20._2._2006_v1.pdf
je tam u tarifu Pohoda uvedeno, že je zde nárok na 40 volných a z toho až na 10 minut videohovoru, asi záleží kdy videohovory budeš uskutečňovat po vyčerpání volných minut nebo můžeš vyčerpat až 10 minut videohovorů. Tyto minuty se asi jak říkáš nepřevádějí. Možná záleží zda máš simku v síti UMTS, pak se asi nepřevádějí, pokud ji máš v GSM síti, tak možná ano.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Am!go 23. 2. 2006 10:18

Já mam taky pohodu a převáděj všechny minuty (často všech 40). Podle profilu Zemla umts asi nemá...
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@tezz 23. 2. 2006 18:53

Zemla: Můžeš sem naskenovat fakturu? Budeme pak moudřejší. BTW ty máš na sebe dvě Pohody???
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod detol 23. 2. 2006 20:27

Lol tak to se Eurotelu zase neco povedlo :lol: jestli je to tak tak je to vazne "dobry" :cry: no ja stejne vzdy volam "trosku" vic nad ramec volnych minut :twisted:
detol
Junior

Odeslat příspěvekod Zemla 23. 2. 2006 20:51

Tak tady je ta faktura..
A jedna Pohoda je na mě a druhá na sestru..
Mě to účtují správně a používám 6230i která UMTS nemá. A sestra teď používá mojí 8310 a ta už vůbec nemá UMTS..
Jinak se asi oba pohybujeme na území kde UMTS je, ale je nám to na nic..

Obrázek
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 24. 2. 2006 01:09

Hm. Zajímavé. Každopádně nespoléhal bych na to, co ti řekli na infolince a zašel bych na značkovku sepsat reklamaci. Pak to prověří lidi, kteří do toho účtování vidí daleko podrobněji než na *11. A rovnou si nechej zapojit Top SMS (200 sms/178 Kč), když jsi takový spisovatel :-) Za co máš těch druhých 100 sms zadara? Pohoda má standartně 100 a ty to tam máš dvakrát.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod detol 24. 2. 2006 12:02

2M@ttez:Tech 100sms muze mit treba za benefit body...
detol
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 24. 2. 2006 19:32

Nebo je někde šlohnul :potichu
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zemla 25. 2. 2006 11:19

JJ, TOP SMS jsem sestře už taky radil, ale tolik propsala poprvý kvůli vánocům..
A těch druhých 100SMS má za to, že smlouvu uzavřela někdy napodzim v nějaké akci a je to myslím na půl roku..
A doporučím jí zajít na tu značkovku.. i když se jí tam moc chtít nebude..

A takže je jediná komu to dělají, nebo se s tím ještě někdo setkal?
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 26. 2. 2006 07:43

jojo tech druhych 100 sms daval eurotel jeden cas.. ale jsou jen do site Eurotel...
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zemla 2. 3. 2006 08:51

Takže nikomu dalšímu se to s těma deseti minutama nestalo? To jsem sám? :(
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Higgi 2. 3. 2006 16:23

Zemla píše:Takže nikomu dalšímu se to s těma deseti minutama nestalo? To jsem sám? :((/quote]
Najdu si minulý vyúčtování, porovnám se současným a napíšu to sem.
Higgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zemla 13. 3. 2006 16:41

Tak na značkovce sestře řekli, že si má zavolat na infolinku.. a tam jí řekli, že se to prostě tak už účtuje, a že s tím nic neudělá..
A to je opravdu jediná? Nikdo s tím nemáte zkušenosti?
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků