Motorola razr V3

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bruselak14 23. 5. 2005 10:08

co se tyče otisků prstů tak zůstávají hlavně na obou displejích a taky je trosku problémek že klavesnice, kterou máš při telefonování u pusy se po zavření umí obtisknout na vnitřní displej, ale na leštění už jsem si zvykl u T610 a černou žiletku je radost leštit! :mrgreen:
bruselak14
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 23. 5. 2005 10:29

moze mi niekto poslat originalne zvonenia z motoroly razr v3 na adresu redmond@zoznam.sk

mozu byt vsetky alebo konkretne sa mi jedna o zvonenia "tekutina" "sharpes edge (ostra hrana)" a "bubon" tak nejako sa tie zvonenia volali.
dik vopred.

este jedna vec, ked nastavim zvonenie nejakemu kontaktu vsetko co od neho prijde zvoni rovnako (sms alebo hovor), da sa spravit aby sms zvonili ako je nastavene v styloch zvonenia?
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pýty 23. 5. 2005 16:28

kiza píše:Nápodobně... Taky jsem ji koupil u T-Mobile, nikdo jinej černý V3 u nás neprodává. Je někde napsaný, že černá v matu je special edice na zakázku pouze pro některé operátory.e/quote]


Není pravdou,že černý Razr prodává jen T-mobile. V Liberci v Pražský ulici (naproti Eurotelu) jich mají na skladě "haldy".
Venseremos
Pýty
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarB 23. 5. 2005 16:35

Chlapi shánim maketu tohoto telefonu, nevíte někdo kde?
Pište na SZ, dík
Naposledy upravil MarB dne 23. 5. 2005 16:50, celkově upraveno 2
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Monik@ 23. 5. 2005 16:36

od kvetna se prodávají i v beznych obchodech :D
iPhone 16GB (14.11.2008 - ? )
Monik@
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 5. 2005 19:05

MarB píše:Chlapi shánim i]maketu[/i] tohoto telefonu, nevíte někdo kde?
Pište na nb]SZ[/b], díkk/quote]

maketu? naco :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 23. 5. 2005 20:09

1) bud na machrování
2) a nebo za sklo do vytrínky
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koffee 23. 5. 2005 20:58

No, ja sem chvilku delal u Datartu, a tam rikali, ze za jednu maketu plati 2-3000 Kc.. Ale zalezi taky na typu telefonu.. Nektery byly i za 500,-
Koffee
Junior

Odeslat příspěvekod Clown Pennywise 26. 5. 2005 20:55

Nejak mi unika moznost nastaveni ruzneho typu zvoneni pro urcite kategorie lidi v tel. seznamu (Business, VIPs atd.). Jde to vubec?
Clown Pennywise
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hawky 28. 5. 2005 14:20

Tenhle telefon mi absolutně vyhovuje. K dokonalosti mi jen v něm chybí ty paměťový karty. Už jsem zvědavej jak bude vypadat jeho nástupce.
Hawky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 29. 5. 2005 14:10

jěště líp :-)
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 29. 5. 2005 22:07

No, RAZRa Black už mám taky a jsem s ním spokojen. Sice má svoje chyby, ale jde hlavně o design a styl a ten je u tohoto mobilu naprosto bez chyby...

Na ovládání si zvykám, je to tím, že jsem Motorolu ještě neměl. Něco je vyřešeno vážně dobře, něco je stupidní. Klávesnice je super, skvěle se na ní píše. Displeje se špiní, oba dva a to dost. Stačí jeden dotek a je tam šmouha. Ještě, že mám SE hadřík z dob T610 a tím se RAZR leští v pohodě...

Horší je to z výdrží baterky. Jeden a půl dne a jsem rád, spíš jen jeden den. Takže do nabíječky putuje každý večer. Koupil jsem si neorigoš CL do auta, ale nefunguje, takže si asi koupím originál CL.

Konstrukce je zatím v pohodě. Nikde nic nevrže, vše sedí skvěle...

Moc se mi líbí pouzdro, které bylo v balení. Používám ho denně a i díky tomu, že je RAZR tenký, mi při nošení vůbec nevadí...

A nakonec... Ačkoli RAZR šel s cenou rapidne dolů, což mohlo spoustu lidí rozčílit a já to chápu. Díky této změně RAZR vídám čím dál tím víc, to ale nemění nic na tom, že s černi verzí uděláte spoustu parády.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod Hawky 30. 5. 2005 10:58

Nevíte náhodou o nějakých stránká přímo o tomto mobilu, kde by se daly stáhnout hry, nebo nějaký prográmky, firmware a schémata?
Hawky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 30. 5. 2005 19:17

2Hawky: Hry do telefonu z PC nenahrajete, je to blokované, musíte je stáhnout přes WAP, tudíž i zaplatit. Firmware nikde nenajdete a byl by vám k ničemu, bez potřebného vybavení telefon jen tak neflashnete. Schémata do telefonu z PC nejdou nahrát, opět jen přes WAP, tudíž za korunky. Progármků moc není, pro PC v podstatě nic a v Javě viz výše.

Pokud byste chtěl přeci jen do telefonu nahrávat věci z PC, musíte si ho svépomocí "odblokovat". Více info najdete na *****

Nicméně je zde možnost, že když to s programem P2K, který k tomu potřebujete, přeženete, pošlete telefon do kytek a dohromady vám ho dají v servisu, opět za peníze.

Takže pokud si chcete do telefonu nahrávat hry, schémata apod, tak si kupte nejlépe SE nebo Nokii.

//Marek L.: Prosím bez reklamy. Tolerujeme odkazy na konkrétní stránky, kde je řešení daného problému, ale nikoli na titulní strany webů
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 31. 5. 2005 12:24

2Marek L.: Omlouvám se, nechtělo se mi to v tu chvíli hledat, tak jsem hodil link alespoň na web, kde to je. Nebylo to záměrně. Příště si dám pozor.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků