gsmtelefony.cz....???

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod habitat3 21. 5. 2005 08:19

Chci si zde koupit p900,maji ho zde pomnerne levny,ale jeste jsem zde nic nekupoval...Mate nejak zkusenosti s timto shopem..??
habitat3
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 12:44

Jo, kupoval jsem tam 3 telefony a vzdycky byli solidní a příjemní. Zamluvil jsem si tam telefon a ještě na mě počkali a hned ten den mi ho dali. A 5210 jsme tam reklamoval a do dvou dnů jsme ho měl spravenej. Takze muzu jen doporucit.
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prometka 22. 5. 2005 18:07

souhlasim. ted jsem si u nich objednala siemens S65 a naprosto v pohode mi druhy den dosel. Normalni zarucak pro siemens. vsechno OK. a byl mi i hodne doporucovan.....
prometka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 22. 5. 2005 18:19

Koukám na to a maj fakt dost dobrý ceny! Ten SE P900 za 9000,- je fakt lákavá nabídka.

Zkušenosti s nima ale nemám, takže nemůžu doporučut ani zamítnout. Ale když píšou, že telefony maj originál záručák a jsou CZ dovoz... Ale každopádně bych si nenechal telefon zaslat na dobírku, ale jedině osobně na prodejně a vyzkoušet ho a na ten záručák se podívat.
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 20:56

Driver: Ja nakupoval u nich a u deltamobilu a u nich opravdu nemam potíž. Dříve prodávali šedivky (3 roky zpatky) a to jsem koupil 5210 a hned jsem ji musel reklamovat a do tří dnů mi jí opravili a šlapala. A teď davají originál zarucaky a maji i dobrý ceny. Navíc je to pro nás blíž než na Černej most :)..Takže bych se opravdu nebál a je to jedionej krám, kam se chodím dívat na telefony, protože mají dobrý výběr a kolikrát i různý edice telefonů :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thank 28. 5. 2005 11:35

Ahoj, kupoval jste u nich N6230i? Mají ji za 8999, což je nejlevnější co jsem našel. Je určená pro nějakého operátora nebo je čistá? Díky
thank
Junior

Odeslat příspěvekod rado 28. 5. 2005 17:12

thank píše:Ahoj, kupoval jste u nich N6230i? Mají ji za 8999, což je nejlevnější co jsem našel. Je určená pro nějakého operátora nebo je čistá? Díky
Sagem RC 922 -> Sagem MW 932 -> Siemens C35 -> Siemens S45i -> Siemens C65 -> Siemens CX70 + CF62 -> N6233
rado
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 28. 5. 2005 18:05

Toploader: Ja kdyz jsem videl na jejich strankach fotky ty prodejny, tak jsem zjistil, ze uz jsem kolem toho nekolikrat sel, ale nevedel jsem, ze to je tahle firma... Nekdy tam zajdu, az budu chtit kupovat, a podivam se
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thank 29. 5. 2005 22:18

rado píše:
thank píše:Ahoj, kupoval jste u nich N6230i? Mají ji za 8999, což je nejlevnější co jsem našel. Je určená pro nějakého operátora nebo je čistá? Díky
thank
Junior

Odeslat příspěvekod dollinek 29. 5. 2005 22:23

Ja u nich pred necelyma 3rokama kupoval N6510, zamlouval sem si ji telefonicky 2dny dopredu a jel sem si pro ni z Moravy az do Praglu-tenkrat jim prisli jen 3kusy a prej sli hodne na odbyt, ale ten jeden tam fakt byl, zamluvenej na my jmeno a navic tenkrat za suverenne nejlevnejsi cenu v CR!!! Muzu je jen doporucit! Byt z Prahy tak nenakupuju telefony nikde jinde... :tleskani
Nokia 3210, Ericsson T10, Nokia 6510, Siemens S65 fw12 :-(
dollinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dollinek 29. 5. 2005 22:24

Jo a samozrejme vsechny papiry a zaruka, original krabice vcetne cz manualu atd., proste vsechno bylo stoprocentni!!! Nevahej a kup... 8)
Nokia 3210, Ericsson T10, Nokia 6510, Siemens S65 fw12 :-(
dollinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Archer 29. 5. 2005 23:40

Ja jsem u nich kupoval 6630, jednání solidní, papíry v pořádku, ale telefon byl kustomizován pro T-mobile (byl ale samozřejmě neblokovaný) Mě je to sice fuk, ale jestli ti to vadí, radši se na to předem zeptej...
Archer
Junior

Odeslat příspěvekod winter 30. 5. 2005 21:40

Co to znamená že ten telefon je kustomizován pro T-Mobile? Pokud není blikovaný tak jak se liší? Díky
winter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod winter 30. 5. 2005 21:46

tOplOaDer píše:Driver: Ja nakupoval u nich a u deltamobilu a u nich opravdu nemam potíž. Dříve prodávali šedivky (3 roky zpatky) a to jsem koupil 5210 a hned jsem ji musel reklamovat a do tří dnů mi jí opravili a šlapala. A teď davají originál zarucaky a maji i dobrý ceny. Navíc je to pro nás blíž než na Černej most :)..Takže bych se opravdu nebál a je to jedionej krám, kam se chodím dívat na telefony, protože mají dobrý výběr a kolikrát i různý edice telefonů :)t/quote]

No a jak bys porovnal gsmtelefony a deltamobil když máš zkušenosti s oběma? Díky
winter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod winter 30. 5. 2005 23:32

Mám od nich už 6 Nokii. Nové i bazarové. Nikdy žádný problém snad jedině občas přehrání SW a to udělali vždy na počkání. Tak snad jedině ten majitel... Vypadá jak vyhazovač z diskotéky a má takové tvrdé suché, a stručné způsoby jednání. Někdy jsem si připadal jak idiot. Dnes jsem s ním (asi s ním) jednal přes mail o 6230i a odpovídal krátkyma holýma větama. Jenže zas na druhou stranu se mnou komunikoval ještě v 10 večer a to se vám jinde nestane... Můj veterinář je taky divnej pavouk ale špičkovej odborník a nikomu u jinému bych svoje zvířata nesvěřil... A tohle je to samé. Možná je trochu suchej, ale rozumí svý práci...Takže: SKVĚLÝ OBCHOD, SKVĚLÉ CENY, CHLADNÉ, ALE SLUŠNÉ A HLAVNĚ SERIOZNÍ JEDNÁNÍ. JINDE BYCH NEKUPOVAL...
winter
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků